Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Žilina – Sereď

20. apríla 2019 17:00

Viac preview
preview_futbal_zilina_02_skvarka

Žilina (3.) mala po základnej časti rovnaký počet bodov ako Dunajská Streda (2.), ale po štyroch kolách v nadstavbovej časti na ňu stráca tri body. „Šošoni” najprv presvedčivo zdolali Michalovce (5.) 4:0 a následne remizovali v Ružomberku (4.) 1:1, kde inkasovali gól v nadstavenom čase. Potom Žilina vyšla bodovo naprázdno nielen v Dunajskej Strede (2.), kde prehrala 0:1, ale aj doma proti Slovanu (1.), ktorému podľahla 0:3 a dovolila hosťom tešiť sa zo zisku majstrovského titulu. MŠK však zdvihol hlavu už o tri dni a po pohárovom víťazstve v Michalovciach 2:0 (v prvom zápase doma remizoval 1:1) si zahrá finále Slovenského pohára.

Sereď ako nováčik splnil svoj cieľ – záchranu v najvyššej súťaži a to postupom do prvej šestky. Po skvelom víťazstve nad Trnavou v 22. kole však nevie čo je to bodovať. Prehrať doma (v Nitre) so Slovanom (1.) 1:4 nebolo hanbou, potom však nováčik podľahol v Michalovciach (5.) 0:2. Čakalo sa, že proti Ružomberku (4.) by Sereď mohla aspoň remizovať, ale nestalo sa – 0:1. V poslednom súboji, opäť doma v Nitre, však úplne vybuchla, keď všestranne lepšej Dunajskej Strede (2.) podľahla vysoko 0:5.

V tejto sezóne sa tímy stretli už trikrát, v lige aj v Pohári vyhrala doma Žilina 2:1 a 3:1, potom remizovala v Nitre so Sereďou 1:1. V dnešnom súboji je MŠK favoritom ako hrom, ale chuť prerušiť čiernu sériu budú mať oba tímy. Zápas: 1.

info Zápas správne tipy výsledok
154 Žilina - Sereď 2,02,12 1:2

Vytvorené: 20. apríla 2019 10:02

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.