Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Plážový volejbal | World Tour-muži - Výsledky

Zápas správne tipy výsledok   dátum
Cerutti A./Morais Filho A. - Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. 7035
1
2:1
 
21.7.
2019
Plavins M./Tocs E. - Grimalt E./Grimalt M. 7034
1
2:0
 
21.7.
2019
Grimalt E./Grimalt M. - Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. 7400
2
0:2
 
21.7.
2019
Plavins M./Tocs E. - Cerutti A./Morais Filho A. 7399
2
0:2
 
21.7.
2019
Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. - Plavins M./Tocs E. 7199
2
0:2
 
20.7.
2019
Cerutti A./Morais Filho A. - Lupo D./Nicolai P. 7220
1
2:0
 
20.7.
2019
Grimalt E./Grimalt M. - Pedlow S./Schachter S. 7259
1
2:0
 
20.7.
2019
Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. - Leshukov I./Semenov K. 7286
1
2:0
 
20.7.
2019
Brunner T./Priddy W.R. - Grimalt E./Grimalt M. 7500
2
0:2
 
20.7.
2019
Leshukov I./Semenov K. - Samoilovs A./Smedins J. 7504
1
2:1
 
20.7.
2019
Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. - Guehrer M./Schubert Z. 7505
1
2:0
 
20.7.
2019
Perušič O./Schweiner D. - Pedlow S./Schachter S. 7515
2
0:2
 
20.7.
2019
Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. - Albrecht Carvalhaes G./Barbosa Santos S. 7195
1
2:0
 
20.7.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Plavins M./Tocs E. 7199
2
0:2
 
20.7.
2019
Lupo D./Nicolai P. - Van de Velde S./Varenhorst C 7286
1
2:1
 
20.7.
2019
Thole J./Wickler C. - Cerutti A./Morais Filho A. 7364
2
0:2
 
20.7.
2019
Grimalt/Grimalt - Andreatta T./Abbiati A. 7794
1
2:0
 
20.7.
2019
Sivolap M./Yarzutkin A. - Samoilovs A./Smedins J. 7795
2
0:2
 
20.7.
2019
Tijan A./Younousse C. - Pedlow S./Schachter S. 7796
2
1:2
 
20.7.
2019
Albrecht Carvalhaes G./Barbosa Santos S. - Koekelkoren D./Van Walle T. 7791
1
2:1
 
20.7.
2019
Heidrich A./Gerson M. - Van de Velde S./Varenhorst C 7792
2
1:2
 
20.7.
2019
Plavins M./Tocs E. - Solberg P./Goncalves Felipe V. 7793
1
2:0
 
20.7.
2019
Samoilovs A./Smedins J. - Silva Reis R.M./Silva F. 7708
1
2:0
 
19.7.
2019
Penninga R./Bouter J. - Koekelkoren D./Van Walle T. 7712
2
0:2
 
19.7.
2019
Guehrer M./Schubert Z. - Gao P./Li Y. 7713
1
2:1
 
19.7.
2019
Campos H./Pedrosa J. - Van de Velde S./Varenhorst C 7714
2
0:2
 
19.7.
2019
Schumann D./Durant C. - Andreatta T./Abbiati A. 7715
2
0:2
 
19.7.
2019
Pedlow S./Schachter S. - Zandbergen M./Kissling G. 7621
1
2:0
 
19.7.
2019
Solberg P./Goncalves Felipe V. - Menendez Ortego C./Huerta Pastor A. 7709
1
2:1
 
19.7.
2019
Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. - Penninga R./Bouter J. 7610
1
2:1
 
19.7.
2019
Cerutti A./Morais Filho A. - Koekelkoren D./Van Walle T. 7612
1
2:1
 
19.7.
2019
Campos H./Pedrosa J. - Erdmann J./Winter S. 7614
2
0:2
 
19.7.
2019
Perušič O./Schweiner D. - Van de Velde S./Varenhorst C 7615
1
2:0
 
19.7.
2019
Thole J./Wickler C. - Guehrer M./Schubert Z. 7605
1
2:0
 
19.7.
2019
Plavins M./Tocs E. - Gao P./Li Y. 7606
1
2:0
 
19.7.
2019
Younousse Ch./Tijan A. - Andreatta T./Abbiati A. 7607
1
2:0
 
19.7.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Schumann D./Durant C. 7608
1
2:0
 
19.7.
2019
Lupo D./Nicolai P. - Menendez Ortego C./Huerta Pastor A. 7553
1
2:0
 
19.7.
2019
Albrecht Carvalhaes G./Barbosa Santos S. - Solberg P./Goncalves Felipe V. 7601
1
2:1
 
19.7.
2019
Dalhausser P./Lucena N. - Sivolap M./Yarzutkin A. 7602
2
0:2
 
19.7.
2019
Gibb J./Crabb T. - Brunner T./Priddy W.R. 7604
2
0:2
 
19.7.
2019
Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. - Silva Reis R.M./Silva F. 7003
1
2:0
 
19.7.
2019
Samoilovs A./Smedins J. - Heidrich A./Gerson M. 7022
2
0:2
 
19.7.
2019
Pedlow S./Schachter S. - Grimalt E./Grimalt M. 7552
2
0:2
 
19.7.
2019
Leshukov I./Semenov K. - Zandbergen M./Kissling G. 7616
1
2:0
 
19.7.
2019
Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7322
1
2:0
 
13.7.
2019
Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. - Lupo D./Nicolai P. 7303
1
2:1
 
13.7.
2019
Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. - Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. 7342
1
2:0
 
13.7.
2019
Brouwer A./Meeuwsen R. - Lupo D./Nicolai P. 7322
1
2:0
 
13.7.
2019
Kantor P./Losiak B. - Lupo D./Nicolai P. 7330
2
0:2
 
12.7.
2019
Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. - Albrecht Carvalhaes G./Barbosa Santos S. 7232
1
2:0
 
12.7.
2019
Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. - Younousse Ch./Tijan A. 7297
1
2:1
 
12.7.
2019
Brouwer A./Meeuwsen R. - Perušič O./Schweiner D. 7329
1
2:1
 
12.7.
2019
Cerutti A./Morais Filho A. - Lupo D./Nicolai P. 7487
2
0:2
 
12.7.
2019
Heidrich A./Gerson M. - Albrecht Carvalhaes G./Barbosa Santos S. 7131
2
1:2
 
12.7.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Kantor P./Losiak B. 7132
2
1:2
 
12.7.
2019
Mol A.B./Sorum C.S. - Gibb J./Crabb T. 7562
1
2:1
 
12.7.
2019
Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. - Liamin N./Myskiv T. 7488 skreč L/M
1
1:0
 
12.7.
2019
Pedlow S./Schachter S. - Perušič O./Schweiner D. 7489
2
1:2
 
12.7.
2019
Dalhausser P./Lucena N. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7232
2
0:2
 
12.7.
2019
Younousse Ch./Tijan A. - Plavins M./Tocs E. 7297
1
2:0
 
12.7.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Albrecht Carvalhaes G./Barbosa Santos S. 7333
2
0:2
 
11.7.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Plavins M./Tocs E. 7336
2
1:2
 
11.7.
2019
Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7708
2
0:2
 
11.7.
2019
Leshukov I./Semenov K. - Kantor P./Losiak B. 7709
2
0:2
 
11.7.
2019
Gibb J./Crabb T. - O Gorman G./Saxton B. 7131
1
2:1
 
11.7.
2019
Liamin N./Myskiv T. - Grimalt E./Grimalt M. 7132
1
2:1
 
11.7.
2019
Doppler C./Horst A. - Perušič O./Schweiner D. 7232
2
0:2
 
11.7.
2019
Lupo D./Nicolai P. - Samoilovs A./Smedins J. 7297
1
2:0
 
11.7.
2019
Albrecht Carvalhaes G./Barbosa Santos S. - Rossi E./Carambula Raurich A.I. 7140
1
2:1
 
11.7.
2019
Beeler N./Krattiger M. - Kantor P./Losiak B. 7141
2
1:2
 
11.7.
2019
Brouwer A./Meeuwsen R. - Koekelkoren D./Van Walle T. 7142
1
2:1
 
11.7.
2019
Budinger Ch./Patterson C. - Plavins M./Tocs E. 7144
2
0:2
 
11.7.
2019
Ehlers N./Fluggen L. - Grimalt E./Grimalt M. 7228
2
1:2
 
11.7.
2019
Gao P./Li Y. - Samoilovs A./Smedins J. 7229
2
1:2
 
11.7.
2019
Metral Q./Haussener Y. - Perušič O./Schweiner D. 7230
2
0:2
 
11.7.
2019
O Gorman G./Saxton B. - Bourne T./Crabb T.R. 7231
1
2:1
 
11.7.
2019
Heidrich A./Gerson M. - Doppler C./Horst A. 7127
1
2:0
 
10.7.
2019
Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. - Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. 7047
1
2:0
 
10.7.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Pedlow S./Schachter S. 7048
2
1:2
 
10.7.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Cerutti A./Morais Filho A. 7125
2
1:2
 
10.7.
2019
Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. - Liamin N./Myskiv T. 7365
1
2:1
 
10.7.
2019
Leshukov I./Semenov K. - Younousse Ch./Tijan A. 7630
2
1:2
 
10.7.
2019
Dalhausser P./Lucena N. - Gibb J./Crabb T. 7631
1
2:0
 
10.7.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Lupo D./Nicolai P. 7632
1
2:0
 
10.7.
2019
Mol H.N./Sorum C.S. - Gibb J./Crabb T. 7562
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
10.7.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Albrecht Carvalhaes G./Barbosa Santos S. 7370
1
2:0
 
10.7.
2019
Rossi E./Carambula Raurich A.I. - Pedlow S./Schachter S. 7371
2
0:2
 
10.7.
2019
Heidrich A./Gerson M. - O Gorman G./Saxton B. 7373
1
2:1
 
10.7.
2019
Bourne T./Crabb T.R. - Doppler C./Horst A. 7376
2
0:2
 
10.7.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Beeler N./Krattiger M. 7366
1
2:0
 
10.7.
2019
Cerutti A./Morais Filho A. - Kantor P./Losiak B. 7367
1
2:1
 
10.7.
2019
Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. - Gao P./Li Y. 7368
1
2:0
 
10.7.
2019
Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. - Samoilovs A./Smedins J. 7369
1
2:0
 
10.7.
2019
Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. - Metral Q./Haussener Y. 7360
1
2:0
 
