Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Trenčín - Žilina

10. novembra 2018 14:30

Viac preview

Trenčín (7.) síce v prvom ligovom zápase v tejto sezóne nevyhral, ale potom mal vynikajúcu sériu (5-2-0) a patril medzi najlepšie tímy súťaže. V nasledujúcich piatich zápasoch však Trenčín prehral a tréner Moniz sa rozhodol opustiť lavičku. Jej novým šéfom sa stal Vladimír Cifranič, ale ani táto výmena družstvu nepomohla a AS prehral v Nitre s nováčikom zo Serede (5.) 1:3 – už prvý polčas Trenčania prehrali 0:2, keď defenzíva tímu bola slabá. Po prestávke AS znížil a snažil sa o vyrovnanie, ale po ďalšej chybe v obrane v závere zápasu Sereď definitívne rozhodla o svojom víťazstve.

Žilina (3.) má naopak skvelú formu, z posledných siedmich duelov len raz remizovala, pričom až šesť súbojov dotiahla do víťazného konca. V posledných dvoch zápasoch Žilinčania skvele bránili a svoje šance vedeli premeniť na pekné góly. Najprv vyhrali v Nitre (9.) 2:0, keď pár minút po polhodine hry viedli dvojgólovým náskokom a aj keď domáci pridali, zápas nezdramatizovali. Potom Žilina privítala Ružomberok (4.) a aj keď hostia boli miestami lepším tímom, domáci boli efektívnejším, čo potvrdili v závere súboja strelením dvoch gólov, čím sa stal výsledok 3:0 až priveľmi krutý.

Trenčín sa potrebuje zobudiť a vrátiť sa do prvej šestky, rozbehnutá Žilina má však výbornú formu a aj vyššie sebavedomie bude na jej strane. Víťazstvo hostí nás neprekvapí, ale očakávame, že v zápase padnú aspoň tri góly (v prvom vzájomnom zápase vyhral Trenčín v Žiline 3:2). Počet gólov: viac ako 2,5.

info Zápas správne tipy výsledok
525 Trenčín - Žilina 2,02,12 0:2
info Počet gólov správne tipy výsledok
3178 Trenčín - Žilina - 0:2

Vytvorené: 9. novembra 2018 16:15

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
10.11.2018 12:58:13 MARCO20
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.