X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Trnava - Slovan

7. apríla 2018 15:30

Viac preview
preview_futbal_trnava_06_conka

Trnava (1.) vstúpila do nadstavby s deväťbodovým náskokom pred Slovanom (2.). Hneď v úvodnom kole nadstavby zvíťazila v Trenčíne 2:1 a o tom, že získa titul sa zdalo byť rozhodnuté. Vzápätí však Spartak privítal Žilinu (4.) a keďže diváci gól nevideli, Trnavčania prišli o dva body. Domáci boli aktívnejší, ale treba dodať, že od 52. minúty hrali presilovku. V poslednom ligovom zápase nastúpila Trnava v Dunajskej Strede (3.) oslabená o Vlaska a Vantrobu a prehrala 0:1, keď inkasovala po hodine hry.

Slovan (2.) vstúpil do nadstavbovej časti prehrou v Žiline (4.) 0:2, keď nevedel premeniť mnohé vyložené šance. Potom však privítal Dunajskú Stredu (3.) a zdolal ju 2:0. V poslednom zápase vo Fortuna lige mali „belasí” opäť výhodu domáceho prostredia a naplno bodovali proti Ružomberku (6.), keď jediný gól strelil v 49. minúte Čavrič.

V oboch vzájomných zápasoch vo Fortuna lige v tejto sezóne vyhral Slovan, najprv doma 1:0, potom vonku 2:1. V stredu v prvom semifinálovom zápase Slovenského pohára Slovan privítal Trnavu a duel skončil remízou 1:1, keď na Čavričov gól z 10. minúty odvovedal v 81. minúte Egho. Tento súboj by mal byť ozdobou nielen kola, ale aj nadstavbovej časti. Veríme, že vyhrá futbal a oba tímy budú chcieť vyhrať. Očakávame, že oba tímy budú zodpovedne brániť a remíza po polčase ale po zápase nás neprekvapí. Dvojitá šanca: 0-0.

info Zápas správne tipy výsledok
278 Trnava - Slovan 1,10,12 1:0
info Dvojitá šanca správne tipy výsledok
3129 Trnava - Slovan 1-1, 0:0,1:0

Vytvorené: 6. apríla 2018 12:35

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.