10.7.
2019
Liamin N./Myskiv T. - Perušič O./Schweiner D. 7361
1
2:0
 
10.7.
2019
Dalhausser P./Lucena N. - Budinger Ch./Patterson C. 7364
1
2:0
 
10.7.
2019
Gibb J./Crabb T. - Plavins M./Tocs E. 7365
1
2:1
 
10.7.
2019
Leshukov I./Semenov K. - Ehlers N./Fluggen L. 7354
1
2:0
 
10.7.
2019
Younousse Ch./Tijan A. - Grimalt E./Grimalt M. 7355
1
2:0
 
10.7.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Koekelkoren D./Van Walle T. 7357
1
2:0
 
10.7.
2019
Lupo D./Nicolai P. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7359
1
2:0
 
10.7.
2019
Ehlers N./Fluggen L. - Seidl R./Waller P. 7399
1
2:1
 
9.7.
2019
Budinger Ch./Patterson C. - Bergman P.A./Harms Y. 7495
1
2:1
 
9.7.
2019
Liamin N./Myskiv T. - Popov S./Gordieiev I. 7316
1
2:0
 
9.7.
2019
O Gorman G./Saxton B. - Ermacora M./Pristauz M. 7318
1
2:0
 
9.7.
2019
Virgen J./Ontiveros L. - Plavins M./Tocs E. 7387
2
0:2
 
9.7.
2019
Andreatta T./Abbiati A. - Erdmann J./Winter S. 7307
2
0:2
 
9.7.
2019
Capogrosso N./Azaad J.A. - Albrecht Carvalhaes G./Barbosa Santos S. 7308
2
0:2
 
9.7.
2019
Samoilovs A./Smedins J. - Giginoglu M./Gogtepe V. 7315
1
2:0
 
9.7.
2019
Gao P./Li Y. - Zemljak N./Pokeršnik J. 7305
1
2:1
 
9.7.
2019
Szalankiewicz J./Rudol M. - Van de Velde S./Varenhorst C 7306
1
2:0
 
9.7.
2019
Budinger Ch./Patterson C. - Ranghieri A./ Caminati M. 7303
1
2:0
 
9.7.
2019
Aye Q./Gauthier-Rat A. - Bergman P.A./Harms Y. 7304
2
0:2
 
9.7.
2019
Ehlers N./Fluggen L. - Berntsen M./Mol H.N. 7300
1
2:1
 
9.7.
2019
Zandbergen M./Kissling G. - Seidl R./Waller P. 7301
2
0:2
 
9.7.
2019
Nolvak K./Tiisaar M. - Virgen J./Ontiveros L. 7302
2
0:2
 
9.7.
2019
Mol H.N./Sorum C.S. - Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. 7009 finále
2
1:2
 
16.6.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Leshukov I./Semenov K. 7006 o 3. miesto
2
1:2
 
16.6.
2019
Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. - Leshukov I./Semenov K. 7006 semifinále
1
2:0
 
16.6.
2019
Mol A.B./Sorum C.S. - Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. 7009 semifinále
1
2:1
 
16.6.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Cerutti A./Morais Filho A. 7382
1
2:0
 
15.6.
2019
Mol H.N./Sorum C.S. - Lupo D./Nicolai P. 7426
1
2:0
 
15.6.
2019
Leshukov I./Semenov K. - Plavins M./Tocs E. 7146
1
2:0
 
15.6.
2019
Liamin N./Myskiv T. - Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. 7176
2
1:2
 
15.6.
2019
Cerutti A./Morais Filho A. - Grimalt E./Grimalt M. 7383
1
2:1
 
15.6.
2019
Kantor P./Prudel M. - Lupo D./Nicolai P. 7423
2
1:2
 
15.6.
2019
Mol A.B./Sorum C.S. - Solberg P./Goncalves Felipe V. 7424
1
2:0
 
15.6.
2019
Tijan A./Younousse C. - Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. 7426
2
0:2
 
15.6.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Plavins M./Tocs E. 7143
2
0:2
 
15.6.
2019
Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. - Samoilovs A./Smedins J. 7146
1
2:1
 
15.6.
2019
Leshukov I./Semenov K. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7247
1
2:0
 
15.6.
2019
Thole J./Wickler C. - Liamin N./Myskiv T. 7382
2
1:2
 
15.6.
2019
Lupo D./Nicolai P. - O Gorman G./Saxton B. 7423
1
2:0
 
14.6.
2019
Bourne T./Crabb T.R. - Liamin N./Myskiv T. 7431
2
1:2
 
14.6.
2019
Dalhausser P./Lucena N. - Plavins M./Tocs E. 7433 nehrané
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
14.6.
2019
Grimalt E./Grimalt M. - Capogrosso N./Azaad J.A. 7435
1
2:0
 
14.6.
2019
Samoilovs A./Smedins J. - Doppler C./Horst A. 7424
1
2:0
 
14.6.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Heidrich A./Gerson M. 7426
1
2:0
 
14.6.
2019
Solberg P./Goncalves Felipe V. - Berntsen M./Mol H.N. 7428
1
2:0
 
14.6.
2019
Brunner T./Priddy W.R. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7012
2
0:2
 
14.6.
2019
Erdmann J./Betzien M. - Plavins M./Tocs E. 7663
2
0:2
 
14.6.
2019
Metral Q./Haussener Y. - O Gorman G./Saxton B. 7672
2
0:2
 
14.6.
2019
Kunert T./Mullner D. - Liamin N./Myskiv T. 7674
2
0:2
 
14.6.
2019
Capogrosso N./Azaad J.A. - Seidl R./Waller P. 7677
1
2:1
 
14.6.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Virgen J./Ontiveros L. 7660
1
2:1
 
14.6.
2019
Szalankiewicz J./Rudol M. - Heidrich A./Gerson M. 7661
2
1:2
 
14.6.
2019
Zemljak N./Pokeršnik J. - Doppler C./Horst A. 7662
2
1:2
 
14.6.
2019
Berntsen M./Mol H.N. - Bergman P.A./Harms Y. 7676
1
2:0
 
14.6.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Solberg P./Goncalves Felipe V. 7654
1
2:0
 
14.6.
2019
Dalhausser P./Lucena N. - Thole J./Wickler C. 7656
2
0:1
 
14.6.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Cerutti A./Morais Filho A. 7657
2
1:2
 
14.6.
2019
Mol A.B./Sorum C.S. - Brunner T./Priddy W.R. 7659
1
2:0
 
14.6.
2019
Kantor P./Prudel M. - Grimalt E./Grimalt M. 7543
1
2:0
 
14.6.
2019
Leshukov I./Semenov K. - Samoilovs A./Smedins J. 7650
1
2:0
 
14.6.
2019
Lupo D./Nicolai P. - Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. 7651
2
0:2
 
14.6.
2019
Tijan A./Younousse C. - Bourne T./Crabb T.R. 7653
1
2:0
 
14.6.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Kunert T./Mullner D. 7842
1
2:1
 
13.6.
2019
Liamin N./Myskiv T. - Solberg P./Goncalves Felipe V. 7843
2
0:2
 
13.6.
2019
Mol A.B./Sorum C.S. - Erdmann J./Betzien M. 7844
1
2:0
 
13.6.
2019
Plavins M./Tocs E. - Brunner T./Priddy W.R. 7845
2
1:2
 
13.6.
2019
Leshukov I./Semenov K. - Szalankiewicz J./Rudol M. 7838
1
2:0
 
13.6.
2019
Samoilovs A./Smedins J. - Heidrich A./Gerson M. 7839
1
2:0
 
13.6.
2019
Lupo D./Nicolai P. - Berntsen M./Mol H.N. 7840
1
2:0
 
13.6.
2019
Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. - Bergman P.A./Harms Y. 7841
1
2:0
 
13.6.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Metral Q./Haussener Y. 7834
1
2:0
 
13.6.
2019
Cerutti A./Morais Filho A. - O Gorman G./Saxton B. 7835
1
2:0
 
13.6.
2019
Dalhausser P./Lucena N. - Capogrosso N./Azaad J.A. 7836
1
2:0
 
13.6.
2019
Thole J./Wickler C. - Seidl R./Waller P. 7837
1
2:0
 
13.6.
2019
Younousse Ch./Tijan A. - Zemljak N./Pokeršnik J. 7814
1
2:0
 
13.6.
2019
Bourne T./Crabb T.R. - Doppler C./Horst A. 7816
1
2:0
 
13.6.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Kantor P./Prudel M. 7817
2
0:2
 
13.6.
2019
Grimalt E./Grimalt M. - Virgen J./Ontiveros L. 7818
1
2:0
 
13.6.
2019
Perušič O./Schweiner D. - Mol A.B./Sorum C.S. 7002 finále
2
1:2
 
2.6.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. 7000 o 3 . miesto
1
2:1
 
2.6.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Mol A.B./Sorum C.S. 7023
2
0:2
 
2.6.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Perušič O./Schweiner D. 7022
2
0:2
 
2.6.
2019
Perušič O./Schweiner D. - Cerutti A./Morais Filho A. 7225
1
2:1
 
1.6.
2019
Thole J./Wickler C. - Mol A.B./Sorum C.S. 7022
2
0:2
 
1.6.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7075
1
2:0
 
1.6.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. 7235
1
2:1
 
1.6.
2019
Thole J./Wickler C. - Plavins M./Tocs E. 7704
1
2:0
 
1.6.
2019
Mol A.B./Sorum C.S. - Pedlow S./Schachter S. 7728
1
2:0
 
1.6.
2019
Cerutti A./Morais Filho A. - Solberg P./Goncalves Felipe V. 7686
1
2:0
 
1.6.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. 7701
1
2:1
 
1.6.
2019
Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. - Leshukov I./Semenov K. 7702
1
2:0
 
1.6.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Koekelkoren D./Van Walle T. 7589
1
2:0
 
1.6.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Grimalt E./Grimalt M. 7607
1
2:1
 
1.6.
2019
Perušič O./Schweiner D. - Ermacora M./Pristauz M. 7625
1
2:0
 
1.6.
2019
Leshukov I./Semenov K. - Bourne T./Crabb T.R. 7321
1
2:0
 
31.5.
2019
Samoilovs A./Smedins J. - Pedlow S./Schachter S. 7551
2
1:2
 
31.5.
2019
Plavins M./Tocs E. - Slick S./Allen W. 7319
1
2:0
 
31.5.
2019
Solberg P./Goncalves Felipe V. - Doppler C./Horst A. 7320
1
2:1
 
31.5.
2019
Gao P./Li Y. - Koekelkoren D./Van Walle T. 7079
2
1:2
 
31.5.
2019
Liamin N./Myskiv T. - Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. 7225
2
0:2
 
