Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Zvolen – Nitra 7.z.

5. apríla 2019 18:00

Viac preview
preview_extraliga_zvolen_02

Semifinálová séria medzi hokejistami Zvolena a Nitry dospela až do siedmeho zápasu. O súperovi Banskej Bystrice vo finále najvyššej slovenskej súťaže sa tak rozhodne na ľade zvolenských „rytierov“. Tí v stredajšom dueli odvrátili mečbal Nitry po víťazstve 4:1. Zvolenčanom pomohol v kľúčovom súboji už aj Špirko, ktorý nehral od februára, kedy sa zranil na reprezentačnom turnaji. Nečakaným hrdinom šiesteho duelu bol český obranca Růžička, ktorý dvoma gólmi v úvodnej tretine položil základ víťazstva.

Zverenci trénera Antonína Stavjaňu doplácajú na náročnú sériu proti Trenčínu a v súbojoch so Zvolenom im viditeľne dochádzajú sily. V šiestom zápase Nitranom navyše chýbali zranení Kanaďania Blackwater a Morrison, ďalej Majdan, Pupák a Pätoprstý. Ďalší hráči nastupujú so sebazaprením.

Výhoda domáceho prostredia v tejto sérii zjavne neplatí. Okrem druhého a tretieho merania síl vždy zvíťazil hosťujúci tím. Rozhodujúci siedmy duel zvyčajne nemá favorita, preto očakávame opatrný úvod zápasu. Myslíme si, že v prvej tretine nepadne viac ako jeden gól.

info 1.tretina menej/viac správne tipy výsledok
53481 Zvolen - Nitra + 0:2
info Zápas správne tipy výsledok
5154 Zvolen - Nitra 2,02,12 1:4

Vytvorené: 5. apríla 2019 14:23

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.