X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Zl.Moravce - Podbrezová

10. marca 2018 14:00

Preview

Viac preview
preview_futbal_zlate_moravce_01_oravik

Zlaté Moravce (8.) sa chceli pokúsiť o zázrak a postúpiť do prvej šestky, ale v jarnej časti prehrali všetky tri súboje. Najprv doma podľahli Trnave (1.) 1:4, potom rozdielom triedy prehrali v Podbrezovej (10.) 0:3 a napokon vyšli bodovo naprázdno aj proti ambicióznemu Trenčínu (5.) 1:4. Na Nitru (7.) strácajú päť bodov a ak si spomenú na solídnu formu v domácich zápasoch v jesennej časti, mohli by sa k nej bodovo priblížiť a zdramatizovať boj o 7. miesto.

Podbrezová (10.) v úvodných dvoch jarných súbojoch zvíťazila. Najprv v dôležitom súboji v Poprade zdolala Prešov, čím dosiahla prvé víťazstvo na pôde súpera vo Fortuna lige v tejto sezóne (1-1-9). Potom privítala Zlaté Moravce (9.) a očakával sa bojovný duel. „Železiari” využili zaváhanie hostí a ujali sa vedenia gólom do šatne, ktoré v záverečnej štvrtine dvakrát poistili a víťazstvo rozdielom triedy 3:0 bolo na svete. Rozbehnutá Podbrezová v 22. kole nastúpila v Senici s bodovými ambíciami, ale keďže vyložené šance nevyužila, prišiel trest a domáci v 89. minúte zásluhou premenenej penalty zvíťazili 1:0.

V prvom vzájomnom zápase v tejto sezóne vyhrali Zlaté Moravce tesne 1:0, ale potom sa tešila doma Podbrezová – 3:0. Ani do tretice nás neprekvapí, ak vyhrá domáci tím. Zápas: 1.

info Zápas správne tipy výsledok
87 Zl.Moravce - Podbrezová 2,02,12 0:1

Vytvorené: 9. marca 2018 16:27

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.