Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Žilina - Trenčín

12. augusta 2018 17:30

preview_futbal_01

Posledný vzájomný súboj týchto súperov, ktorý ukončil minulú sezónu Fortuna ligy rozhodol, že v pohárovej Európe sa nakoniec predstavil Trenčín. Ten totiž v záverečnom stretnutí play-off o účasť v EL UEFA uspel v Žiline 2:1p. A práve opäť v Žiline sa Trenčín skvele uviedol aj tento týždeň v úvodnom stretnutí 3.predkola Európskej ligy. Zdolal v ňom Feyenoord Rotterdam 4:0, čo určite nečakali ani najväčší optimisti.

Žilina vstúpila do novej ligovej sezóny domácou výhrou nad Nitrou (2:1) a prehrou v Ružomberku (1:3). Trenčín, ktorý momentálne nehráva pre rekonštrukciu na domácom štadióne prehral v Myjave najskôr s Ružomberkom (1:4) po dvoch červených kartách a následne na rovnakom prechodnom mieste zdolal jednoznačne nováčika zo Serede (5:1). Vzájomné zápasy minulej sezóny skončili v Žiline 5:1, 1:5, a už spomínaný záverečný súboj play-off 1:2p, V Trenčíne zápasy skončili 5:2, 1:2. Dočkáme sa tak bohatej gólovej nádielky aj v úvodnom vzájomnom stretnutí tohto ročníka Fortuna ligy? Počet gólov (+3,5).

Stavte sa!!!

info Zápas správne tipy výsledok
172 Žilina - Trenčín 2,02,12 2:3
info Počet gólov správne tipy výsledok
17412 Žilina - Trenčín + 2:3

Vytvorené: 10. augusta 2018 12:41

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.