X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Ponuka podľa dátumu
Ponuka podľa športu

Ponuka podľa kurzu

1.01.
1.5

Môže sa hodiť

  • Nápoveda
  • Ako stávkovať?
  • Pobočky
  • Online podpora

Futbal | 3.Česko - Výsledky

Zápas správne tipy výsledok   dátum
Táborsko B - Benátky 1727
1,10,12
1:0
 
20.11.
2016
Litoměřicko - Chrudim 1723
2,02,12
0:4
 
19.11.
2016
Olym.Hr.Králové - Lok.Vltavín 1724
1,10,12
2:0
 
19.11.
2016
Písek - Zápy 1725
2,02,12
2:5
 
19.11.
2016
Vyšehrad - Benešov 1728
0,10,02
2:2
 
19.11.
2016
Hořovicko - Dobrovice 1720
2,02,12
0:1
 
19.11.
2016
Jirny - Tachov 1721
1,10,12
2:0
 
19.11.
2016
Králův Dvůr - Domažlice 1722
1,10,12
3:0
 
19.11.
2016
Převýšov - Štěchovice 1726
2,02,12
1:2
 
17.11.
2016
Benátky - Jirny 1573
0,10,02
0:0
 
13.11.
2016
Štěchovice - Táborsko B 1581
0,10,02
1:1
 
13.11.
2016
Zápy - Králův Dvůr 1583
1,10,12
3:0
 
13.11.
2016
Benešov - Převýšov 1574
2,02,12
1:3
 
12.11.
2016
Dobrovice - Olym.Hr.Králové 1577
2,02,12
1:3
 
12.11.
2016
Domažlice - Hořovicko 1578
1,10,12
3:1
 
12.11.
2016
Chrudim - Písek 1579
1,10,12
1:0
 
12.11.
2016
Lok.Vltavín - Vyšehrad 1580
2,02,12
1:2
 
12.11.
2016
Tachov - Litoměřicko 1582
1,10,12
5:1
 
12.11.
2016
Převýšov - Lok.Vltavín 1757
0,10,02
1:1
 
6.11.
2016
Štěchovice - Benátky 1759
1,10,12
3:2
 
6.11.
2016
Táborsko B - Benešov 1760
1,10,12
2:1
 
6.11.
2016
Hořovicko - Zápy 1750
2,02,12
0:3
 
5.11.
2016
Králův Dvůr - Chrudim 1751
1,10,12
1:0
 
5.11.
2016
Litoměřicko - Jirny 1754
2,02,12
1:2
 
5.11.
2016
Olym.Hr.Králové - Domažlice 1755
0,10,02
1:1
 
5.11.
2016
Písek - Tachov 1756
0,10,02
1:1
 
5.11.
2016
Vyšehrad - Dobrovice 1762
1,10,12
1:0
 
5.11.
2016
Benátky - Litoměřicko 1753
0,10,02
1:1
 
30.10.
2016
Jirny - Písek 1758
1,10,12
3:0
 
30.10.
2016
Zápy - Olym.Hr.Králové 1761
2,02,12
0:2
 
30.10.
2016
Dobrovice - Převýšov 1755
0,10,02
1:1
 
29.10.
2016
Domažlice - Vyšehrad 1756
1,10,12
3:2
 
29.10.
2016
Chrudim - Hořovicko 1757
1,10,12
4:0
 
29.10.
2016
Lok.Vltavín - Táborsko B 1759
1,10,12
3:0
 
29.10.
2016
Tachov - Králův Dvůr 1760
0,10,02
1:1
 
29.10.
2016
Benešov - Štěchovice 1754
2,02,12
1:3
 
28.10.
2016
Převýšov - Domažlice 1703
0,10,02
1:1
 
23.10.
2016
Štěchovice - Lok.Vltavín 1704
2,02,12
1:2
 
23.10.
2016
