Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Trnava – Slavia

6. júla 2019 18:00

Preview

24.7.2019

27.7.2019

Viac preview
slavia_fotbal_18/19_320x200

Súboj víťazov Slovenského a Českého pohára sa na rozdiel od minulého ročníka uskutoční. V boji o československý Superpohár si to rozdajú futbalisti Spartaka Trnava a Slavie Praha. Trnavčania budú mať výhodu domáceho prostredia, keďže duel presunuli kvôli bezpečnosti z Dunajskej Stredy na Štadión Antona Malatinského.

Pomerne jasným favoritom je však český majster, ktorý na jar získal cenné double. Okrem toho sa Slavia prezentovala skvelými výkonmi aj v Európskej lige, kde dokázala vyradiť FC Sevilla a stopku jej vystavila až londýnska Chelsea vo štvrťfinále. Tréner Jindřich Trpišovský disponuje širokým a kvalitným kádrom, ktorý nemá výraznú slabinu.

Spartak má za sebou rozpačitú sezónu. Na jeseň mužstvo srdnato bojovalo v Európskej lige, kde mu postup do ďalšej fázy ušiel len o kúsok, ale jarná časť bola veľmi slabá a napokon mohli byť radi za udržanie sa v najvyššej súťaži. Veľkým úspechom tak bol zisk Slovenského pohára, keď vo finále porazili Žilinu. V lete klub zmenil vlastníka, tím opustilo viacero hráčov a noví sa s mužstvom ešte len zohrávajú. Príprava však ukazuje dobré smerovanie, naposledy Spartak zdolal Sigmu Olomouc 2:1.

Fanúšikovia v Trnave budú domácich futbalistov určite hnať za víťazstvom, ale v konečnom meradle by sa mala prejaviť kvalita oboch kádrov v prospech Slavie. Stávkujúcim radíme staviť na dvojku.

info Zápas správne tipy výsledok
73 Trnava - Slavia 2,02,12 0:3

Vytvorené: 3. júla 2019 15:31

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.