31.5.
2019
Tijan A./Younousse C. - Ermacora M./Pristauz M. 7235
2
1:2
 
31.5.
2019
Brouwer A./Meeuwsen R. - Grimalt E./Grimalt M. 7076
2
0:2
 
31.5.
2019
Mysliveček M./Pihera M. - Koekelkoren D./Van Walle T. 7481
2
0:2
 
31.5.
2019
Ermacora M./Pristauz M. - Brunner T./Priddy W.R. 7497
1
2:0
 
31.5.
2019
Bergman P.A./Harms Y. - Bourne T./Crabb T.R. 7558
2
1:2
 
31.5.
2019
Grimalt E./Grimalt M. - Seidl R./Waller P. 7564
1
2:1
 
31.5.
2019
Platinga M./Nusbaum A. - Doppler C./Horst A. 7068
2
0:2
 
31.5.
2019
Dumek J./Berčík V. - Pedlow S./Schachter S. 7319
2
0:2
 
31.5.
2019
Ehlers N./Fluggen L. - Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. 7320
2
0:2
 
31.5.
2019
Slick S./Allen W. - Heidrich A./Gerson M. 7321
1
2:1
 
31.5.
2019
Mol A.B./Sorum C.S. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7499
1
2:1
 
30.5.
2019
Leshukov I./Semenov K. - Thole J./Wickler C. 7652
2
1:2
 
30.5.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Plavins M./Tocs E. 7021
1
2:0
 
30.5.
2019
Gao P./Li Y. - Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. 7022
2
0:2
 
30.5.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Liamin N./Myskiv T. 7813
1
2:0
 
30.5.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Solberg P./Goncalves Felipe V. 7814
1
2:1
 
30.5.
2019
Younousse Ch./Tijan A. - Cerutti A./Morais Filho A. 7637
2
1:2
 
30.5.
2019
Perušič O./Schweiner D. - Samoilovs A./Smedins J. 7649
1
2:0
 
30.5.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Bergman P.A./Harms Y. 7656
1
2:0
 
30.5.
2019
Bourne T./Crabb T.R. - Plavins M./Tocs E. 7658
2
0:2
 
30.5.
2019
Grimalt E./Grimalt M. - Gao P./Li Y. 7659
2
0:2
 
30.5.
2019
Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. - Seidl R./Waller P. 7660
1
2:1
 
30.5.
2019
Mol A.B./Sorum C.S. - Mysliveček M./Pihera M. 7652
1
2:0
 
30.5.
2019
Koekelkoren D./Van Walle T. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7653
2
0:2
 
30.5.
2019
Leshukov I./Semenov K. - Ermacora M./Pristauz M. 7654
1
2:0
 
30.5.
2019
Thole J./Wickler C. - Brunner T./Priddy W.R. 7655
1
2:0
 
30.5.
2019
Younousse Ch./Tijan A. - Ehlers N./Fluggen L. 7637
1
2:0
 
30.5.
2019
Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. - Cerutti A./Morais Filho A. 7638
2
1:2
 
30.5.
2019
Perušič O./Schweiner D. - Slick S./Allen W. 7649
1
2:1
 
30.5.
2019
Samoilovs A./Smedins J. - Heidrich A./Gerson M. 7651
1
2:1
 
30.5.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Platinga M./Nusbaum A. 7633
1
2:0
 
30.5.
2019
Liamin N./Myskiv T. - Doppler C./Horst A. 7634
1
2:1
 
30.5.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Dumek J./Berčík V. 7635
1
2:0
 
30.5.
2019
Pedlow S./Schachter S. - Solberg P./Goncalves Felipe V. 7636
2
1:2
 
30.5.
2019
Mol A.B./Sorum C.S. - Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. 7002
1
2:1
 
26.5.
2019
Bourne T./Crabb T.R. - Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. 7000
2
0:2
 
26.5.
2019
Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. - Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. 7210
2
0:2
 
25.5.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - O Gorman G./Saxton B. 7014
1
2:0
 
25.5.
2019
Plavins M./Tocs E. - Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. 7015
2
0:2
 
25.5.
2019
Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. - Mol H.N./Berntsen M. 7016
1
2:0
 
25.5.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Rossi E./Carambula Raurich A.I. 7017
1
2:0
 
25.5.
2019
Mol A.B./Sorum C.S. - Hyden J./Doherty R. 7000
1
2:0
 
25.5.
2019
Pedlow S./Schachter S. - Dalhausser P./Lucena N. 7002
2
0:2
 
25.5.
2019
Cerutti A./Morais Filho A. - Bourne T./Crabb T.R. 7004
2
0:2
 
25.5.
2019
Liamin N./Myskiv T. - Virgen J./Ontiveros L. 7005
1
2:0
 
25.5.
2019
Bourne T./Crabb T.R. - Schumann D./Durant C. 7128
1
2:0
 
24.5.
2019
Bergman P.A./Harms Y. - Virgen J./Ontiveros L. 7129
2
0:2
 
24.5.
2019
O Gorman G./Saxton B. - Nolvak K./Tiisaar M. 7191
1
2:0
 
24.5.
2019
Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. - Ha L./Wu J. 7192
1
2:0
 
24.5.
2019
Solberg P./Goncalves Felipe V. - Hyden J./Doherty R. 7102
2
0:2
 
24.5.
2019
Dalhausser P./Lucena N. - Jongklang S./Khaolumtarn A. 7125
1
2:1
 
24.5.
2019
Budinger Ch./Patterson C. - Mol H.N./Berntsen M. 7126
2
0:2
 
24.5.
2019
Gao P./Li Y. - Rossi E./Carambula Raurich A.I. 7127
2
1:2
 
24.5.
2019
Aye Q./Gauthier-Rat A. - Schumann D./Durant C. 7388
2
1:2
 
24.5.
2019
Li Z./Zhou Ch. - Virgen J./Ontiveros L. 7389
2
1:2
 
24.5.
2019
McHugh Ch./Schubert Z. - Ha L./Wu J. 7390
2
1:2
 
24.5.
2019
Szalankiewicz J./Rudol M. - Nolvak K./Tiisaar M. 7395
2
0:2
 
24.5.
2019
Nishimura K./Shibata D. - Rossi E./Carambula Raurich A.I. 7276
2
0:2
 
24.5.
2019
Yan T./Li J. - Hyden J./Doherty R. 7278
2
0:2
 
24.5.
2019
Jongklang S./Khaolumtarn A. - Hudyakov M./Velichko I. 7386
1
2:1
 
24.5.
2019
Mol H.N./Berntsen M. - Andreatta T./Abbiati A. 7387
1
2:1
 
24.5.
2019
Dalhausser P./Lucena N. - Liamin N./Myskiv T. 7303
2
0:2
 
23.5.
2019
Pedlow S./Schachter S. - Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. 7304
1
2:0
 
23.5.
2019
Bourne T./Crabb T.R. - Goncalves Oliveira E./Oscar Schmidt B. 7330
2
1:2
 
23.5.
2019
Gao P./Li Y. - Plavins M./Tocs E. 7340
2
1:2
 
23.5.
2019
Mol A.B./Sorum C.S. - Bergman P.A./Harms Y. 7281
1
2:0
 
23.5.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - O Gorman G./Saxton B. 7282
1
2:1
 
23.5.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Budinger Ch./Patterson C. 7302
1
2:0
 
23.5.
2019
Cerutti A./Morais Filho A. - Solberg P./Goncalves Felipe V. 7327
1
2:1
 
23.5.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Mol A.B./Sorum C.S. 7196
2
0:2
 
19.5.
2019
Van de Velde S./Varenhorst C - Kantor P./Losiak B. 7194 bez boja
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
19.5.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Van de Velde S./Varenhorst C 7040
1
2:0
 
19.5.
2019
Kantor P./Losiak B. - Mol A.B./Sorum C.S. 7039
2
1:2
 
18.5.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Bourne T./Crabb T.R. 7991
1
2:0
 
18.5.
2019
Van de Velde S./Varenhorst C - Grimalt E./Grimalt M. 7992
1
2:1
 
18.5.
2019
Kantor P./Losiak B. - Budinger Ch./Patterson C. 7989
1
2:0
 
18.5.
2019
Brunner T./Priddy W.R. - Mol A.B./Sorum C.S. 7990
2
0:2
 
18.5.
2019
Cerutti A./Morais Filho A. - Brunner T./Priddy W.R. 7464
1
2:0
 
4.5.
2019
Walkenhorst A./Winter S. - Hyden J./Doherty R. 7463
2
0:2
 
4.5.
2019
Cerutti A./Morais Filho A. - Walkenhorst A/Winter S. 7873
1
2:0
 
4.5.
2019
Hyden J./Doherty R. - Brunner T./Priddy W.R. 7872
2
1:2
 
4.5.
2019
Bergman P.A./Harms Y. - Aye Q./Gauthier-Rat A. 7151 nehrané
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
3.5.
2019
Cerutti A./Morais Filho A. - McHugh Ch./Schubert Z. 7554
1
2:1
 
3.5.
2019
Giginoglu M./Gögtepe V. - Beeler N./Krattiger M. 7555
1
2:0
 
3.5.
2019
Nolvak K./Tiisaar M. - Walkenhorst A/Winter S. 7556
2
0:2
 
3.5.
2019
Popov S./Gordieiev I. - Bergman P.A./Harms Y. 7557
2
0:2
 
3.5.
2019
Ehlers N./Fluggen L. - Metral Q./Breer F. 7550
1
2:0
 
3.5.
2019
Hyden J./Doherty R. - Barbosa T.D./Brandao O. 7551
1
2:0
 
3.5.
2019
Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. - Brunner T./Priddy W.R. 7552
2
1:2
 