Táborsko B - Dobrovice 1714
2,02,12
3:4
 
23.10.
2016
Benešov - Benátky 1673
2,02,12
0:3
 
22.10.
2016
Hořovicko - Tachov 1675
2,02,12
0:1
 
22.10.
2016
Králův Dvůr - Jirny 1685
0,10,02
0:0
 
22.10.
2016
Olym.Hr.Králové - Chrudim 1690
1,10,12
1:0
 
22.10.
2016
Písek - Litoměřicko 1694
0,10,02
1:1
 
22.10.
2016
Vyšehrad - Zápy 1718
2,02,12
0:1
 
22.10.
2016
Benátky - Písek 1817
2,02,12
0:1
 
16.10.
2016
Zápy - Převýšov 1832
1,10,12
4:0
 
16.10.
2016
Dobrovice - Štěchovice 1819
1,10,12
3:2
 
15.10.
2016
Domažlice - Táborsko B 1820
1,10,12
7:0
 
15.10.
2016
Chrudim - Vyšehrad 1822
1,10,12
6:1
 
15.10.
2016
Jirny - Hořovicko 1823
1,10,12
3:0
 
15.10.
2016
Litoměřicko - Králův Dvůr 1829
1,10,12
2:0
 
15.10.
2016
Lok.Vltavín - Benešov 1830
1,10,12
4:1
 
15.10.
2016
Tachov - Olym.Hr.Králové 1831
1,10,12
3:1
 
15.10.
2016
Převýšov - Chrudim 1632
2,02,12
1:2
 
9.10.
2016
Štěchovice - Domažlice 1639
0,10,02
2:2
 
9.10.
2016
Táborsko B - Zápy 1640
2,02,12
0:1
 
9.10.
2016
Benešov - Dobrovice 1623
0,10,02
0:0
 
8.10.
2016
Hořovicko - Litoměřicko 1625
0,10,02
1:1
 
8.10.
2016
Králův Dvůr - Písek 1626
1,10,12
3:0
 
8.10.
2016
Lok.Vltavín - Benátky 1628
1,10,12
2:0
 
8.10.
2016
Olym.Hr.Králové - Jirny 1631
2,02,12
0:2
 
8.10.
2016
Vyšehrad - Tachov 1641
1,10,12
5:2
 
8.10.
2016
Benátky - Králův Dvůr 1788
2,02,12
0:2
 
2.10.
2016
Domažlice - Benešov 1797
2,02,12
0:2
 
2.10.
2016
Jirny - Vyšehrad 1799
0,10,02
2:2
 
2.10.
2016
Zápy - Štěchovice 1891
0,10,02
3:3
 
2.10.
2016
Dobrovice - Lok.Vltavín 1789
1,10,12
5:1
 
1.10.
2016
Chrudim - Táborsko B 1798
0,10,02
3:3
 
1.10.
2016
Litoměřicko - Olym.Hr.Králové 1800
1,10,12
1:0
 
1.10.
2016
Písek - Hořovicko 1875
1,10,12
2:0
 
1.10.
2016
Tachov - Převýšov 1889
1,10,12
4:2
 
1.10.
2016
Hořovicko - Benešov 1306
1,10,12
1:0
 
28.9.
2016
Jirny - Zápy 1720
1,10,12
3:2
 
28.9.
2016
Králův Dvůr - Lok.Vltavín 1721
1,10,12
3:1
 
28.9.
2016
Litoměřicko - Domažlice 1722
1,10,12
1:0
 
28.9.
2016
Olym.Hr.Králové - Štěchovice 1730
1,10,12
3:0
 
28.9.
2016
Písek - Dobrovice 1744
1,10,12
4:1
 
28.9.
2016
Převýšov - Benátky 1747
1,10,12
1:0
 
28.9.
2016
Vyšehrad - Táborsko B 1749
1,10,12
3:1
 
28.9.
2016
Převýšov - Jirny 6818
0,10,02
1:1
 
25.9.
2016
Štěchovice - Chrudim 6819
1,10,12
1:0
 
25.9.
2016
