X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Žilina - Slovan

11. marca 2018 15:15

Preview

Viac preview
preview_futbal_zilina_02_skvarka

Žilina v úvodnom jarnom kole zdolala 2:0 Ružomberok a po zaváhaní Slovana to vyzeralo, že bude jediným súperom Trnavy v boji o titul. Po dvoch ďalších kolách sa však situácia radikálne zmenila. Úradujúci majster dostal v Myjave nakladačku 6:0 práve od Slovana a následne prišla prehra 0:1 v Michalovciach a akcie Žiliny tak výrazne klesli. V 1.kole nadstavby majú domáci šancu oplatiť Slovanu vysokú porážku, ale proti rozbehnutému súperovi to nebudú mať jednoduché. Doma je však Žilina silná a preto to ani na Slovan nečaká prechádzka ružovou záhradou.

Slovan sa v zime výrazne posilnil a tréner Ševela mal počas zimnej prestávky čas spraviť s mužstvom poriadok. Úvodné jarné zaváhanie v Michalovciach (1:1) síce divákov nepotešilo, ale následná deštrukcia Žiliny ukázala, že “belasí“ ešte zamiešajú karty v boji o titul. Následná výhra 1:0 nad Nitrou, ktorej Slovan prakticky nič nedovolil potvrdila, že mužstvo je naozaj silné a nadstavba by ešte mohla byť naozaj zaujímavá a to aj napriek tomu, že Spartak má pred Slovanom deväťbodový náskok.

Slovan nevyhral v Žiline takmer tri roky, ale aktuálne by jeho trojbodový zápis pod Dubňom nebol prekvapením. Žilina si však po nedávnej nakladačke bude dávať väčší pozor a zápas by to tak mal byť vyrovnaný. Oba tímy dajú gól - áno.

info Zápas správne tipy výsledok
83 Žilina - Slovan 1,10,12 2:0
info Oba tímy dajú gól správne tipy výsledok
16494 Žilina - Slovan Nie 2:0

Vytvorené: 11. marca 2018 15:25

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.