Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Zavrieť

Dňa 18. 7. 2019 od 6.00 do 7.00 bude prebiehať údržba nášho systému, počas ktorej môžu byť naše služby nedostupné. Za komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.

Stávkové príležitosti
Ligy

Trnava – Zl.Moravce

30. marca 2019 17:00

Preview

18.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_futbal_trnava_06_conka

Trnava (7.) nezvládla posledný súboj základnej časti, keď viedla so Sereďou 1:0 a napokon prehrala 1:3 a nepostúpila do prvej šestky. Potom však vyhrala vo štvrťfinále Slovenského pohára v Košiciach, keď zdolala FC VSS po penaltovom rozstrele a keďže v semifinále sa v apríli stretne so Senicou, finále má na dosah. V úvodnom kole skupiny o 7. až 12. miesto Spartak zvíťazil v Myjave nad Trenčínom 1:0 po bojovnom a taktickom výkone. Proti Zlatým Moravciam nemá na výber, potrebuje zabojovať, nakoľko pred Nitrou (8.) má len jednobodový náskok a vstupenka do baráže o Európsku ligu je len pre tím, ktorý skončí na 7. mieste.

Zlaté Moravce (11.) zvíťazili len raz v štyroch posledných súbojov základnej časti, ktoré sa hrali na jar. Zdolali Trenčín, ktorému sa vôbec nedarí, 3:1 a bodovo sa priblížili k Senici. V úvodnom kole nadstavbovej časti, ktoré sa hralo pred reprezentačnou prestávkou, privítali Zlaté Moravce práve Senicu a aj keď diváci videli duel plný zvratov, napokon to boli domáci, ktorí vďaka bojovnosti strhli v samom závere víťazstvo 3:2 na svoju stranu a prenechali svojmu súperovi poslednú priečku v tabuľke. Zlaté Moravce by sa však chceli vyhnúť nielen zostupu, ale aj baráži (11. miesto) a keďže na Podbrezovú strácajú päť bodov, potrebujú bodovať nielen doma, ale snažiť sa aj vonku.

V tejto sezóne Trnava zdolala doma Zlaté Moravce 1:0, potom sa na jej pôde zrodila remíza 1:1. Stavíte si, že Spartak využije výhodu domáceho prostredia, alebo si myslíte, že Zlaté Moravce budú bodovať? Zápas: 1.

info Zápas správne tipy výsledok
93 Trnava - Zl.Moravce 2,02,12 0:1

Vytvorené: 29. marca 2019 13:14

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.