X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Trnava – Dun.Streda

13. marca 2018 17:00

Preview

Viac preview
preview_futbal_trnava_06_conka

Trnavskí futbalisti ovládli ligovú tabuľku. Po víkendovom víťazstve v Trenčíne (5.) 2:1 a zaváhaní Slovana je ich náskok na čele 11-bodový. Po nie príliš vydarených výsledkoch v príprave si v prvých štyroch jarných kolách pripísali na svoj účet 10 bodov a stratili iba v súboji práve s Dun.Stredou (2.) 0:0. Na vlastnom trávniku sa viac trápia ako vonku a prehrali rovnako po dva zápasy. Naposledy na jeseň so Žilinou (4.) 0:3. V Slovenskom pohári ich čaká prvá ťažká prekážka.

Hostia podobne ako líder uhrali v štyroch jarných kolách 10 bodov, keď body stratili iba vo vzájomnom súboji s Trnavou (1.) po bezgólovej remíze. Pritom nedostali ani gól a postupne porazili vonku Senicu (11.) 2:0, doma Michalovce (9.) 2:0 aj v poslednom kole Ružomberok (6.) 3:0. V tabuľke sa vyšvihli na 2. pozíciu, no v tesnom závese je za nimi je Slovan aj Žilina. V Slovenskom pohári sa vlani dostali tiež do štvrťfinále, ale v ňom nečakane prehrali doma s druholigovým Popradom (0:1).

Vo vzájomných zápasoch sa Trnava nepomýlila na vlastnom štadióne od augusta 2010. V tomto ročníku zvíťazila doma 2:0 a vonku uhrala spomínanú bezgólovú remízu. Stávkujúcim radíme vsadiť na postup domácich.

info Postup správne tipy výsledok
12013 Trnava - Dun.Streda 1 1
info Zápas správne tipy výsledok
310 Trnava - Dun.Streda 1,10,12 2:0

Vytvorené: 12. marca 2018 12:22

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.