X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Trnava - Zl.Moravce

28. júla 2018 19:00

preview_futbal_trnava_06_conka

Majstrovská Trnava vstúpila do ligovej súťaže prehrou v Senici, ktorej káder sa navzájom ešte len zoznamuje. Na nečakané zakopnutie však nechala rýchlo zabudnúť skvelým dvojgólovým víťazstvom v 2.predkole Ligy majstrov, na pôde favorizovanej Legie Varšava. „Bíli Andeli“ podali výborný koncentrovaný výkon s niekoľkými dobrými možnosťami na skórovanie. V konečnom dôsledku sa im výhra 2:0 môže aj máliť. Svojho súpera držali na dištanc a do žiadnych veľkých príležitostí ho nepustili. Pred domácou odvetu sú ich vyhliadky na postup viac ako reálne.

Medzitým sa však musia v domácej lige popasovať s ďalším súperom, ktorý založí svoju hru na obrane a následných protiútokoch. Ani Zlaté Moravce však v 1.kole Fortuna ligy nenadchli. So Slovanom držali krok iba v 1.polčase, v druhom inkasovali 3-krát a všetky body si tak odviezol favorit. V uplynulom ročníku podľahli dvakrát aj Trnave (1:4*, 0:1) a tri body s ňou nezaknihovali už štyri roky.

Trnavčania nastúpia do zápasu zrejme s niekoľkými zmenami, tak ako tomu bolo aj v Senici, keďže prioritou ostáva výborne rozohratý dvojzápas Ligy majstrov. Diváci sa gólových hodov možno nedočkajú, ale domáci by mali zabodovať naplno aj napriek zmenám v zostave. Určitá kvalita je aj na striedačke. Zápas 1

info Zápas správne tipy výsledok
502 Trnava - Zl.Moravce 1,10,12 1:0

Vytvorené: 27. júla 2018 13:01

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.