Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Zavrieť

Dňa 18. 7. 2019 od 6.00 do 7.00 bude prebiehať údržba nášho systému, počas ktorej môžu byť naše služby nedostupné. Za komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.

Stávkové príležitosti
Ligy

Zvolen – Nitra 7.z.

5. apríla 2019 18:00

Preview

18.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_extraliga_zvolen_02

Semifinálová séria medzi hokejistami Zvolena a Nitry dospela až do siedmeho zápasu. O súperovi Banskej Bystrice vo finále najvyššej slovenskej súťaže sa tak rozhodne na ľade zvolenských „rytierov“. Tí v stredajšom dueli odvrátili mečbal Nitry po víťazstve 4:1. Zvolenčanom pomohol v kľúčovom súboji už aj Špirko, ktorý nehral od februára, kedy sa zranil na reprezentačnom turnaji. Nečakaným hrdinom šiesteho duelu bol český obranca Růžička, ktorý dvoma gólmi v úvodnej tretine položil základ víťazstva.

Zverenci trénera Antonína Stavjaňu doplácajú na náročnú sériu proti Trenčínu a v súbojoch so Zvolenom im viditeľne dochádzajú sily. V šiestom zápase Nitranom navyše chýbali zranení Kanaďania Blackwater a Morrison, ďalej Majdan, Pupák a Pätoprstý. Ďalší hráči nastupujú so sebazaprením.

Výhoda domáceho prostredia v tejto sérii zjavne neplatí. Okrem druhého a tretieho merania síl vždy zvíťazil hosťujúci tím. Rozhodujúci siedmy duel zvyčajne nemá favorita, preto očakávame opatrný úvod zápasu. Myslíme si, že v prvej tretine nepadne viac ako jeden gól.

info 1.tretina menej/viac správne tipy výsledok
53481 Zvolen - Nitra + 0:2
info Zápas správne tipy výsledok
5154 Zvolen - Nitra 2,02,12 1:4

Vytvorené: 5. apríla 2019 14:23

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.