3.5.
2019
Rossi E./Carambula Raurich A.I. - Zemljak N./Pokeršnik J. 7553
2
0:2
 
3.5.
2019
Zemljak N./Pokeršnik J. - Aye Q./Gauthier-Rat A. 7110
1
2:1
 
2.5.
2019
Walkenhorst A/Winter S. - Gao P./Li Y. 7078
1
2:0
 
2.5.
2019
Ermacora M./Pristauz M. - Winter T./Horl J. 7424
1
2:0
 
2.5.
2019
Khoo Ch.L./Raja Nazmi S. - Ranghieri A./ Caminati M. 7425
2
0:2
 
2.5.
2019
McHugh Ch./Schubert Z. - Kolinske W./Evans M. 7426
1
2:1
 
2.5.
2019
Yogeswaran E./Jackson K.S.T. - Gao P./Li Y. 7432
2
0:2
 
2.5.
2019
Aye Q./Gauthier-Rat A. - Schumann D./Durant C. 7421
1
2:0
 
2.5.
2019
Metral Q./Breer F. - Dressler Ch./Huber A. 7422
1
2:0
 
2.5.
2019
Gee J.W./Kuck K.Y. - Szalankiewitz J./Rudol M. 7423
2
0:2
 
2.5.
2019
Finsters R./Solovejs A. - Nuttanon I./Sedtawat P. 7077
1
2:1
 
2.5.
2019
Bergman P.A./Harms Y. - Nolvak K./Tiisaar M. 7164
2
0:2
 
1.5.
2019
Hyden J./Doherty R. - Walkenhorst A/Winter S. 7170
1
2:1
 
1.5.
2019
Ermacora M./Pristauz M. - Zemljak N./Pokeršnik J. 7420
2
0:2
 
1.5.
2019
Giginoglu M./Gögtepe V. - Winter T./Horl J. 7421
1
2:1
 
1.5.
2019
Beeler N./Krattiger M. - McHugh Ch./Schubert Z. 7418
1
2:0
 
1.5.
2019
Kolinske W./Evans M. - Popov S./Gordieiev I. 7419
2
0:2
 
1.5.
2019
Rossi E./Carambula Raurich A.I. - Finsters R./Solovejs A. 7414
1
2:0
 
1.5.
2019
Bykanov R./Hudyakov M. - Nuttanon I./Sedtawat P. 7417
1
2:0
 
1.5.
2019
Khoo Ch.L./Raja Nazmi S. - Ehlers N./Fluggen L. 7381
2
0:2
 
1.5.
2019
Brunner T./Priddy W.R. - Ranghieri A./ Caminati M. 7413
1
2:0
 
1.5.
2019
Hyden J./Doherty R. - Aye Q./Gauthier-Rat A. 7379
1
2:1
 
1.5.
2019
Schumann D./Durant C. - Walkenhorst A/Winter S. 7380
2
1:2
 
1.5.
2019
Bergman P.A./Harms Y. - Metral Q./Breer F. 7377
1
2:0
 
1.5.
2019
Nolvak K./Tiisaar M. - Dressler Ch./Huber A. 7378
1
2:1
 
1.5.
2019
Cerutti A./Morais Filho A. - Gee J.W./Kuck K.Y. 7272
1
2:0
 
1.5.
2019
Barbosa T.D./Brandao O. - Szalankiewitz J./Rudol M. 7376
1
2:0
 
1.5.
2019
Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. - Yogeswaran E./Jackson K.S.T. 7233
1
2:0
 
1.5.
2019
Penninga R./Bouter J. - Gao P./Li Y. 7271
1
2:1
 
1.5.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. 7006
2
0:2
 
28.4.
2019
Tijan A./Younousse C. - Rossi E./Carambula Raurich A.I. 7004
1
2:1
 
28.4.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Rossi E./Carambula Raurich A.I. 7112
1
2:0
 
27.4.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Tijan A./Younousse C. 7083
1
2:0
 
27.4.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Cerutti A./Morais Filho A. 7766
1
2:0
 
27.4.
2019
Brouwer A./Meeuwsen R. - Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. 7767
1
2:0
 
27.4.
2019
Rossi E./Carambula Raurich A.I. - Thole J./Wickler C. 7768
1
2:1
 
27.4.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Gao P./Li Y. 7769
1
2:1
 
27.4.
2019
Mol A.B./Sorum C.S. - Pedlow S./Schachter S. 7762
1
2:0
 
27.4.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Gibb J./Crabb T. 7763
1
2:1
 
27.4.
2019
Younousse Ch./Tijan A. - Kantor P./Losiak B. 7764
1
2:0
 
27.4.
2019
Samoilovs A./Smedins J. - Doppler C./Horst A. 7765
1
2:0
 
27.4.
2019
Cerutti A./Morais Filho A. - Heidrich A./Gerson M. 7036
1
2:0
 
26.4.
2019
Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. - Popov S./Gordieiev I. 7038
1
2:0
 
26.4.
2019
Thole J./Wickler C. - Goncalves Oliveira E/Oscar Schmidt B 7040
1
2:1
 
26.4.
2019
Gao P./Li Y. - Solberg P./Goncalves Felipe V. 7076
1
2:0
 
26.4.
2019
Pedlow S./Schachter S. - Slick S./Allen W. 7028
1
2:0
 
26.4.
2019
Plavins M./Tocs E. - Gibb J./Crabb T. 7029
2
0:2
 
26.4.
2019
Grimalt E./Grimalt M. - Kantor P./Losiak B. 7031
2
1:2
 
26.4.
2019
Liamin N./Velichko I. - Doppler C./Horst A. 7032
2
0:2
 
26.4.
2019
Ha L./Wu J. - Heidrich A./Gerson M. 7113
2
0:2
 
26.4.
2019
Kantor P./Losiak B. - Dalhausser P./Lucena N. 7114
1
2:1
 
26.4.
2019
Giginoglu M./Gögtepe V. - Gibb J./Crabb T. 7216
2
0:2
 
26.4.
2019
Slick S./Allen W. - Bergman P.A./Harms Y. 7217
1
2:0
 
26.4.
2019
Li Z./Zhou Ch. - Doppler C./Horst A. 7107
2
0:2
 
26.4.
2019
Popov S./Gordieiev I. - Albrecht Carvalhaes G./Barbosa Santos S. 7108
1
2:1
 
26.4.
2019
Erdmann J./Betzien M. - Solberg P./Goncalves Felipe V. 7109
2
0:2
 
26.4.
2019
McHugh Ch./Schubert Z. - Goncalves Oliveira E/Oscar Schmidt B 7110
2
0:2
 
26.4.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Grimalt E./Grimalt M. 7042
1
2:1
 
25.4.
2019
Rossi E./Carambula Raurich A.I. - Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. 7043
1
2:1
 
25.4.
2019
Younousse Ch./Tijan A. - Cerutti A./Morais Filho A. 7044
1
2:0
 
25.4.
2019
Gao P./Li Y. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7046
2
1:2
 
25.4.
2019
Mol A.B./Sorum C.S. - Thole J./Wickler C. 7038
1
2:1
 
25.4.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Plavins M./Tocs E. 7039
1
2:0
 
25.4.
2019
Samoilovs A./Smedins J. - Pedlow S./Schachter S. 7040
1
2:1
 
25.4.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - Liamin N./Velichko I. 7041
1
2:0
 
25.4.
2019
Younousse Ch./Tijan A. - Giginoglu M./Gögtepe V. 7689
1
2:0
 
25.4.
2019
Gibb J./Crabb T. - Cerutti A./Morais Filho A. 7690
2
0:2
 
25.4.
2019
Gao P./Li Y. - Slick S./Allen W. 7691
1
2:1
 
25.4.
2019
Brouwer A./Meeuwsen R. - Bergman P.A./Harms Y. 7692
1
2:0
 
25.4.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Ha L./Wu J. 7685
1
2:0
 
25.4.
2019
Grimalt E./Grimalt M. - Heidrich A./Gerson M. 7686
1
2:0
 
25.4.
2019
Kantor P./Losiak B. - Rossi E./Carambula Raurich A.I. 7687
2
0:2
 
25.4.
2019
Dalhausser P./Lucena N. - Souto Maior Wanderley G./Loyola Stein A. 7688
2
0:2
 
25.4.
2019
Mol A.B./Sorum C.S. - Li Z./Zhou Ch. 7679
1
2:0
 
25.4.
2019
Thole J./Wickler C. - Doppler C./Horst A. 7682
1
2:0
 
25.4.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Popov S./Gordieiev I. 7683
1
2:1
 
25.4.
2019
Plavins M./Tocs E. - Albrecht Carvalhaes G./Barbosa Santos S. 7684
1
2:1
 
25.4.
2019
Samoilovs A./Smedins J. - Erdmann J./Betzien M. 7104
1
2:0
 
25.4.
2019
Solberg P./Goncalves Felipe V. - Pedlow S./Schachter S. 7105
2
1:2
 
25.4.
2019
Krasilnikov V./Stoyanovskiy O. - McHugh Ch./Schubert Z. 7671
1
2:1
 
25.4.
2019
Goncalves Oliveira E/Oscar Schmidt B - Liamin N./Velichko I. 7672
2
0:2
 
25.4.
2019
Fijalek G./Bryl M. - Tijan A./Younousse C. 7099
1
2:0
 
15.3.
2019
Lupo D./Nicolai P. - Grimalt E./Grimalt M. 7113
2
1:2
 
15.3.
2019
Herrera A.P./Gavira C.A. - Liamin N./Velichko I. 7097
1
2:0
 
15.3.
2019
Kantor P./Losiak B. - Dalhausser P./Lucena N. 7098
2
0:2
 
15.3.
2019
Mol H.N./Sorum C.S. - Grimalt E./Grimalt M. 7080
2
1:2
 
14.3.
2019
Seidl R./Waller P. - Beeler N./Krattiger M. 7081
1
2:0
 
14.3.
2019
Thole J./Wickler C. - Bourne T./Crabb T.R. 7198
1
2:0
 
14.3.
2019
Tijan A./Younousse C. - Cerutti A./Loyola Stein A. 7199
1
2:0
 
14.3.
2019
Brouwer A./Meeuwsen R. - Van de Velde S./Varenhorst C 7019
2
1:2
 
14.3.
2019
Doppler C./Horst A. - Giginoglu M./Gögtepe V. 7021
1
2:1
 
14.3.
2019
Goncalves Oliveira E/Oscar Schmidt B - Pedlow S./Schachter S. 7025
2
0:2
 
