Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Trnava – Zl.Moravce

30. marca 2019 17:00

Viac preview
preview_futbal_trnava_06_conka

Trnava (7.) nezvládla posledný súboj základnej časti, keď viedla so Sereďou 1:0 a napokon prehrala 1:3 a nepostúpila do prvej šestky. Potom však vyhrala vo štvrťfinále Slovenského pohára v Košiciach, keď zdolala FC VSS po penaltovom rozstrele a keďže v semifinále sa v apríli stretne so Senicou, finále má na dosah. V úvodnom kole skupiny o 7. až 12. miesto Spartak zvíťazil v Myjave nad Trenčínom 1:0 po bojovnom a taktickom výkone. Proti Zlatým Moravciam nemá na výber, potrebuje zabojovať, nakoľko pred Nitrou (8.) má len jednobodový náskok a vstupenka do baráže o Európsku ligu je len pre tím, ktorý skončí na 7. mieste.

Zlaté Moravce (11.) zvíťazili len raz v štyroch posledných súbojov základnej časti, ktoré sa hrali na jar. Zdolali Trenčín, ktorému sa vôbec nedarí, 3:1 a bodovo sa priblížili k Senici. V úvodnom kole nadstavbovej časti, ktoré sa hralo pred reprezentačnou prestávkou, privítali Zlaté Moravce práve Senicu a aj keď diváci videli duel plný zvratov, napokon to boli domáci, ktorí vďaka bojovnosti strhli v samom závere víťazstvo 3:2 na svoju stranu a prenechali svojmu súperovi poslednú priečku v tabuľke. Zlaté Moravce by sa však chceli vyhnúť nielen zostupu, ale aj baráži (11. miesto) a keďže na Podbrezovú strácajú päť bodov, potrebujú bodovať nielen doma, ale snažiť sa aj vonku.

V tejto sezóne Trnava zdolala doma Zlaté Moravce 1:0, potom sa na jej pôde zrodila remíza 1:1. Stavíte si, že Spartak využije výhodu domáceho prostredia, alebo si myslíte, že Zlaté Moravce budú bodovať? Zápas: 1.

info Zápas správne tipy výsledok
93 Trnava - Zl.Moravce 2,02,12 0:1

Vytvorené: 29. marca 2019 13:14

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.