Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

V.Británia – Slovensko

18. mája 2019 20:15

Preview

24.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_hokej_repre_sr_13_sekera

Slovenskí hokejisti nastúpia na svoj šiesty duel na domácom šampionáte proti nováčikovi elitnej kategórie Veľkej Británii. Hoci tím trénera Craiga Ramsayho už nemá postupové šance vo svojich rukách, ak si chce udržať ešte akú-takú nádej, musí v zostávajúcich stretnutiach zvíťaziť.

Pre obe mužstvá to bude druhý zápas za dva dni. Kým naši reprezentanti po troch krutých prehrách konečne vyhrali (s Francúzskom 6:3), Briti prehrali svoj piaty duel na MS, tentokrát proti Fínom 0:5.

Slováci začali súboj s Francúzmi nervózne a vlažne, ale postupne zvyšovali obrátky, z čoho pramenili aj góly Pánika, Sukeľa a Hudáčka. Potom si ale dobre rozohraný zápas zbytočne skomplikovali, keď Francúzi v priebehu necelých troch minút znížili na 2:3. V 3. tretine však naši pridali ďalšie tri góly (Černák, Čajkovský, Nagy) a napokon zvíťazili 6:3.

Naši pôjdu do súboja s Veľkou Britániou v pozícii jasného favorita. S týmto súperom sa stretli aj v záverečnej príprave na MS. Slováci vtedy vyhrali v Poprade vysoko 6:1. Podobný výsledok sa dá očakávať aj teraz. Slovenskí reprezentanti potešia skvelých divákov viacerými gólmi a pripíšu si do tabuľky A-skupiny ďalšie tri body.

info Zápas správne tipy výsledok
5071 V.Británia - Slovensko 2,02,12 1:7
info 2.tím dosiahne gólov správne tipy výsledok
51802 V.Británia - Slovensko + 1:7

Vytvorené: 18. mája 2019 09:58

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.