X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Trnava - Ružomberok

15. apríla 2018 14:45

Viac preview
preview_futbal_trnava_07_Egho

Trnava v dôležitom a dlho rozoberanom zápase zdolala doma Slovan 1:0 a upevnila si vedúcu pozíciu. K titulu je tak opäť o krok bližšie, ale ešte nemá vyhrané. Teraz potrebuje potvrdiť výhru s Ružomberkom, ktorý v Trnave v posledných dvoch zápasoch získal štyri body. V minulej sezóne tu vyhral 2:1 a v aktuálnom ročníku tu začiatkom novembra uhral remízu 1:1. Spartak však doma pôjde za víťazstvom a bude sa opierať aj o posledné domáce výsledky. Pred vlastným publikom totiž neprehral posledné štyri zápasy, v ktorých navyše neinkasoval.

Ružomberok má nakročené do finále domáceho pohára, ale v lige sa mu na jar absolútne nedarí. Vytrápil sa už pred štartom nadstavby a doteraz vyhral v jarnej časti iba jeden duel a to doma s Trenčínom 2:1 . Zvyšné tri zápasy v skupine o titul však prehral a miestenku do EL si už pravdepodobne v lige nevybojuje. Aj preto sa bude sústrediť na Slovnaft Cup, kde vyhral prvý semifinálový zápas so Žilinou 2:1. Uvidíme ako pristúpi k najbližšiemu ligovému duelu v Trnave.

Ružomberok bude v Trnave zrejme brániť a ak chce Spartak uspieť, tak si to opäť bude musieť vydrieť. Aj preto gólové hody príliš neočakávame. Počet gólov (-2,5).

info Zápas správne tipy výsledok
297 Trnava - Ružomberok 1,10,12 1:0
info Počet gólov správne tipy výsledok
3914 Trnava - Ružomberok - 1:0

Vytvorené: 15. apríla 2018 12:23

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.