Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Zavrieť

Dňa 18. 7. 2019 od 6.00 do 7.00 bude prebiehať údržba nášho systému, počas ktorej môžu byť naše služby nedostupné. Za komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.

Stávkové príležitosti
Ligy

Zvolen - Nitra 5.z.

1. apríla 2019 18:00

Preview

18.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_extraliga_zvolen_02

Po štyroch zápasoch je stav semifinálovej série vyrovnaný 2:2 a všetko sa vracia do Zvolena. Domáci sa v 1. kole play-off veľmi nenatrápili s nováčikom MAC Budapešť (4:1 na zápasy), no o to viac „bolí“ semifinálová séria. Prehratý úvodný zápas na vlastnom štadióne odčinili v tom štvrtok v Nitre a výrazne zvýšili svoje šance na finále. K úspechu prispel navrátilec do zostavy Kanaďan Mitchell, aj keď sa bodovo nepresadil a zvýšená agresivita slávila v poslednom zápase úspech.

Nitra začína trochu strácať aj fyzicky. Náročná séria s Trenčínom stála hráčov veľa síl a je to v niektorých momentoch vidieť aj na ľade. V poslednom zápase sa zranil kanonier Blackwater, ktorý odohral necelých 5 minút a jeho prípadná neúčasť bude značnou komplikáciou. Úplne fit nie sú ani ďalších hráči a vo Zvolene to bude dnes viac ako náročné. V spomínanom poslednom súboji strelili iba gól a to je na úspech veľmi málo. A to ešte výborne zachytal brankár Hanuljak, veď čelil 34-om strelám a jeho spoluhráči ohrozili jeho náprotivok iba 22-mi.

Vo vzájomných zápasoch sa v play-off stretli v poslednej dobe dvakrát. V sezóne 2015/2016 vyhrala Nitra v semifinále 4:3 na zápasy a dva roky predtým jednoznačne 4:0. V tomto ročníku sa s výnimkou prvého merania síl v Nitre (2:3p) darilo vždy domácim tímom. Stávkujúcim radíme vsadiť na počet gólov v 1. tretine, že ich padne menej ako 1,5.

info 1.tretina menej/viac správne tipy výsledok
52784 Zvolen - Nitra - 0:1
info Zápas správne tipy výsledok
5123 Zvolen - Nitra 2,02,12 2:3

Vytvorené: 1. apríla 2019 08:44

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.