Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Uruguaj – Japonsko

21. júna 2019 01:00

Preview

27.7.2019

Viac preview
preview_futbal_repre_Uruguaj_02_Suarez

Futbalisti Uruguaja a Japonska nastúpia do vzájomného duelu v rozdielnom rozpoložení. „Urus“ vstúpili do 46. ročníka Copa America presvedčivým víťazstvom 4:0 nad Ekvádorom, Japonci naopak utŕžili debakel 0:4 od obhajcov titulu z Čile.

Uruguajčania rozhodli o svojom víťazstve už v prvom polčase, keď strelili tri góly. Po jednom presnom zásahu si pripísali aj najväčšie hviezdy tímu – Luis Suarez a Edinson Cavani. Jedinou čiernou škvrnou na triumfe Uruguaja bolo zranenie stredopoliara Matiasa Vecina, ktorý si na turnaji už nezahrá.

Japonsko, ako jeden z dvoch pozvaných ázijských tímov, prišlo na juhoamerický šampionát s mladým mužstvom. Chýbajúce skúsenosti sa ukázali hneď v ich prvom zápase. Japonci na rozdiel od Čiľanov nedokázali využiť svoje šance a napokon z toho bola až príliš krutá prehra.

Obom tímom pôjde v druhom zápase o veľa. Uruguaj si môže prípadným víťazstvom zabezpečiť postup do štvrťfinále, Japonci zas budú bojovať o to, aby si zachovali šancu na prebojovanie do vyraďovacej fázy. V poslednom vzájomnom meraní síl bol úspešnejší ázijský tím, ktorý minulý rok vyhral v prípravnom stretnutí 4:3. Zápas bohatý na góly môžeme očakávať aj tentokrát. Stávkujúcim radíme staviť na víťazstvo Uruguaja a zároveň padnú aspoň tri góly.

info Zápas správne tipy výsledok
310 Uruguay - Japonsko 0,10,02 2:2
info Zápas/počet gólov správne tipy výsledok
18459 Uruguay - Japonsko 0/+2.5 2:2

Vytvorené: 20. júna 2019 10:06

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.