Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Žilina – Dunajská Streda

5. mája 2019 17:00

Preview

22.8.2019

Viac preview
preview_futbal_zilina_02_skvarka

V 7. kole nadstavbovej časti Fortuna ligy budeme svedkami unikátneho zápasu. Ako už bolo dlhšie avizované, Žilina nastúpi na duel proti Dunajskej Strede len s domácimi odchovancami. Stane sa tak aj napriek tomu, že „šošoni“ bojujú o 3. priečku tabuľky, ktorá by im zaručila účasť v predkolách Európskej ligy. Momentálne majú pred štvrtým Ružomberkom len jednobodový náskok. Žilinčania si chceli pohárovú Európu zabezpečiť už v stredu víťazstvom v Slovenskom pohári, ale proti Spartaku Trnava sa im nepodarilo uspieť a aj napriek skvelému návratu z 0:3 napokon prehrali po penaltovom rozstrele. Domácim sa v posledných týždňoch nedarí, keď prehrali predchádzajúce štyri ligové duely a na víťazstvo vo Fortuna lige čakajú od polovice marca.

Hostia sú naopak rozbehnutí a prípadným víťazstvom si môžu zaistiť druhé miesto v tabuľke, a tým pádom aj účasť v Európskej lige. DAC zvíťazil v posledných štyroch stretnutiach Fortuna ligy a navyše v nich neinkasoval ani gól.

Futbalisti zo Žitného ostrova neprehrali so Žilinou už osem vzájomných súbojov (4 víťazstvá a 4 remízy). Pod Dubňom budú chcieť túto sériu natiahnuť. Domáci odchovanci budú určite nepríjemným a húževnatým súperom, ale na DAC to stačiť nebude. Tipujeme dvojku.

info Zápas správne tipy výsledok
260 Žilina - Dun.Streda 2,02,12 1:2

Vytvorené: 5. mája 2019 15:33

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.