Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Trnava - Senica

20. októbra 2018 13:45

Viac preview
preview_futbal_trnava_06_conka

Odvetná časť Fortuna ligy sa začne veľmi dôležitým duelom. V súboji Trnavy (9.) so Senicou (12.) pôjde o účasť v prvej šestke.

Spartak je najväčším sklamaním sezóny. Kým v Európe dosiahol fantastické výsledky, vo Fortuna lige sa mu nedarí. Za prvých jedenásť kôl vyhral iba trikrát, na miesto zabezpečujúce účasť v boji o majstrovský titul stráca päť bodov. Navyše dal iba desať gólov! Po Senici (8) je to druhý najnižší počet!!

Trnavčania majú nôž na krku. Musia vyhrať. Jednoduché to ale nebudú mať, keďže s najväčšou pravdepodobnosťou nenastúpia v najsilnejšej zostave. Po zápase so Senicou totiž nastúpia v Európskej lige proti Dinamu Záhreb.

Spartaku pre chorobu bude chýbať Bakoš, zdravotne nie sú fit ani Sloboda, Čonka a Hladík. Na lavičke nebude sedieť ani tréner Látal, ktorý je v treste.

Seničania, podľa očakávania, sú najslabším tímom súťaže. Doteraz vyhrali iba raz. Práve proti Trnave v úvodnom kole Fortuna ligy. Vonku získali iba dva body, za remízy na Slovane a v Michalovciach.

Hosťom budú pre zranenie chýbať N´Toko, Dias a Tešija.

Zaujímavosť: Z posledných šiestich trnavských vzájomných dueloch tri zápasy vyhral Spartak, tri Senica. Podľa postupnosti výsledkov by teraz mala uspieť práve Senica...

Tip: 1

info Zápas správne tipy výsledok
98 Trnava - Senica 1,10,12 4:1

Vytvorené: 17. októbra 2018 13:12

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.