14.3.
2019
Liamin N./Velichko I. - Nolvak K./Tiisaar M. 7078
1
2:0
 
14.3.
2019
Grimalt E./Grimalt M. - Rossi E./Carambula Raurich AI 7023
1
2:0
 
10.3.
2019
Krou Y./Rowlandson E. - Slick S./Allen W. 7021 nehrané
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
10.3.
2019
Hyden J./Doherty R. - Rossi E./Carambula Raurich AI 7141
2
0:2
 
9.3.
2019
Slick S./Allen W. - Gibb J./Crabb T. 7142
1
2:1
 
9.3.
2019
Grimalt E./Grimalt M. - Nolvak K./Tiisaar M. 7139
1
2:1
 
9.3.
2019
Krou Y./Rowlandson E. - Myskiv T./Samoday V. 7140
1
2:1
 
9.3.
2019
Kantor P./Losiak B. - Fijalek G./Bryl M. 7051
2
0:2
 
18.8.
2018
Thole J./Wickler C. - Mol A.B./Sorum C.S. 7045
2
1:2
 
18.8.
2018
Thole J./Wickler C. - Plavins M./Tocs E. 7021
1
2:1
 
17.8.
2018
Fijalek G./Bryl M. - Lupo D./Nicolai P. 7012
1
2:0
 
17.8.
2018
Mol A.B./Sorum C.S. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7060
2
1:2
 
17.8.
2018
Thole J./Wickler C. - Kantor P./Losiak B. 7059
2
0:2
 
17.8.
2018
Fijalek G./Bryl M. - Plavins M./Tocs E. 7058
1
2:1
 
17.8.
2018
Stoyanovskiy O./Velichko I. - Lupo D./Nicolai P. 7002
1
2:1
 
17.8.
2018
Thole J./Wickler C. - Samoilovs A./Smedins J. 7020
1
2:1
 
16.8.
2018
Mol A.B./Sorum C.S. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7002
1
2:0
 
16.8.
2018
Kantor P./Losiak B. - Lupo D./Nicolai P. 7001
2
1:2
 
16.8.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Plavins M./Tocs E. 7015
2
1:2
 
16.8.
2018
Stoyanovskiy O./Velichko I. - Samoilovs A./Smedins J. 7014
1
2:1
 
16.8.
2018
Fijalek G./Bryl M. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7013
1
2:1
 
16.8.
2018
Thole J./Wickler C. - Lupo D./Nicolai P. 7007
1
2:1
 
16.8.
2018
Mol A.B./Sorum C.S. - Plavins M./Tocs E. 7006
1
2:1
 
16.8.
2018
Thole J./Wickler C. - Stoyanovskiy O./Velichko I. 7104
1
2:0
 
15.8.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7103
1
2:0
 
15.8.
2018
Kantor P./Losiak B. - Samoilovs A./Smedins J. 7102
1
2:0
 
15.8.
2018
Mol A.B./Sorum C.S. - Fijalek G./Bryl M. 7101
1
2:0
 
15.8.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - Plavins M./Tocs E. 7099
2
1:2
 
15.8.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Lupo D./Nicolai P. 7092
2
1:2
 
15.8.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Fijalek G./Bryl M. 7091
2
1:2
 
15.8.
2018
Kantor P./Losiak B. - Stoyanovskiy O./Velichko I. 7090
1
2:0
 
15.8.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Cerutti A./Loyola Stein A. 7005
1
2:0
 
12.8.
2018
Stoyanovskiy O./Velichko I. - Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. 7001
1
2:0
 
12.8.
2018
Cerutti A./Loyola Stein A. - Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. 7001
1
2:1
 
11.8.
2018
Stoyanovskiy O./Velichko I. - Samoilovs A./Smedins J. 7457
2
1:2
 
11.8.
2018
Cerutti A./Loyola Stein A. - Fijalek G./Bryl M. 7559
1
2:0
 
11.8.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7418
1
2:0
 
11.8.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Lupo D./Nicolai P. 7561
1
2:1
 
11.8.
2018
Stoyanovskiy O./Velichko I. - Younousse Ch./Tijan A. 7689
1
2:1
 
11.8.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Liamin N./Krasilnikov V. 7755
1
2:0
 
11.8.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Cerutti A./Loyola Stein A. 7464
2
1:2
 
10.8.
2018
Fijalek G./Bryl M. - Giginoglu M./Gögtepe V. 7689
1
2:0
 
10.8.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - Caminati M./Rossi E. 7704
1
2:0
 
10.8.
2018
Lupo D./Nicolai P. - Heidrich A./Gerson M. 7463
1
2:0
 
10.8.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Gibb J./Crabb T. 7544
1
2:0
 
10.8.
2018
Stoyanovskiy O./Velichko I. - Grimalt E./Grimalt M. 7545
1
2:0
 
10.8.
2018
Younousse Ch./Tijan A. - Leshukov I./Semenov K. 7547
1
2:1
 
10.8.
2018
Costa Santos R.A./Carvalhaes G.A. - Giginoglu M./Gögtepe V. 7269
2
0:2
 
10.8.
2018
Liamin N./Krasilnikov V. - Kolinske W./Evans M. 7461
1
2:1
 
10.8.
2018
Cerutti A./Loyola Stein A. - O Gorman G./Saxton B. 7462
1
2:0
 
10.8.
2018
Thole J./Wickler C. - Caminati M./Rossi E. 7463
2
0:2
 
10.8.
2018
Kolinske W./Evans M. - Morais Filho A./Barbosa Santos S. 7786
1
2:1
 
10.8.
2018
Winter T./Horl J. - Beeler N./Krattiger M. 7787
2
1:2
 
10.8.
2018
Ehlers N./Fluggen L. - Giginoglu M./Gögtepe V. 7788
2
1:2
 
10.8.
2018
Bykanov R./Hudyakov M. - Grimalt E./Grimalt M. 7789
2
0:2
 
10.8.
2018
Rumsevicius A./Kazdailis L. - O Gorman G./Saxton B. 7539 skreč R/K
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
10.8.
2018
Dziadkou A./Kavalenka A. - Heidrich A./Gerson M. 7540
2
0:2
 
10.8.
2018
Sivolap M./Yarzutkin A. - Koekelkoren D./Van Walle T. 7784
2
0:2
 
10.8.
2018
Krou Y./Aye Q. - Caminati M./Rossi E. 7785
2
0:2
 
10.8.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Sivolap M./Yarzutkin A. 7561
1
2:0
 
9.8.
2018
Costa Santos R.A./Carvalhaes G.A. - Koekelkoren D./Van Walle T. 7562
1
2:0
 
9.8.
2018
Cerutti A./Loyola Stein A. - Grimalt E./Grimalt M. 7563
1
2:1
 
9.8.
2018
Lupo D./Nicolai P. - Bykanov R./Hudyakov M. 7564
1
2:1
 
9.8.
2018
Fijalek G./Bryl M. - Winter T./Horl J. 7274
1
2:1
 
9.8.
2018
Gibb J./Crabb T. - Ehlers N./Fluggen L. 7285
1
2:0
 
9.8.
2018
Leshukov I./Semenov K. - Beeler N./Krattiger M. 7291
1
2:0
 
9.8.
2018
Tijan A./Younousse C. - Giginoglu M./Gögtepe V. 7292
1
2:1
 
9.8.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - Rumsevicius A./Kazdailis L. 7172
1
2:1
 
9.8.
2018
Liamin N./Krasilnikov V. - O Gorman G./Saxton B. 7173
1
2:0
 
9.8.
2018
Plavins M./Tocs E. - Morais Filho A./Barbosa Santos S. 7272
1
2:1
 
9.8.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Kolinske W./Evans M. 7273
1
2:1
 
9.8.
2018
Doppler C./Horst A. - Caminati M./Rossi E. 7123
1
2:1
 
9.8.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Krou Y./Aye Q. 7169
1
2:0
 
9.8.
2018
Stoyanovskiy O./Velichko I. - Dziadkou A./Kavalenka A. 7170
1
2:0
 
9.8.
2018
Thole J./Wickler C. - Heidrich A./Gerson M. 7171
1
2:0
 
9.8.
2018
Younousse Ch./Tijan A. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7073 o 3. miesto
1
2:1
 
5.8.
2018
Fijalek G./Bryl M. - Mol A.B./Sorum C.S. 7064 finále
2
0:2
 
5.8.
2018
Mol A.B./Sorum C.S. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7028
1
2:0
 
5.8.
2018
Fijalek G./Bryl M. - Younousse Ch./Tijan A. 7018
1
2:0
 
5.8.
2018
Mol A.B./Sorum C.S. - Doppler C./Horst A. 7098
1
2:0
 
4.8.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. 7100
1
2:1
 
4.8.
2018
Fijalek G./Bryl M. - Solberg P./Oscar Schmidt B. 7037
1
2:0
 
4.8.
2018
Younousse Ch./Tijan A. - Gibb J./Crabb T. 7097
1
2:0
 
4.8.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Dalhausser P./Lucena N. 7146
1
2:1
 
4.8.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Doppler C./Horst A. 7168
2
0:2
 
4.8.
2018
Mol A.B./Sorum C.S. - Costa Santos R.A./Carvalhaes G.A. 7170
1
2:1
 
4.8.
2018
Plavins M./Tocs E. - Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. 7171
2
1:2
 
4.8.
2018
Younousse Ch./Tijan A. - Ermacora M./Pristauz M. 7100
1
2:0
 
4.8.
2018
Liamin N./Krasilnikov V. - Fijalek G./Bryl M. 7115
2
0:2
 
4.8.
2018
Cerutti A./Loyola Stein A. - Solberg P./Oscar Schmidt B. 7144
2
0:2
 
4.8.
2018
Gibb J./Crabb T. - Leshukov I./Semenov K. 7145
1
2:1
 
4.8.
2018
Leshukov I./Semenov K. - Stoyanovskiy O./Velichko I. 7144
1
2:1
 
3.8.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Kantor P./Losiak B. 7145
1
2:0
 
3.8.
2018
Doppler C./Horst A. - Lupo D./Nicolai P. 7146
1
2:0
 
3.8.
2018
Costa Santos R.A./Carvalhaes G.A. - Perušič O./Schweiner D. 7112
1
2:0
 
3.8.
2018
O Gorman G./Saxton B. - Fijalek G./Bryl M. 7113
2
0:2
 
3.8.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - Solberg P./Oscar Schmidt B. 7115
2
0:2
 
