Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Trenčín – Podbrezová

18. mája 2019 17:00

Viac preview
preview_futbal_stadion_trencin_01

Trenčín (11.) má nôž na krku a pred poslednými dvomi zápasmi ešte nemá istú účasť v budúcom ročníku Fortuna ligy, pričom v úvode tejto sezóne AS vyradil Feyenoord v 3. predkole Európskej lige. Vráťme sa však domov. Trenčania majú na svojom konte 27 bodov, o štyri menej ako Zlaté Moravce (10.). Trenčín podával v jarnej časti veľmi slabé výkony. Keď však zdolal Zlaté Moravce 1:0 a neprehral v Podbrezovej (0:0) začalo to vyzerať, že Trenčín si účasť medzi elitou udrží. Posledné tri súboje však priniesli tri prehry, v Senici prehral 0:4, doma (v Myjave) podľahol Nitre 1:4 a v Zlatých Moravciach v dôležitom súboji pustil perie - 1:2.

Podbrezová (12.) naposledy vyhrala v strede februára v Nitre ešte v základnej časti. V nadstavbe sa ešte z víťazstva netešila, pričom až päťkrát remizovala (0-5-3). Na svojom konte má 26 bodov, teda o jeden menej ako Trenčín. Koncom apríla „železiari” neudržali dvojgólové vedenie v Nitre (2:2) a museli sa uspokojiť len s bodom. Následne však nezvládli dôležitý duel doma proti Zlatým Moravciam, v ktorom nevyužili množstvo šancí a napokon ho prehrali gólom z pokutového kopu 0:1. V poslednom ligovom zápase nastúpila Podbrezová v Trnave a aj keď do súboja vstúpila úspešne, čoskoro bolo vyrovnané a po zmene strán nielenže nedokázala strhnúť víťazstvo na svoju stranu, ale po ďalších dvoch góloch podľahla 1:3.

V mimoriadne dôležitom súboji sú karty rozdané jasne, ak Trenčín vyhrá, môže sa ešte v poslednom ligovom kole aj vyhnúť v baráži, alebo sa v nej zachrániť, pričom „železiarov” pošle o súťaž nižšie. Ak však bude bodovať Podbrezová jej šance na záchranu stúpnu. Stavíte si na Trenčín, alebo si myslíte, že o vypadávajúcom sa rozhodne až v poslednom kole? Zápas: 1.

info Zápas správne tipy výsledok
108 Trenčín - Podbrezová 1,10,12 4:0

Vytvorené: 17. mája 2019 15:22

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.