Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Trnava – Senica

20. apríla 2019 17:00

Preview

22.8.2019

Viac preview
preview_futbal_trnava_06_conka

V skupine o udržanie je na programe dôležitý duel medzi Trnavou a Senicou. Mužstvá si tak zopakujú utorňajší vzájomný zápas zo Slovenského pohára. Semifinálový súboj skončil bezgólovou remízou a keďže v prvom stretnutí zvíťazila Trnava 1:0, do finále postúpil tím zo „slovenského Ríma“.

Spartak si tak napravil chuť po sklamaní z nepostúpenia do skupiny o titul vo Fortuna lige. Miesto v prvej šestke ušlo „Bílym Andelom“ až v poslednom kole základnej časti, keď prehrali so Sereďou 1:3. V skupine o udržanie im zatiaľ patrí 7. miesto, ktoré zaručuje baráž o Európsku ligu, ale už sa na nich doťahujú Nitrania. Trnavčania získali v posledných troch ligových zápasoch len dva body za remízy s Podbrezovou a Nitrou.

Záhoráci sa momentálne krčia na dne fortunaligovej tabuľky. Boj o záchranu však bude ešte poriadne zaujímavý. Senica určite nechce byť tímom, ktorému zostane v rukách Čierny Peter. Nasvedčujú tomu aj ich posledné výsledky. Pred týždňom vyhrali s Nitrou 4:1, predtým porazili aj Trenčín na ich trávniku 3:2. Na jedenáste Zlaté Moravce strácajú len jeden bod, čo ale po tomto víkende už nemusí platiť.

Senica nedokázala v dvoch pohárových stretnutiach proti Spartaku streliť ani gól. V lige však potrebujú body ako soľ a Trnava by mohol byť súper, s ktorým by sa minimálne jeden dal získať. Stávkujúcim radíme staviť si na dvojtip 02.

info Zápas správne tipy výsledok
153 Trnava - Senica 2,02,12 0:1

Vytvorené: 20. apríla 2019 14:43

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.