Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Trenčín – Poprad

1. júna 2019 17:00

Viac preview
preview_futbal_01

V odvetnom barážovom stretnutí o účasť vo Fortuna lige privíta Trenčín tím Popradu. Stretnutie sa uskutoční v Žiline.

Trenčania prehrali prvý duel v Poprade 0:2. Vedia, že majú poslednú šancu zachrániť sa v najvyššej súťaži. Chcú urobiť všetko pre úspech. Dôkazom toho je aj zmena ,,domáceho“ ihriska. Kým v sezóne vítali svojich súperov v Myjave, proti Popradu nastúpia v Žiline na umelej tráve. Trenčín nemá dobrú formu, z posledných siedmich zápasov vyhral iba jeden. Navyše trénerovi Galádovi budú chýbať viacerí hráči. Achraf El Mahdioui, Desley Ubbink, Hamza Čatakovič, Mohammed Lamine, Reuben Yem a Jakub Paur.

Popradčania by radi zavŕšili mimoriadne úspešnú sezónu historickým postupom do Fortuna ligy. Bielo-modrí orli naďalej snívajú svoj veľký futbalový sen, ktorý sa môže pod Dubňom premeniť na realitu. Po prvom barážovom zápase o Fortuna ligu sú v lepšej východiskovej pozícii. Vedia, že keby sa im podarilo v Žiline skórovať, Trenčín by musel na postup streliť štyri góly. Do Žiliny sa veľmi teší Stanislav Šesták, ktorý v minulosti pôsobil Pod Dubňom. Podľa trénera Popradu Mareka Petruša bolo dôležité, že v prvom zápase neinkasovali. Šance na postup sú 51:49 v prospech tímu spod Tatier.

Zápas 1

info Zápas správne tipy výsledok
53 Trenčín - Poprad 1,10,12 4:1

Vytvorené: 1. júna 2019 14:26

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.