Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy
Profík špeciál Stávkuj úspešnejšie

PROFÍK špeciál

Pre ľahšie a pohodlnejšie stávkovanie ti prinášame PROFÍK špeciál. Získaš s ním prehľad o najaktuálnejších stávkových príležitostiach a tiež informácie, ktoré ti pomôžu správne sa rozhodnúť pred uzatvorením tiketu. Tým, samozrejme, výrazne zvyšuješ svoju šancu na výhru!

PROFÍK špeciál ponúka:

  • aktuálnu kurzovú ponuku rôznych súťaží s infočíslami
  • aktualizáciu stávkových príležitostí niekoľkokrát denne
  • aktuálne podrobné tabuľky jednotlivých súťaží
  • celkové štatistiky
  • aktuálnu formu a série jednotlivých tímov
  • bilancie doma/vonku
  • výsledky posledných štyroch zápasov
  • aktuálne pavúky tenisových turnajov
  • ďalšie informácie

Stretnutia, ktoré sa hrajú v aktuálny deň, sú vyznačené hrubo. Pri zápasoch nájdeš rôzne poznámky, ako napr. neutrálne ihrisko, televízny prenos, výsledok prvého zápasu v prípade odvety atď. Bilancie doma/vonku sú vždy len tie, ktoré sú pre dané tímy aktuálne.

V podrobnom a prehľadnom tabuľkovom servise nájdeš celkové štatistiky konkrétneho tímu, bilancie posledných odohraných zápasov v normálnom hracom čase L, bilancie za posledné týždne pri tenise T, série S (V - víťazstvá, R - remízy, P - prehry, U - bez prehry, B - bez remízy, N - bez víťazstva) a bilancie doma/vonku. V basketbale, hádzanej, baseballe je priemerné skóre na jeden zápas. Vítanou pomôckou sú aj tabuľky s výsledkami posledných štyroch zápasov. Podrobné legendy k tabuľkám nájdeš TU.

PROFÍK špeciál sa aktualizuje niekoľkokrát denne, pričom zápasy, na ktoré sa už nedá staviť, sú nahrádzané novými stávkovými príležitosťami.

V internetovom vydaní PROFÍK špeciál je kompletná kurzová ponuka s podrobným tabuľkovým servisom ku každej súťaži. V prípade, že sa zaujímaš len o konkrétne športové odvetvie, môžeš využiť PROFÍK futbal, PROFÍK hokej alebo PROFÍK ostatné športy. Všetky vydania sú pre registrovaných klientov zadarmo k dispozícii v rámci ich hráčskeho účtu.

V pobočkovom vydaní PROFÍK špeciál je výber najzaujímavejšej kurzovej ponuky, vždy na aktuálny a nasledujúci deň. Ak nenájdeš svoju súťaž v tomto vydaní, odporúčame ti využiť kurzovú ponuku na konkrétne športové odvetvie PROFÍK futbal, PROFÍK hokej alebo PROFÍK ostatné športy. Všetky vydania sú za jednotnú cenu 20 centov, resp. 30 klubových bodov, bez ohľadu na počet strán a sú k dispozícii vo všetkých pobočkách Fortuny.

PROFÍK špeciál je vždy najčerstvejší zdroj informácií pre všetkých stávkarov.

Stávkuj a vyhrávaj s PROFÍKOM špeciál!

Prílohy

svk_profik_web_special_ukazka_2019

svk_profik_web_special_ukazka_2019 189 KB PDF (PDF dokument)

Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.