3.8.
2018
Ermacora M./Pristauz M. - Thole J./Wickler C. 7100
1
2:0
 
3.8.
2018
Dalhausser P./Lucena N. - Seidl R./Waller P. 7054
1
2:0
 
3.8.
2018
Doppler C./Horst A. - Tijan A./Younousse C. 7115
2
1:2
 
3.8.
2018
Kantor P./Losiak B. - Varenhorst Ch./Bouter J. 7144
1
2:0
 
3.8.
2018
O Gorman G./Saxton B. - Cerutti A./Loyola Stein A. 7145
2
1:2
 
3.8.
2018
Pedlow S./Schachter S. - Stoyanovskiy O./Velichko I. 7146
2
0:2
 
3.8.
2018
Winter T./Horl J. - Fijalek G./Bryl M. 7164
2
0:2
 
3.8.
2018
Koekelkoren D./Van Walle T. - Thole J./Wickler C. 7165
2
1:2
 
3.8.
2018
Mol A.B./Sorum C.S. - Leshukov I./Semenov K. 7166
1
2:0
 
3.8.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. 7167
1
2:0
 
3.8.
2018
Ermacora M./Pristauz M. - Liamin N./Krasilnikov V. 7263
2
0:2
 
2.8.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Costa Santos R.A./Carvalhaes G.A. 7264
1
2:0
 
2.8.
2018
Grimalt E./Grimalt M. - Solberg P./Oscar Schmidt B. 7265
2
1:2
 
2.8.
2018
Lupo D./Nicolai P. - Brunner T./Hyden J. 7266
1
2:1
 
2.8.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - Gibb J./Crabb T. 7261
2
1:2
 
2.8.
2018
Dalhausser P./Lucena N. - Plavins M./Tocs E. 7262
2
0:2
 
2.8.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Thole J./Wickler C. 7166
1
2:0
 
2.8.
2018
Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. - Winter T./Horl J. 7167
1
2:0
 
2.8.
2018
Fijalek G./Bryl M. - Leshukov I./Semenov K. 7168
2
0:2
 
2.8.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Koekelkoren D./Van Walle T. 7169
1
2:1
 
2.8.
2018
Kantor P./Losiak B. - O Gorman G./Saxton B. 7145
2
0:2
 
2.8.
2018
Stoyanovskiy O./Velichko I. - Younousse Ch./Tijan A. 7146
2
1:2
 
2.8.
2018
Doppler C./Horst A. - Pedlow S./Schachter S. 7164
1
2:1
 
2.8.
2018
Cerutti A./Loyola Stein A. - Varenhorst Ch./Bouter J. 7165
1
2:0
 
2.8.
2018
Lupo D./Nicolai P. - Ermacora M./Pristauz M. 7112
2
0:2
 
2.8.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Grimalt E./Grimalt M. 7113
1
2:0
 
2.8.
2018
Brunner T./Hyden J. - Liamin N./Krasilnikov V. 7115
2
0:2
 
2.8.
2018
Solberg P./Oscar Schmidt B. - Costa Santos R.A./Carvalhaes G.A. 7144
2
1:2
 
2.8.
2018
Gibb J./Crabb T. - Heidrich A./Gerson M. 7000
1
2:1
 
2.8.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - Seidl R./Waller P. 7002
1
2:0
 
2.8.
2018
Perušič O./Schweiner D. - Plavins M./Tocs E. 7044
2
1:2
 
2.8.
2018
Dalhausser P./Lucena N. - Fruhbauer S./Wutzl J. 7054
1
2:0
 
2.8.
2018
Grimalt E./Grimalt M. - Basta S./Kolaric L. 7345
1
2:0
 
29.7.
2018
Patterson C./Slick S. - Bergman P.A./Harms Y. 7335
1
2:1
 
29.7.
2018
Bergman P.A./Harms Y. - Gao/Li 7001
1
2:1
 
28.7.
2018
Seidl R./Waller P. - Patterson C./Slick S. 7004
2
0:2
 
28.7.
2018
Tijan A./Younousse C. - Grimalt E./Grimalt M. 7005
2
1:2
 
28.7.
2018
Erdmann J./Betzien M. - Basta S./Kolaric L. 7000
2
1:2
 
28.7.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. 7008
2
0:2
 
14.7.
2018
Lupo D./Nicolai P. - Gibb J./Crabb T. 7011
1
2:1
 
14.7.
2018
Lupo D./Nicolai P. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7024
2
0:2
 
14.7.
2018
Gibb J./Crabb T. - Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. 7013
2
1:2
 
14.7.
2018
Lupo D./Nicolai P. - Dalhausser P./Lucena N. 7080
1
2:0
 
13.7.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7008
1
2:1
 
13.7.
2018
Plavins M./Tocs E. - Gibb J./Crabb T. 7011
2
1:2
 
13.7.
2018
Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. - Solberg P./Oscar Schmidt B. 7088
1
2:1
 
13.7.
2018
Koekelkoren D./Van Walle T. - Samoilovs A./Smedins J. 7089
1
2:0
 
13.7.
2018
Fijalek G./Bryl M. - Lupo D./Nicolai P. 7082
2
0:2
 
13.7.
2018
Kantor P./Losiak B. - Plavins M./Tocs E. 7085
2
0:2
 
13.7.
2018
Gibb J./Crabb T. - Varenhorst Ch./Bouter J. 7086 skreč V/B
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
13.7.
2018
Heidrich A./Gerson M. - Dalhausser P./Lucena N. 7055
2
0:2
 
13.7.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - Doppler C./Horst A. 7056
1
2:0
 
13.7.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Andreatta T./Abbiati A. 7080
1
2:1
 
13.7.
2018
Budinger Ch./Rosenthal S. - Solberg P./Oscar Schmidt B. 7704
2
0:2
 
12.7.
2018
Varenhorst Ch./Bouter J. - Rangel C./Gomez J.G. 7164
1
2:1
 
12.7.
2018
Stoyanovskiy O./Velichko I. - Doppler C./Horst A. 7040
2
1:2
 
12.7.
2018
Andreatta T./Abbiati A. - Caminati M./Rossi E. 7080
1
2:0
 
12.7.
2018
Pedlow S./Schachter S. - Lupo D./Nicolai P. 7008
2
1:2
 
12.7.
2018
Dalhausser P./Lucena N. - Brunner T./Hyden J. 7009
1
2:0
 
12.7.
2018
Younousse Ch./Tijan A. - Plavins M./Tocs E. 7011
2
1:2
 
12.7.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Perušič O./Schweiner D. 7012
1
2:0
 
12.7.
2018
Beeler N./Métral Q. - Solberg P./Oscar Schmidt B. 7004
2
0:2
 
12.7.
2018
Rangel C./Gomez J.G. - Souto Maior Wanderley G./Santos Barbosa T. 7005
1
2:1
 
12.7.
2018
Doppler C./Horst A. - Liamin N./Krasilnikov V. 7006
1
2:1
 
12.7.
2018
Giginoglu M./Gögtepe V. - Caminati M./Rossi E. 7007
2
0:2
 
12.7.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Perušič O./Schweiner D. 7000
2
0:2
 
12.7.
2018
Cerutti A./Loyola Stein A. - Plavins M./Tocs E. 7001
2
1:2
 
12.7.
2018
Zandbergen M./Kissling G. - Brunner T./Hyden J. 7002
2
0:2
 
12.7.
2018
Bergman P.A./Harms Y. - Lupo D./Nicolai P. 7003
2
0:2
 
12.7.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Pedlow S./Schachter S. 7055
1
2:1
 
11.7.
2018
Koekelkoren D./Van Walle T. - Younousse Ch./Tijan A. 7056
1
2:1
 
11.7.
2018
Dalhausser P./Lucena N. - Gibb J./Crabb T. 7168
2
1:2
 
11.7.
2018
Kantor P./Losiak B. - Varenhorst Ch./Bouter J. 7169
1
2:1
 
11.7.
2018
Budinger Ch./Rosenthal S. - Fijalek G./Bryl M. 7054
2
0:2
 
11.7.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - Samoilovs A./Smedins J. 7165
1
2:1
 
11.7.
2018
Andreatta T./Abbiati A. - Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. 7166
2
0:2
 
11.7.
2018
Heidrich A./Gerson M. - Stoyanovskiy O./Velichko I. 7167
1
2:1
 
11.7.
2018
Kantor P./Losiak B. - Zandbergen M./Kissling G. 7243
1
2:0
 
11.7.
2018
Liamin N./Krasilnikov V. - Younousse Ch./Tijan A. 7244
2
0:2
 
11.7.
2018
Doppler C./Horst A. - Koekelkoren D./Van Walle T. 7245
2
1:2
 
11.7.
2018
Brunner T./Hyden J. - Varenhorst Ch./Bouter J. 7246
2
1:2
 
11.7.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Beeler N./Métral Q. 7239
1
2:0
 
11.7.
2018
Solberg P./Oscar Schmidt B. - Pedlow S./Schachter S. 7240
2
1:2
 
11.7.
2018
Dalhausser P./Lucena N. - Bergman P.A./Harms Y. 7241
1
2:0
 
11.7.
2018
Lupo D./Nicolai P. - Gibb J./Crabb T. 7242
2
1:2
 
11.7.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - Giginoglu M./Gögtepe V. 7235
1
2:0
 
11.7.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Caminati M./Rossi E. 7236
1
2:0
 
11.7.
2018
Heidrich A./Gerson M. - Rangel C./Gomez J.G. 7237
1
2:0
 
11.7.
2018
Stoyanovskiy O./Velichko I. - Souto Maior Wanderley G./Santos Barbosa T. 7238
1
2:0
 
11.7.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Budinger Ch./Rosenthal S. 7231
2
0:2
 
11.7.
2018
Perušič O./Schweiner D. - Fijalek G./Bryl M. 7232
2
0:2
 
11.7.
2018
Cerutti A./Loyola Stein A. - Andreatta T./Abbiati A. 7233
2
0:2
 
11.7.
2018
Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. - Plavins M./Tocs E. 7234
1
2:1
 
11.7.
2018
Costa Santos R.A./Carvalhaes G.A. - Samoilovs A./Smedins J. 7169
2
1:2
 
8.7.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Thole J./Wickler C. 7166
2
1:2
 
8.7.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Thole J./Wickler C. 7169 semifinále
1
2:1
 
8.7.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Costa Santos R.A./Carvalhaes G.A. 7166 semifinále
2
0:2
 
