Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Un.Berlín – Stuttgart

28. mája 2019 20:30

Preview

27.7.2019

Viac preview
fotbal_clanky_2

Tretí najlepší tím 2. Bundesligy sa pokúša prebojovať sa medzi elitu a v prvom barážovom zápase vykročil výborne. Do domácej odvety si prináša skvelú remízu 2:2 a jeho šance sa ešte vylepšili. Na vlastnom trávniku prehral jediný ligový zápas s bilanciou 11-5-1, ale na svoju smolu ten rozhodujúci s najväčším súperom o 2. priečku tabuľky Paderbornom (1:3). Práve to ho stálo priamy postup a predĺženie sezóny o dva súboje.

Ešte stále prvoligový Stuttgart to má poriadne nahnuté. Najmä v zápasoch vonku hral priam tragicky, veď jeseň zakončil tromi prehrami a na jar dokázal z 8-ich výjazdoch vydolovať chabé 2 body. V spomínaných 11-ich dueloch na súperových trávnikoch strelil iba 4 góly a v Berlíne bude potrebovať pravdepodobne viac. Pritom má vo svojom útoku takého kanoniera ako je Mario Gomez, ale so siedmimi presnými zásahmi až tak veľmi nepomohol. Jedným však prispel v prvom barážovom zápase, no dnes to môže byť aj viac o defenzíve.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli v sezóne 2016/2017 v 2. lige a po remíze v Berlíne sa Stuttgart tešil z domáceho víťazstva 3:1. Vo štvrtok sa zrodila remíza 2:2 a odveta bude iste viac ako napínavá. Stávkujúcim radíme vsadiť na opatrný dvojtip 02.

info Zápas správne tipy výsledok
70 Un.Berlin - Stuttgart 0,10,02 0:0
info Dvojitá šanca správne tipy výsledok
12151 Un.Berlin - Stuttgart 0-0 0:0,0:0

Vytvorené: 27. mája 2019 12:36

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.