Táborsko B - Tachov 6820
2,02,12
0:2
 
25.9.
2016
Benešov - Zápy 6813
1,10,12
4:2
 
24.9.
2016
Dobrovice - Benátky 6814
1,10,12
3:1
 
24.9.
2016
Hořovicko - Králův Dvůr 6815
2,02,12
0:4
 
24.9.
2016
Lok.Vltavín - Domažlice 6816
1,10,12
3:1
 
24.9.
2016
Olym.Hr.Králové - Písek 6817
1,10,12
5:1
 
24.9.
2016
Vyšehrad - Litoměřicko 6821
1,10,12
1:0
 
24.9.
2016
Tachov - Chrudim 6822
2,02,12
0:2
 
21.9.
2016
Zápy - Lok.Vltavín 1928
1,10,12
5:3
 
18.9.
2016
Benátky - Hořovicko 1918
0,10,02
0:0
 
18.9.
2016
Domažlice - Dobrovice 1919
1,10,12
4:1
 
17.9.
2016
Chrudim - Benešov 1920
2,02,12
0:1
 
17.9.
2016
Jirny - Táborsko B 1921
1,10,12
5:0
 
17.9.
2016
Králův Dvůr - Olym.Hr.Králové 1922
0,10,02
0:0
 
17.9.
2016
Litoměřicko - Převýšov 1924
2,02,12
0:2
 
17.9.
2016
Písek - Vyšehrad 1925
1,10,12
1:0
 
17.9.
2016
Tachov - Štěchovice 1927
0,10,02
1:1
 
17.9.
2016
Domažlice - Benátky 1662
0,10,02
1:1
 
11.9.
2016
Převýšov - Písek 1665
1,10,12
3:1
 
11.9.
2016
Štěchovice - Jirny 1666
1,10,12
2:0
 
11.9.
2016
Táborsko B - Litoměřicko 1667
2,02,12
1:3
 
11.9.
2016
Benešov - Tachov 1660
1,10,12
3:1
 
10.9.
2016
Dobrovice - Zápy 1661
0,10,02
2:2
 
10.9.
2016
Lok.Vltavín - Chrudim 1663
1,10,12
5:1
 
10.9.
2016
Olym.Hr.Králové - Hořovicko 1664
1,10,12
2:0
 
10.9.
2016
Vyšehrad - Králův Dvůr 1668
1,10,12
3:0
 
10.9.
2016
Benátky - Tachov 1651
2,02,12
1:3
 
7.9.
2016
Benešov - Olym.Hr.Králové 1652
2,02,12
0:4
 
7.9.
2016
Dobrovice - Králův Dvůr 1653
2,02,12
1:2
 
7.9.
2016
Domažlice - Písek 1654
1,10,12
1:0
 
7.9.
2016
Chrudim - Jirny 1655
2,02,12
1:2
 
7.9.
2016
Lok.Vltavín - Hořovicko 1656
1,10,12
3:0
 
7.9.
2016
Štěchovice - Vyšehrad 1657
2,02,12
0:2
 
7.9.
2016
Táborsko B - Převýšov 1658
2,02,12
0:4
 
7.9.
2016
Zápy - Litoměřicko 1659
2,02,12
0:1
 
7.9.
2016
Benátky - Olym.Hr.Králové 5772
0,10,02
3:3
 
4.9.
2016
Jirny - Benešov 5775
1,10,12
8:0
 
4.9.
2016
Zápy - Domažlice 5780
1,10,12
4:1
 
4.9.
2016
Hořovicko - Vyšehrad 5773
2,02,12
1:3
 
3.9.
2016
Chrudim - Dobrovice 5774
1,10,12
2:1
 
3.9.
2016
Králův Dvůr - Převýšov 5776
0,10,02
1:1
 
3.9.
2016
Litoměřicko - Štěchovice 5777
0,10,02
1:1
 
3.9.
2016
Písek - Táborsko B 5778
1,10,12
4:1
 
3.9.
2016
Tachov - Lok.Vltavín 5779
1,10,12
2:0
 
3.9.
2016
Převýšov - Hořovicko 1577
1,10,12
