Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Zvolen - Nitra 5.z.

1. apríla 2019 18:00

Viac preview
preview_extraliga_zvolen_02

Po štyroch zápasoch je stav semifinálovej série vyrovnaný 2:2 a všetko sa vracia do Zvolena. Domáci sa v 1. kole play-off veľmi nenatrápili s nováčikom MAC Budapešť (4:1 na zápasy), no o to viac „bolí“ semifinálová séria. Prehratý úvodný zápas na vlastnom štadióne odčinili v tom štvrtok v Nitre a výrazne zvýšili svoje šance na finále. K úspechu prispel navrátilec do zostavy Kanaďan Mitchell, aj keď sa bodovo nepresadil a zvýšená agresivita slávila v poslednom zápase úspech.

Nitra začína trochu strácať aj fyzicky. Náročná séria s Trenčínom stála hráčov veľa síl a je to v niektorých momentoch vidieť aj na ľade. V poslednom zápase sa zranil kanonier Blackwater, ktorý odohral necelých 5 minút a jeho prípadná neúčasť bude značnou komplikáciou. Úplne fit nie sú ani ďalších hráči a vo Zvolene to bude dnes viac ako náročné. V spomínanom poslednom súboji strelili iba gól a to je na úspech veľmi málo. A to ešte výborne zachytal brankár Hanuljak, veď čelil 34-om strelám a jeho spoluhráči ohrozili jeho náprotivok iba 22-mi.

Vo vzájomných zápasoch sa v play-off stretli v poslednej dobe dvakrát. V sezóne 2015/2016 vyhrala Nitra v semifinále 4:3 na zápasy a dva roky predtým jednoznačne 4:0. V tomto ročníku sa s výnimkou prvého merania síl v Nitre (2:3p) darilo vždy domácim tímom. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov v 1. tretine, že ich padne menej ako 1,5.

info 1.tretina menej/viac správne tipy výsledok
52784 Zvolen - Nitra - 0:1
info Zápas správne tipy výsledok
5123 Zvolen - Nitra 2,02,12 2:3

Vytvorené: 1. apríla 2019 08:44

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.