8.7.
2018
Costa Santos R.A./Carvalhaes G.A. - O Gorman G./Saxton B. 7004
1
2:0
 
7.7.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Tijan A./Younousse C. 7005
1
2:0
 
7.7.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Plavins M./Tocs E. 7093
1
2:0
 
7.7.
2018
Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. - Thole J./Wickler C. 7006
2
1:2
 
7.7.
2018
Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. - Grimalt E./Grimalt M. 7169
1
2:0
 
7.7.
2018
Dalhausser P./Lucena N. - Thole J./Wickler C. 7170
2
0:2
 
7.7.
2018
Plavins M./Tocs E. - Gonzalez Bayard S.R./Diaz Gomez N.N. 7171
1
2:0
 
7.7.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Giginoglu M./Gögtepe V. 7172
1
2:0
 
7.7.
2018
Doppler C./Horst A. - Costa Santos R.A./Carvalhaes G.A. 7093
2
1:2
 
7.7.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Virgen J./Ontiveros L. 7094
1
2:1
 
7.7.
2018
O Gorman G./Saxton B. - Solberg P./Oscar Schmidt B. 7095
1
2:1
 
7.7.
2018
Tijan A./Younousse C. - Brunner T./Hyden J. 7096
1
2:1
 
7.7.
2018
Basta S./Kolaric L. - Thole J./Wickler C. 7169
2
0:2
 
7.7.
2018
Dressler C./Seidl R. - Giginoglu M./Gögtepe V. 7170
2
0:2
 
7.7.
2018
Gonzalez Bayard S.R./Diaz Gomez N.N. - Caminati M./Rossi E. 7171
1
2:0
 
7.7.
2018
Walkenhorst A/Winter S. - Grimalt E./Grimalt M. 7172
2
0:2
 
7.7.
2018
Costa Santos R.A./Carvalhaes G.A. - Kolinske W./Evans M. 7093
1
2:0
 
7.7.
2018
Brunner T./Hyden J. - Silva Reis R. M./Silva F. 7094
1
2:0
 
7.7.
2018
Leshukov I./Semenov K. - Solberg P./Oscar Schmidt B. 7095
2
0:2
 
7.7.
2018
Virgen J./Ontiveros L. - Gibb J./Crabb T. 7096
1
2:1
 
7.7.
2018
Giginoglu M./Gögtepe V. - Capogrosso N./Azaad J.A. 7217
1
2:0
 
6.7.
2018
Silva Reis R. M./Silva F. - Sivolap M./Yarzutkin A. 7219
1
2:0
 
6.7.
2018
Solberg P./Oscar Schmidt B. - Pedlow S./Schachter S. 7220
1
2:1
 
6.7.
2018
Cerutti A./Loyola Stein A. - Thole J./Wickler C. 7095
2
0:2
 
6.7.
2018
Mesa R./Garcia C. - Caminati M./Rossi E. 7096
2
1:2
 
6.7.
2018
Takahashi T./Ishijama Y. - Grimalt E./Grimalt M. 7215
2
0:2
 
6.7.
2018
Zemljak N./Pokeršnik J. - Gibb J./Crabb T. 7216
2
0:2
 
6.7.
2018
Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. - Sivolap M./Yarzutkin A. 7783
1
2:1
 
6.7.
2018
Brunner T./Hyden J. - Kolinske W./Evans M. 7788
1
2:1
 
6.7.
2018
Plavins M./Tocs E. - Rumsevicius A./Kazdailis L. 7789
1
2:0
 
6.7.
2018
Silva Reis R. M./Silva F. - Basta S./Kolaric L. 7790
2
0:2
 
6.7.
2018
Doppler C./Horst A. - Giginoglu M./Gögtepe V. 7779
1
2:0
 
6.7.
2018
Leshukov I./Semenov K. - Capogrosso N./Azaad J.A. 7780
1
2:1
 
6.7.
2018
Pedlow S./Schachter S. - Tijan A./Younousse C. 7781
2
1:2
 
6.7.
2018
Solberg P./Oscar Schmidt B. - Walkenhorst A/Winter S. 7782
2
0:2
 
6.7.
2018
Cerutti A./Loyola Stein A. - Dressler C./Seidl R. 7775
2
1:2
 
6.7.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Zemljak N./Pokeršnik J. 7776
1
2:0
 
6.7.
2018
O Gorman G./Saxton B. - Thole J./Wickler C. 7777
1
2:1
 
6.7.
2018
Dalhausser P./Lucena N. - Mesa R./Garcia C. 7771
1
2:1
 
6.7.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Takahashi T./Ishijama Y. 7772
1
2:0
 
6.7.
2018
Gonzalez Bayard S.R./Diaz Gomez N.N. - Grimalt E./Grimalt M. 7773
1
2:0
 
6.7.
2018
Virgen J./Ontiveros L. - Caminati M./Rossi E. 7774
1
2:1
 
6.7.
2018
Kantor P./Losiak B. - Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. 7293
1
2:1
 
1.7.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Samoilovs A./Smedins J. 7292
2
1:2
 
1.7.
2018
Kantor P./Losiak B. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7143
1
2:1
 
30.6.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Samoilovs A./Smedins J. 7142
1
2:0
 
30.6.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7316
2
0:2
 
30.6.
2018
Perušič O./Schweiner D. - Kantor P./Losiak B. 7317
2
1:2
 
30.6.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Cerutti A./Loyola Stein A. 7315
1
2:0
 
30.6.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - O Gorman G./Saxton B. 7553
1
2:0
 
30.6.
2018
Perušič O./Schweiner D. - Fijalek G./Bryl M. 7316
1
2:0
 
30.6.
2018
Doppler C./Horst A. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7317
2
0:2
 
30.6.
2018
Stoyanovskiy O./Velichko I. - Kantor P./Losiak B. 7387
2
1:2
 
30.6.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Younousse Ch./Tijan A. 7558
1
2:0
 
30.6.
2018
Cerutti A./Loyola Stein A. - Gonzalez Bayard S.R./Diaz Gomez N.N. 7158
1
2:1
 
30.6.
2018
Lupo D./Nicolai P. - O Gorman G./Saxton B. 7311
2
1:2
 
30.6.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. 7313
1
2:0
 
30.6.
2018
Thole J./Wickler C. - Samoilovs A./Smedins J. 7315
2
0:2
 
30.6.
2018
Prudel M./Szalankiewicz J. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7907
2
0:2
 
29.6.
2018
Kantor P./Losiak B. - Rumsevicius A./Kazdailis L. 7908
1
2:0
 
29.6.
2018
Solberg P./Oscar Schmidt B. - Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. 7909
2
0:2
 
29.6.
2018
Heidrich A./Gerson M. - O Gorman G./Saxton B. 7910
2
0:2
 
29.6.
2018
Younousse Ch./Tijan A. - Gibb J./Crabb T. 7558
1
2:0
 
29.6.
2018
Fijalek G./Bryl M. - Varenhorst Ch./Bouter J. 7906
1
2:1
 
29.6.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Grimalt E./Grimalt M. 7387
1
2:1
 
29.6.
2018
Liamin N./Krasilnikov V. - Gonzalez Bayard S.R./Diaz Gomez N.N. 7911
2
1:2
 
29.6.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - Plavins M./Tocs E. 7144
1
2:1
 
29.6.
2018
Dumek J./Berčík V. - Gibb J./Crabb T. 7145
2
0:2
 
29.6.
2018
Rangel C./Gomez J.G. - Varenhorst Ch./Bouter J. 7148
2
0:2
 
29.6.
2018
Berntsen M./Mol A.B. - O Gorman G./Saxton B. 7158
2
0:2
 
29.6.
2018
Rumsevicius A./Kazdailis L. - Virgen J./Ontiveros L. 7002
1
2:0
 
29.6.
2018
Rudol M./Kujawiak K. - Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. 7003
2
0:2
 
29.6.
2018
Patterson C./Slick S. - Gonzalez Bayard S.R./Diaz Gomez N.N. 7004
2
1:2
 
29.6.
2018
Grimalt E./Grimalt M. - Morais Filho A./Barbosa Santos S. 7005
1
2:0
 
29.6.
2018
Kantor P./Losiak B. - Dumek J./Berčík V. 7561
1
2:0
 
28.6.
2018
Solberg P./Oscar Schmidt B. - O Gorman G./Saxton B. 7562
1
2:1
 
28.6.
2018
Cerutti A./Loyola Stein A. - Mol H.N./Berntsen M. 7563
1
2:1
 
28.6.
2018
Perušič O./Schweiner D. - Gibb J./Crabb T. 7564
1
2:0
 
28.6.
2018
Lupo D./Nicolai P. - Rangel C./Gomez J.G. 7557
1
2:0
 
28.6.
2018
Varenhorst Ch./Bouter J. - Prudel M./Szalankiewicz J. 7558
2
0:2
 
28.6.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - Thole J./Wickler C. 7559
2
0:2
 
28.6.
2018
Plavins M./Tocs E. - Younousse Ch./Tijan A. 7560
2
0:2
 
28.6.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Gonzalez Bayard S.R./Diaz Gomez N.N. 7551
1
2:0
 
28.6.
2018
Doppler C./Horst A. - Patterson C./Slick S. 7554
1
2:0
 
28.6.
2018
Fijalek G./Bryl M. - Virgen J./Ontiveros L. 7555
1
2:1
 
28.6.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Rumsevicius A./Kazdailis L. 7556
1
2:0
 
28.6.
2018
Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. - Heidrich A./Gerson M. 7320
2
0:2
 
28.6.
2018
Liamin N./Krasilnikov V. - Morais Filho A./Barbosa Santos S. 7548
1
2:0
 
28.6.
2018
Stoyanovskiy O./Velichko I. - Grimalt E./Grimalt M. 7549
1
2:0
 
28.6.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Rudol M./Kujawiak K. 7550
1
2:0
 
28.6.
2018
Kantor P./Losiak B. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7049 finále
2
1:2
 
24.6.
2018
Perušič O./Schweiner D. - Leshukov I./Semenov K. 7048 o 3. miesto
2
1:2
 
24.6.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - Leshukov I./Semenov K. 7052 semifinále
1
2:0
 
24.6.
2018
Perušič O./Schweiner D. - Kantor P./Losiak B. 7050 semifinále
2
0:2
 
24.6.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Perušič O./Schweiner D. 7051
2
0:2
 