1:0
 
28.8.
2016
Štěchovice - Písek 1578
0,10,02
0:0
 
28.8.
2016
Táborsko B - Králův Dvůr 1579
1,10,12
3:2
 
28.8.
2016
Zápy - Benátky 1581
1,10,12
2:0
 
28.8.
2016
Benešov - Litoměřicko 1573
2,02,12
0:5
 
27.8.
2016
Dobrovice - Tachov 1574
1,10,12
5:1
 
27.8.
2016
Domažlice - Chrudim 1575
2,02,12
0:1
 
27.8.
2016
Lok.Vltavín - Jirny 1576
2,02,12
0:1
 
27.8.
2016
Vyšehrad - Olym.Hr.Králové 1580
2,02,12
1:4
 
27.8.
2016
Benátky - Vyšehrad 1335
2,02,12
1:3
 
21.8.
2016
Jirny - Dobrovice 1341
1,10,12
5:1
 
21.8.
2016
Hořovicko - Táborsko B 1338
1,10,12
2:0
 
20.8.
2016
Chrudim - Zápy 1339
2,02,12
1:3
 
20.8.
2016
Králův Dvůr - Štěchovice 1346
1,10,12
2:1
 
20.8.
2016
Litoměřicko - Lok.Vltavín 1347
2,02,12
1:4
 
20.8.
2016
Písek - Benešov 1356
0,10,02
1:1
 
20.8.
2016
Tachov - Domažlice 1360
2,02,12
0:1
 
20.8.
2016
Olym.Hr.Králové - Převýšov 1352
2,02,12
0:3
 
19.8.
2016
Převýšov - Vyšehrad 1411
0,10,02
1:1
 
14.8.
2016
Štěchovice - Hořovicko 1412
1,10,12
4:0
 
14.8.
2016
Táborsko B - Olym.Hr.Králové 1415
2,02,12
1:5
 
14.8.
2016
Zápy - Tachov 1417
2,02,12
1:3
 
14.8.
2016
Benešov - Králův Dvůr 1387
2,02,12
2:4
 
13.8.
2016
Dobrovice - Litoměřicko 1395
1,10,12
3:0
 
13.8.
2016
Domažlice - Jirny 1398
1,10,12
5:3
 
13.8.
2016
Chrudim - Benátky 1400
1,10,12
2:1
 
13.8.
2016
Lok.Vltavín - Písek 1406
1,10,12
3:2
 
13.8.
2016
Tachov - Dobrovice 1500
1,10,12
4:0
 
15.6.
2016
Jirny-Zápy 1725
1,10,12
2:0
 
12.6.
2016
Domažlice-Čáslav 1724
1,10,12
3:0
 
11.6.
2016
Písek-Chrudim 1728
1,10,12
2:1
 
11.6.
2016
Táborsko B-Brozany 1731
1,10,12
3:0
 
11.6.
2016
Štěchovice-Dobrovice 1624
0,10,02
2:2
 
5.6.
2016
Zápy-Žižkov 1626
1,10,12
1:0
 
5.6.
2016
Chrudim-Jirny 1621
1,10,12
2:0
 
4.6.
2016
Králův Dvůr-Most 1622
1,10,12
2:0
 
4.6.
2016
Tachov-Převýšov 1625
1,10,12
3:1
 
4.6.
2016
Benátky-Převýšov 1609
2,02,12
1:3
 
1.6.
2016
Benešov-Štěchovice 1610
0,10,02
0:0
 
1.6.
2016
Chrudim-Čáslav 1612
1,10,12
5:0
 
1.6.
2016
Králův Dvůr-Domažlice 1613
2,02,12
0:3
 
1.6.
2016
Lok.Vltavín-Písek 1614
1,10,12
1:0
 
1.6.
2016
Most-Kolín 1615
2,02,12
1:3
 
1.6.
2016
Táborsko B-Žižkov 1616
2,02,12
0:4
 
1.6.
2016
Tachov-Dobrovice 1617 odložené
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
1.6.
2016
Žižkov-Chrudim 1940
1,10,12
3:1
 
