Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Wang Q. - Rybáriková

27. augusta 2018 17:05

Viac preview
preview_tenis_rybarikova_01

Čínska tenistka Qiang Wangová (52.) nehrá toľko turnajov ako jej súperky. Po Grandslame v Paríži si zahrala na tráve iba 1 zápas vo Wimbledone, kde prekvapujúco nestačila na krajanku S. Zhengovú (126.). Po takmer trojtýždňovej prestávke si pripísala na svoje konte prvý titul na okruhu WTA v čínskom Nanchangu, no treba povedať že to bol druhotriedny turnaj. Papierovo najsilnejšou súperkou jej bola v semifinále Linetteová (80.). Na americkej pôde pred US Open prehrala v 1. kole v San Jose s Anisimovou (198.) a v Montreale po kvalifikačnom víťazstve s Marinovou (307.) prehrala v 1. kole hlavnej súťaže s Buzarnescuovou (20.). Na US Open bolo trikrát za sebou v 2. kole, ale vlani vypadla na úvod s Kasatkinovou (38.).

Magdaléna Rybáriková (29.) bola na trávnatom turnaji v Birminghame vo finále, ale odvtedy sa jej vôbec nedarilo. Na tráve v Eastbourne vypadla hneď s Hsiehovou (52.), vo Wimbledone s Cirsteovou (51.) a oveľa lepšie to nebolo ani na tvrdom povrchu. V Montreale aspoň prešla 1. kolom cez Strýcovú (21.), ale nestačila na C. Garciovú (6.), v Cincinnati vypadla hneď s Mertensovou (14.) a minulý týždeň sa v New Haven dostala do 2. kola po skreči Vandewegheovej (23.) v 3. sete, ale na Makarovovú (49.) už opäť nestačila. US Open nie je Rybárikovej obľúbený turnaj. Najďalej sa dostala do 3. kola, čo si aj vlani zopakovala, no predtým trikrát za sebou vypadla hneď v 1. kole.

Vo vzájomných zápasoch sa ešte nestretli. Stávkujúcim radíme vsadiť na 1. set, že ho vyhrá Wangová.

info 1.set správne tipy výsledok
32036 Wang Q. - Rybáriková M. 1 6:2
info Zápas správne tipy výsledok
8125 Wang Q. - Rybáriková M. 1 2:0

Vytvorené: 27. augusta 2018 09:31

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.