23.6.
2018
Kantor P./Losiak B. - Thole J./Wickler C. 7048
1
2:0
 
23.6.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7089
1
2:1
 
23.6.
2018
Leshukov I./Semenov K. - Fijalek G./Bryl M. 7270
1
2:0
 
23.6.
2018
Kantor P./Losiak B. - Solberg P./Oscar Schmidt B. 7451
1
2:0
 
23.6.
2018
Thole J./Wickler C. - Plavins M./Tocs E. 7452
1
2:1
 
23.6.
2018
Stoyanovskiy O./Velichko I. - Perušič O./Schweiner D. 7442
2
1:2
 
23.6.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Varenhorst Ch./Bouter J. 7443
1
2:0
 
23.6.
2018
Leshukov I./Semenov K. - Prudel M./Szalankiewicz J. 7272
1
2:0
 
23.6.
2018
Fijalek G./Bryl M. - Liamin N./Krasilnikov V. 7439
1
2:0
 
23.6.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7270
2
0:2
 
23.6.
2018
Lupo D./Nicolai P. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7271
2
1:2
 
23.6.
2018
O Gorman G./Saxton B. - Varenhorst Ch./Bouter J. 7467
2
0:2
 
22.6.
2018
Souto Maior Wanderley G./Santos Barbosa T. - Plavins M./Tocs E. 7468
2
0:2
 
22.6.
2018
Perušič O./Schweiner D. - Heidrich A./Gerson M. 7453
1
2:1
 
22.6.
2018
Pedlow S./Schachter S. - Solberg P./Oscar Schmidt B. 7466
2
1:2
 
22.6.
2018
Gonzalez Bayard S.R./Diaz Gomez N.N. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7442
2
0:2
 
22.6.
2018
Cerutti A./Loyola Stein A. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7443
2
0:2
 
22.6.
2018
Doppler C./Horst A. - Prudel M./Szalankiewicz J. 7451
2
0:2
 
22.6.
2018
Virgen J./Ontiveros L. - Liamin N./Krasilnikov V. 7452
2
0:2
 
22.6.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. 7470
1
2:1
 
22.6.
2018
Dumek J./Berčík V. - Prudel M./Szalankiewicz J. 7471
2
1:2
 
22.6.
2018
Rumsevicius A./Kazdailis L. - Liamin N./Krasilnikov V. 7472
2
1:2
 
22.6.
2018
Salgado S.P./Oscar Schmidt B. - Grimalt E./Grimalt M. 7494
1
2:1
 
22.6.
2018
Bohle D./Van de Velde S. - Heidrich A./Gerson M. 7466
2
0:2
 
22.6.
2018
Ermacora M./Pristauz-Telsnigg M.B. - Plavins M./Tocs E. 7467
2
0:2
 
22.6.
2018
Rudol M./Kujawiak K. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7468
2
0:2
 
22.6.
2018
Lenc D./Habr F. - Varenhorst Ch./Bouter J. 7469
2
0:2
 
22.6.
2018
Perušič O./Schweiner D. - Leshukov I./Semenov K. 7465
2
0:2
 
22.6.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Pedlow S./Schachter S. 7464
1
2:0
 
21.6.
2018
Kantor P./Losiak B. - Rudol M./Kujawiak K. 7469
1
2:0
 
21.6.
2018
Liamin N./Krasilnikov V. - Leshukov I./Semenov K. 7470
2
0:2
 
21.6.
2018
Perušič O./Schweiner D. - Rumsevicius A./Kazdailis L. 7471
1
2:0
 
21.6.
2018
Herrera A.P./Gavira C.A. - O Gorman G./Saxton B. 7472
2
0:2
 
21.6.
2018
Goncalves Felipe V./Goncalves Oliveira E. - Dumek J./Berčík V. 7449
1
2:0
 
21.6.
2018
Pedlow S./Schachter S. - Prudel M./Szalankiewicz J. 7466
1
2:0
 
21.6.
2018
Solberg P./Oscar Schmidt B. - Souto Maior Wanderley G./Santos Barbosa T. 7467
2
0:2
 
21.6.
2018
Stoyanovskiy O./Velichko I. - Grimalt E./Grimalt M. 7468
1
2:0
 
21.6.
2018
Plavins M./Tocs E. - Virgen J./Ontiveros L. 7445
2
1:2
 
21.6.
2018
Lupo D./Nicolai P. - Ermacora M./Pristauz-Telsnigg M.B. 7446
1
2:1
 
21.6.
2018
Fijalek G./Bryl M. - Varenhorst Ch./Bouter J. 7447
1
2:1
 
21.6.
2018
Cerutti A./Loyola Stein A. - Lenc D./Habr F. 7448
1
2:0
 
21.6.
2018
Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. - Gonzalez Bayard S.R./Diaz Gomez N.N. 7441
2
1:2
 
21.6.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Heidrich A./Gerson M. 7442
1
2:0
 
21.6.
2018
Doppler C./Horst A. - Van de Velde S./Boehlé D. 7443
1
2:0
 
21.6.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Thole J./Wickler C. 7444
2
1:2
 
21.6.
2018
Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. - Goncalves Olivera E./Stein A.L. 7132
2
0:2
 
20.5.
2018
Goncalves Felipe V./Albrecht Carvalhaes G. - Kantor P./Losiak B. 7052
2
0:2
 
20.5.
2018
Goncalves Felipe V./Albrecht Carvalhaes G. - Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. 7018
2
0:2
 
20.5.
2018
Kantor P./Losiak B. - Goncalves Olivera E./Stein A.L. 7017
2
0:2
 
20.5.
2018
Berntsen Mol A./Sandlie Sorum Ch. - Beeler N./Krattiger M. 7370
1
2:0
 
19.5.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Goncalves Felipe V./Albrecht Carvalhaes G. 7371
2
1:2
 
19.5.
2018
Kantor P./Losiak B. - Varenhorst Ch./Bouter J. 7368
1
2:0
 
19.5.
2018
Pedlow S./Schachter S. - Goncalves Olivera E./Stein A.L. 7369
2
0:2
 
19.5.
2018
Goncalves Olivera E./Stein A.L. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7228
1
2:0
 
6.5.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Brouwer A./Meeuwsen R. 7227
2
1:2
 
6.5.
2018
Brunner T./Hyden J. - Goncalves Olivera E./Stein A.L. 7226
2
0:2
 
5.5.
2018
Samoilovs A./Smedins J. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7227
1
2:1
 
5.5.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Kantor P./Losiak B. 7222
1
2:1
 
5.5.
2018
Dalhausser P./Lucena N. - Plavins M./Tocs E. 7223
2
0:2
 
5.5.
2018
Goncalves Felipe V./Albrecht Carvalhaes G. - Major Wanderley G.S./ Solberg P. 7224
1
2:0
 
5.5.
2018
Caminati M./Rossi E. - Morais Filho A./Barbosa Santos S. 7225
1
2:0
 
5.5.
2018
Kantor P./Losiak B. - Plavins M./Tocs E. 7001 finále
2
0:2
 
7.1.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Varenhorst Ch./Bouter J. 7002 o 3. miesto
1
2:0
 
7.1.
2018
Plavins M./Tocs E. - Varenhorst Ch./Bouter J. 7184 semifinále
1
2:1
 
7.1.
2018
Brouwer A./Meeuwsen R. - Kantor P./Losiak B. 7183 semifinále
2
0:2
 
7.1.
2018
Dalhausser P./Lucena N. - Goncalves Olivera E./Stein A.L. 7006 finále
1
2:0
 
27.8.
2017
Kantor P./Losiak B. - Lupo D./Nicolai P. 7000 o 3. miesto
2
1:2
 
27.8.
2017
Lupo D./Nicolai P. - Goncalves Olivera E./Stein A.L. 7168
2
0:2
 
27.8.
2017
Dalhausser P./Lucena N. - Kantor P./Losiak B. 7118
1
2:0
 
27.8.
2017
Bockermann M./Schumann L. - Kantor P./Losiak B. 8874
2
0:2
 
26.8.
2017
Doppler C./Horst A. - Goncalves Olivera E./Stein A.L. 8872
2
0:2
 
26.8.
2017
Dalhausser P./Lucena N. - Saxton B./Schalk C. 8871
1
2:1
 
26.8.
2017
Lupo D./Nicolai P. - Herrera A.P./Gavira C.A. 8869
1
2:1
 
26.8.
2017
Dollinger A./Erdmann J. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7272
2
0:2
 
25.8.
2017
Brunner T./Patterson C. - Bockermann M./Schumann L. 7271
2
0:2
 
25.8.
2017
Doppler C./Horst A. - Morais Filho A./Barbosa Santos S. 7270
1
2:0
 
25.8.
2017
Saxton B./Schalk C. - Liamin N./Krasilnikov V. 7269
1
2:0
 
25.8.
2017
Bockermann M./Schumann L. - Lupo D./Nicolai P. 7345
2
1:2
 
24.8.
2017
Kantor P./Losiak B. - Dollinger A./Erdmann J. 7340
1
2:1
 
24.8.
2017
Goncalves Olivera E./Stein A.L. - Liamin N./Krasilnikov V. 7339
1
2:0
 
24.8.
2017
Dalhausser P./Lucena N. - Doppler C./Horst A. 7338
1
2:0
 
24.8.
2017
Bockermann M./Schumann L. - Saxton B./Schalk C. 7325
1
2:1
 
23.8.
2017
Morais Filho A./Barbosa Santos S. - Dollinger A./Erdmann J. 7324
2
1:2
 
23.8.
2017
Liamin N./Krasilnikov V. - Brunner T./Patterson C. 7323
1
2:1
 
23.8.
2017
Doppler C./Horst A. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7322
1
2:1
 
23.8.
2017
Lupo D./Nicolai P. - Saxton B./Schalk C. 7321
1
2:0
 
23.8.
2017
Morais Filho A./Barbosa Santos S. - Kantor P./Losiak B. 7320
2
0:2
 
23.8.
2017
Goncalves Olivera E./Stein A.L. - Brunner T./Patterson C. 7319
2
1:2
 
23.8.
2017
Dalhausser P./Lucena N. - Herrera A.P./Gavira C.A. 7010
1
2:0
 
23.8.
2017
Hyden J./Doherty R. - Bockermann M./Fluggen L. 7017
2
1:2
 
23.7.
2017
Virgen J./Ontiveros L. - Plavins M./Regza H. 7015
1
2:0
 
23.7.
2017
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.