29.5.
2016
Štěchovice-Písek 1617
1,10,12
1:0
 
22.5.
2016
Zápy-Převýšov 1619
1,10,12
2:1
 
22.5.
2016
Benátky-Lok.Vltavín 1611
2,02,12
1:2
 
22.5.
2016
Chrudim-Kolín 1615
0,10,02
1:1
 
21.5.
2016
Králův Dvůr-Brozany 1616
1,10,12
5:1
 
21.5.
2016
Tachov-Táborsko B 1618
1,10,12
3:0
 
21.5.
2016
Dobrovice-Domažlice 1614
1,10,12
4:1
 
21.5.
2016
Benešov-Most 1612
0,10,02
1:1
 
18.5.
2016
Brozany-Tachov 4683
2,02,12
1:2
 
15.5.
2016
Jirny-Štěchovice 4685
1,10,12
4:0
 
15.5.
2016
Kolín-Čáslav 4686
1,10,12
4:0
 
15.5.
2016
Převýšov-Chrudim 4690
1,10,12
2:0
 
15.5.
2016
Táborsko B-Benešov 4691
0,10,02
1:1
 
15.5.
2016
Lok.Vltavín-Králův Dvůr 4687
1,10,12
3:1
 
14.5.
2016
Písek-Dobrovice 4689
2,02,12
1:2
 
14.5.
2016
Dobrovice-Benešov 4675
0,10,02
1:1
 
11.5.
2016
Jirny-Lok.Vltavín 4677
1,10,12
2:1
 
11.5.
2016
Kolín-Táborsko B 4678
1,10,12
3:2
 
11.5.
2016
Písek-Králův Dvůr 4679
0,10,02
1:1
 
11.5.
2016
Převýšov-Most 4680
1,10,12
3:0
 
11.5.
2016
Žižkov-Brozany 4682
1,10,12
3:1
 
11.5.
2016
Benátky-Králův Dvůr 1630
2,02,12
2:4
 
8.5.
2016
Štěchovice-Žižkov 1636
2,02,12
2:3
 
8.5.
2016
Benešov-Brozany 1631
0,10,02
1:1
 
7.5.
2016
Domažlice-Písek 1634
0,10,02
2:2
 
7.5.
2016
Chrudim-Most 1635
1,10,12
5:0
 
7.5.
2016
Tachov-Lok.Vltavín 1637
1,10,12
2:1
 
7.5.
2016
Jirny-Domažlice 3614
1,10,12
3:0
 
1.5.
2016
Kolín-Štěchovice 3616
2,02,12
1:2
 
1.5.
2016
Táborsko B-Chrudim 3624
2,02,12
0:5
 
1.5.
2016
Žižkov-Dobrovice 3625
1,10,12
3:1
 
1.5.
2016
Lok.Vltavín-Benešov 3620
1,10,12
4:2
 
30.4.
2016
Písek-Benátky 3622
0,10,02
2:2
 
30.4.
2016
Benátky-Tachov 1673
1,10,12
2:0
 
24.4.
2016
Benešov-Králův Dvůr 1674
1,10,12
3:1
 
24.4.
2016
Štěchovice-Převýšov 1684
0,10,02
3:3
 
24.4.
2016
Zápy-Lok.Vltavín 1685
1,10,12
2:1
 
24.4.
2016
Domažlice-Žižkov 1677
2,02,12
0:1
 
23.4.
2016
Chrudim-Brozany 1678
1,10,12
3:1
 
23.4.
2016
Písek-Jirny 1679
2,02,12
0:3
 
23.4.
2016
Benátky-Most 1664
1,10,12
1:0
 
20.4.
2016
Benešov-Domažlice 1665
1,10,12
2:0
 
20.4.
2016
Brozany-Kolín 1666
2,02,12
0:1
 
20.4.
2016
Chrudim-Štěchovice 1667
1,10,12
1:0
 
20.4.
2016
Králův Dvůr-Jirny 1668
2,02,12
0:1
 
20.4.
2016
Lok.Vltavín-Žižkov 1669
0,10,02
0:0
 
20.4.
2016
Táborsko B-Převýšov 1670
1,10,12
2:0
 
20.4.
2016
Tachov-Písek 1671
2,02,12
2:3
 
20.4.
2016
Zápy-Dobrovice 1672
1,10,12
4:1
 
20.4.
2016
Brozany-Čáslav 4497
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
17.4.
2016
Kolín-Domažlice 4498
2,02,12
1:2
 
