Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

USA – Fínsko

13. mája 2019 16:15

Viac preview
preview_hokej_repre_fin_02_Kakko

V košickej A-skupine je na programe súboj medzi USA a Fínskom. Američania postavili tento rok veľmi kvalitný tím, s ktorým môžu reálne pomýšľať na medaily. V ich zostave sa nachádzajú viaceré ofenzívne hviezdy NHL ako Kane, Gaudreau, Eichel, DeBrincat či Larkin. Prvý zápas hokejistom USA nevyšiel podľa predstáv, keď podľahli Slovákom 1:4. Ich druhé stretnutie bolo už o poznanie lepšie a Francúzov deklasovali 7:1. Fíni však budú súper z inej kategórie. Duel bude špeciálny aj tým, že proti sebe nastúpia dvaja hráči, ktorí by mali na nadchádzajúcom drafte NHL obsadiť prvé dve priečky. Kým americký mladík Jack Hughes zatiaľ bodovo mlčí, Fín Kaapo Kakko je s piatimi gólmi najlepší strelec turnaja.

Fínom tento rok prišli len dvaja hráči z NHL (Jokiharju, Lammikko), no ani tí nepatria medzi hviezdy svojich tímov. Napriek tomu má fínsky výber svoju kvalitu. Hokejisti z domácej súťaže a európskych líg sa prezentujú rýchlym a bojovným hokejom, ktorým zaskočili aj favorizovanú Kanadu v ich prvom dueli na MS. Zatiaľ majú plný počet bodov a patrí im 1. miesto v tabuľke.

Suomi porazili výber USA na predchádzajúcich troch svetových šampionátoch (6:2, 2:0, 3:2). V dobrej forme sa ukazujú aj na Slovensku, takže štvrtá výhra v rade nad týmto súperom nie je vôbec vylúčená. Stávku na dvojku si môžete ešte poistiť dvojtipom 02.

info Zápas správne tipy výsledok
5135 USA - Fínsko 0,10,02 2:2

Vytvorené: 13. mája 2019 11:56

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.