X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Trnava - Legia

31. júla 2018 20:30

preview_futbal_trnava_07_Egho

Trnavčania vyradili v 1. kole kvalifikácie LM bosniansky Zrinjski, keď doma vyhrali 1:0 a v odvete uhrali remízu 1:1. Proti Legii nastupovali na 1. súboj ako outsideri, ale zahrali skvele a víťazstvo 2:0 je viac ako ktokoľvek očakával. Podarilo sa im to aj napriek tomu, že v domácej súťaži nečakane prehrali na úvod v Senici (0:1) a neoslnili ani teraz v sobotu, no na 3 body to proti Zl.Moravciam (1:0) stačilo. Tréner Látal dal príležitosť viacerým hráčom z lavičky. Viacero opôr oddychovalo a Egho s Greššakom riešili problémy so zraneniami. Domácich dnes nečaká vôbec jednoduchá úloha, aby uhájili dvojgólový náskok.

Hostia sa chystajú na odvetu ako na Zápas roka. Vstup do sezóny sa im absolútne nevydaril. Síce uspeli v 1. kole kvalifikácie LM proti Corku (1:0, 3:0*), ale prehrali poľský Superpohár s Gdyniou (2:3), do ligy vstúpili porážkou s Lubinom (1:3) a do tretice neuspeli doma ani s Trnavou. V sobotu na pôde Lubinu (2:1) zvíťazili, ale tiež po 1. polčase prehrávali 0:1. Podobne ako Trnava aj oni šetrili viaceré opory.

Vo vzájomných zápasoch sa stretli iba pred týždňom a Trnavčania zvíťazili na pôde súpera 2:0. Bude im dvojgólový náskok stačiť ? Stávkujúcim radíme vsadiť na dvojitú šancu 2-2.

info Dvojitá šanca správne tipy výsledok
12757 Trnava - Legia W. 0-0,2-2 0:0,0:1
info Zápas správne tipy výsledok
311 Trnava - Legia W. 2,02,12 0:1

Vytvorené: 30. júla 2018 12:51

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
🎾🏆🏒💡💣💩💰🍺👍😛😞😭🥊💀😀😇😡😲🤔😎⚽☕❤🇨🇿🇭🇷🇵🇱🇷🇴🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.