Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Trnava – Trenčín

24. mája 2019 19:00

Viac preview
preview_futbal_trnava_06_conka

V poslednom kole Fortuna ligy nás čaká súboj na diaľku medzi Trenčínom a Zlatými Moravcami. Futbalisti spod hradu Matúša Čáka figurujú na jedenástej priečke s jednobodovým mankom na ViOn. Ak sa teda chcú vyhnúť baráži, musia vyhrať v Trnave a dúfať, že Zlatomoravčania zaváhajú doma s Nitrou.

Spartaku sa v jarnej časti Fortuna ligy veľmi nedarilo a chvíľu to dokonca vyzeralo na záchranárske práce. V posledných dvoch kolách však získali plný počet bodov, čím si definitívne zabezpečili účasť v najvyššej súťaži aj v novej sezóne. Trnavčanov môže tešiť najmä zisk Slovenského pohára, keď vo finále zdolali Žilinu 4:3 po penaltách. Spartak teda znova uvidíme v pohárovej Európe.

Podobne ako Trnava, aj Trenčín sa na jar herne trápil. Katastrofálne výsledky zapríčinili to, že sa postupne prepadal tabuľkou nižšie a nižšie. Minulý týždeň Trenčania zvládli dôležitý súboj s Podbrezovou, keď vyhrali 4:0 a poslali tak železiarov do druhej ligy. Stále im však hrozí baráž s druhým tímom našej druhej najvyššej súťaže, ktorý vzíde z dvojice Pohronie - Poprad.

Posledné dva vzájomné zápasy sa stali korisťou „Bílych Andelov“. Trenčania majú však teraz nôž na krku a potrebujú bezpodmienečne získať tri body. Z ich strany môžeme teda očakávať ofenzívny futbal. Brankára Trnavy prekonajú podľa nás aspoň dvakrát.

info Zápas správne tipy výsledok
98 Trnava - Trenčín 0,10,02 0:0
info 2.tím dosiahne gólov správne tipy výsledok
30060 Trnava - Trenčín - 0:0

Vytvorené: 24. mája 2019 15:25

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.