X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Zvolen - L.Mikuláš

6. marca 2018 18:00

Preview

Viac preview
preview_extraliga_zvolen_02

Zvolenčanov zastavila v rozlete Žilina, ktorá ich doma zdolala prekvapujúco vysoko 5:0 a Zvolen tak prišiel o svoju sériu víťazstiev, ktorá sa zastavila na čísle štyri. Počas nej sa domácim podarilo nastrieľať 21 gólov a ofenzívne tornádo nedokázala zastaviť ani druhá B.Bystrica, ktorá prehrala vo Zvolene 2:4, pričom v tomto zápase sa hetrikom zaskvel aktuálne najlepší strelec súťaže Timothy James Coffman. HKM tak jasne naznačil, že s ním v boji o titul treba počítať.

Liptákov v závere základnej časti čaká boj o ôsme miesto a teda miestenku do play-off. Deviate Nové Zámky totiž na Liptovský Mikuláš strácajú iba dva body a tak ide naozaj do tuhého. V dôležitom zápase koncom februára vyhrali Liptáci doma práve s Novými Zámkami 2:0 a preskočili ich tak v tabuľke. Vo dvoch ďalších kolách ani jeden z tímov nebodoval a tak je všetko ešte stále otvorené. Hostia po domácej prehre s Nitrou následne prehrali aj v Poprade a vo Zvolene v tejto sezóne vo dvoch zápasoch nebodovali.

Zvolen vyhral v aktuálnom ročníku extraligy štyri z piatich vzájomných duelov a navrch by mal mať aj v tom najbližšom. Zápas 1.

info Zápas správne tipy výsledok
5076 Zvolen - L.Mikuláš 1,10,12 5:2

Vytvorené: 6. marca 2018 14:40

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.