17.4.
2016
Most-Štěchovice 4501
1,10,12
1:0
 
17.4.
2016
Převýšov-Dobrovice 4502
2,02,12
1:3
 
17.4.
2016
Žižkov-Písek 4504
0,10,02
1:1
 
17.4.
2016
Králův Dvůr-Zápy 4499
0,10,02
0:0
 
16.4.
2016
Tachov-Benešov 4503
2,02,12
2:3
 
16.4.
2016
Jirny-Žižkov 1385
2,02,12
1:4
 
10.4.
2016
Benátky-Benešov 1358
1,10,12
2:1
 
10.4.
2016
Domažlice-Převýšov 1370
1,10,12
2:0
 
10.4.
2016
Štěchovice-Táborsko B 1381
0,10,02
1:1
 
10.4.
2016
Dobrovice-Most 1369
1,10,12
3:1
 
9.4.
2016
Chrudim-Králův Dvůr 1371
0,10,02
0:0
 
9.4.
2016
Písek-Kolín 1373
1,10,12
2:1
 
9.4.
2016
Převýšov-Písek 1696
2,02,12
2:3
 
3.4.
2016
Žižkov-Benátky 1699
1,10,12
4:0
 
3.4.
2016
Tachov-Chrudim 1698
2,02,12
0:3
 
2.4.
2016
Dobrovice-Chrudim 1708
2,02,12
1:4
 
30.3.
2016
Domažlice-Zápy 1300
1,10,12
2:1
 
30.3.
2016
Kolín-Lok.Vltavín 1304
2,02,12
0:4
 
30.3.
2016
Benátky-Zápy 1848
2,02,12
0:1
 
27.3.
2016
Žižkov-Kolín 1863
1,10,12
2:0
 
27.3.
2016
Domažlice-Táborsko B 1851
1,10,12
5:1
 
26.3.
2016
Chrudim-Benešov 1855
1,10,12
4:0
 
26.3.
2016
Písek-Most 1857
1,10,12
3:0
 
26.3.
2016
Dobrovice-Brozany 1850
1,10,12
1:0
 
25.3.
2016
Štěchovice-Lok.Vltavín 1858
0,10,02
2:2
 
25.3.
2016
Táborsko B-Písek 2985
1,10,12
2:1
 
20.3.
2016
Zápy-Chrudim 2986
0,10,02
2:2
 
20.3.
2016
Benešov-Čáslav 2978
0,10,02
0:0
 
19.3.
2016
Králův Dvůr-Štěchovice 2981
0,10,02
1:1
 
19.3.
2016
Lok.Vltavín-Dobrovice 2982
1,10,12
2:1
 
19.3.
2016
Benátky-Chrudim 1724
2,02,12
0:2
 
13.3.
2016
Kolín-Převýšov 1731
1,10,12
1:0
 
13.3.
2016
Žižkov-Most 1734
1,10,12
6:0
 
13.3.
2016
Dobrovice-Králův Dvůr 1727
1,10,12
1:0
 
12.3.
2016
Domažlice-Lok.Vltavín 1728
1,10,12
4:3
 
12.3.
2016
Písek-Brozany 1732
1,10,12
2:1
 
12.3.
2016
Most-Táborsko B 1350
0,10,02
1:1
 
6.3.
2016
Převýšov-Brozany 1370
1,10,12
4:0
 
6.3.
2016
Štěchovice-Čáslav 1374
1,10,12
2:0
 
6.3.
2016
Žižkov-Králův Dvůr 1378
1,10,12
6:2
 
6.3.
2016
Dobrovice-Chrudim 1340 odložené
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
5.3.
2016
Domažlice-Zápy 1341 odložené
nie je k dispozícii
Vracia sa
 
