X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Zl.Moravce - Slovan

22. júla 2018 19:00

preview_futbal_zlate_moravce_01_oravik

Zlaté Moravce budú ako tradične opäť bojovať o zotrvanie medzi elitou. Na jar hrali katastrofálne a vyhrali jediný duel doma s Prešovom (4:0). Ani v príprave to nebolo oveľa lepšie, veď sa tešili iba v súboji s Komárnom (2:1) a s rumunským nováčikom Sepsi (1:0). Okrem toho iba prehrávali a v poslednom súboji dostali debakel v Zlíne (0:3). Tréner Jarábek musel zapracovať do tímu množstvo nováčikov. Podarilo sa zohnať náhradu za gólmana Pavla Kováča, ktorého nahradí reprezentant do 21 rokov Adrian Chovan z Trenčína.

Slovanisti sa vlani pokúšali o titul, ale nakoniec museli byť spokojní aj s 2. miestom za majstrovskou Trnavou. V tíme nastalo viacero zmien už počas zimnej prestávky a káder už v lete zostal takmer bezo zmien. Odišli iba hráči, ktorým skončili zmluvy a prišli tri posily. Dražič (Celta Vigo), Apau (Ol.Ljubljana) a Ružinský (Sereď). V príprave sa im vcelku darilo a najmä posledným víťazstvom nad pražskou Slaviou (1:0) naznačili svoje možnosti. Už majú za sebou aj úspešný vstup do EL, kde dvakrát porazili moldavský Milsami, 4:2 vonku a 5:0 doma.

Vo vzájomných zápasoch vyhral Slovan predvlani v Zlatých Moravciach 5:1, ale vlani nečakane prehral 2:3. Stávkujúcim radíme vsadiť na víťazstvo hostí.

info Zápas správne tipy výsledok
56 Zl.Moravce - Slovan 2,02,12 1:4

Vytvorené: 20. júla 2018 12:43

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.