5.3.
2016
Písek-Benešov 1356
1,10,12
3:0
 
5.3.
2016
Benešov-Písek 1688
1,10,12
2:1
 
22.11.
2015
Táborsko B-Most 1746
1,10,12
3:1
 
22.11.
2015
Benátky-Union 2013 1686 21.11.
1,10,12
2:0
 
21.11.
2015
Chrudim-Dobrovice 1697
1,10,12
5:3
 
21.11.
2015
Králův Dvůr-Žižkov 1698
2,02,12
2:3
 
21.11.
2015
Lok.Vltavín-Kolín 1745
2,02,12
0:2
 
21.11.
2015
Zápy-Domažlice 1748
1,10,12
2:1
 
21.11.
2015
Kolín-Králův Dvůr 1403
0,10,02
1:1
 
15.11.
2015
Most-Brozany 1404
1,10,12
4:1
 
15.11.
2015
Převýšov-Lok.Vltavín 1406
2,02,12
2:4
 
15.11.
2015
Štěchovice-Union 2013 1407
2,02,12
0:1
 
15.11.
2015
Táborsko B-Benátky 1408
1,10,12
2:1
 
15.11.
2015
Žižkov-Tachov 1427
1,10,12
3:0
 
15.11.
2015
Dobrovice-Čáslav 1388
1,10,12
6:0
 
14.11.
2015
Domažlice-Chrudim 1389
1,10,12
2:1
 
14.11.
2015
Písek-Zápy 1405
0,10,02
0:0
 
14.11.
2015
Benátky-Štěchovice 1617
0,10,02
1:1
 
8.11.
2015
Benešov-Žižkov 1624
2,02,12
1:2
 
8.11.
2015
Čáslav-Domažlice 1626
2,02,12
3:4
 
8.11.
2015
Union 2013-Dobrovice 1652
1,10,12
3:1
 
8.11.
2015
Zápy-Jirny 1653
1,10,12
2:0
 
8.11.
2015
Chrudim-Písek 1627
1,10,12
4:1
 
7.11.
2015
Králův Dvůr-Převýšov 1635
2,02,12
0:2
 
7.11.
2015
Lok.Vltavín-Most 1650
1,10,12
3:0
 
7.11.
2015
Tachov-Kolín 1651
2,02,12
0:1
 
7.11.
2015
Brozany-Benátky 1730
2,02,12
1:3
 
1.11.
2015
Kolín-Benešov 1733
2,02,12
0:1
 
1.11.
2015
Most-Králův Dvůr 1734
2,02,12
1:4
 
1.11.
2015
Převýšov-Tachov 1736
1,10,12
2:0
 
1.11.
2015
Táborsko B-Lok.Vltavín 1737
2,02,12
1:5
 
1.11.
2015
Žižkov-Zápy 1738
1,10,12
3:1
 
1.11.
2015
Dobrovice-Štěchovice 1731
1,10,12
1:0
 
31.10.
2015
Písek-Čáslav 1735
1,10,12
2:0
 
31.10.
2015
Domažlice-Union 2013 1739
0,10,02
3:3
 
31.10.
2015
Čáslav-Chrudim 1367
2,02,12
1:2
 
28.10.
2015
Dobrovice-Tachov 1369
1,10,12
4:1
 
28.10.
2015
Domažlice-Králův Dvůr 1370
1,10,12
1:0
 
28.10.
2015
Jirny-Brozany 1376
1,10,12
4:1
 
28.10.
2015
Kolín-Most 1380
1,10,12
2:0
 
28.10.
2015
Písek-Lok.Vltavín 1381
1,10,12
1:0
 
28.10.
2015
Štěchovice-Benešov 1383
2,02,12
1:2
 
28.10.
2015
Žižkov-Táborsko B 1384
1,10,12
4:0
 
28.10.
2015
Union 2013-Zápy 1385
1,10,12
3:1
 
28.10.
2015
Benátky-Dobrovice 1309
2,02,12
0:4
 
25.10.
2015
Benešov-Převýšov 1326
1,10,12
2:1
 
25.10.
2015
Štěchovice-Domažlice 1361
2,02,12
0:1
 
25.10.
2015
Zápy-Kolín 1365
1,10,12
3:0
 
25.10.
2015
Union 2013-Písek 1366
0,10,02
1:1
 
25.10.
2015
Chrudim-Žižkov 1351
1,10,12
2:1
 
24.10.
2015
Králův Dvůr-Táborsko B 1353
1,10,12
1:0
 
24.10.
2015
Lok.Vltavín-Brozany 1356
1,10,12
2:0
 
24.10.
2015
Tachov-Most 1364
1,10,12
1:0
 
24.10.
2015