X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Trenčín - Dun.Streda

8. apríla 2018 15:15

Viac preview
preview_futbal_stadion_trencin_01

Duel v Trenčíne je v 4.kole nadstavby tieňom súboja medzi Slovanom a Trnavou, no rozhodne bude mať čo ponúknuť. Domáci majú s prehľadom najlepšie ofenzívu v lige, o čom sa minulý víkend presvedčila majstrovská Žilina.

Po Jangovom odchode do Gentu sa tímové góly rozdelili na niekoľko hráčov. Strelecky to sype Chorvátovi Mancemu, Holanďanovi Ubbinkovi čí Nigérijčanovi Gongovi. Dvaja z nich sa dvakrát presadili aj v Žiline. Mužstvo je typické ofenzívnym prejavom a strelecky aktívnejší sú takmer v každom svojom vystúpení. Ich góly budú potrebné aj v nedeľu, kedy ich čaká druhá najlepšia obrana skupiny o titul. Dunajská Streda neinkasovala v ostatných dvoch domácich zápasoch proti lídrovi z Trnavy a čisté konto tiež uhájila s Ružomberkom. Zatiaľ v jedinom vonkajšom stretnutí v nadstavbe inkasovala dvakrát na Pasienkoch. Jej sila rastie s domácim prostredí, v ktorom pravidelne prevláda výborná atmosféra. Na ihriskách súperov pozbierala bodov o čosi menej, ale paradoxne je to viac ako získal Trenčín doma. Aktuálna sezóna je pre klub zo Žitného ostrove mimoriadne úspešná. Momentálne drží miestenku do Európskej ligy, čo by bolo pre tento celok historickým momentom. Na krk však dýchajú minimálne ďalší dvaja adepti. Jedným z nich je Trenčín, ktorý má šancu stiahnuť „žltomodrých“ na rozdiel troch bodov. Hostia sem pricestujú s cieľom neponúknuť ofenzívnemu súperovi veľa príležitostí na skórovanie a budú hroziť z protiútokov, pri ktorých sa oprú o Pačindu.

Futbalisti DAC-u ostatné dva duely v Trenčíne vyhrali, podarí sa im to do tretice alebo si po takmer 20-ich rokoch body rozdelia? Remízou neskončilo už 18 vzájomných súbojov, ale vyrovnanosť tímov nebola taká ako v prebiehajúcej sezóne. Dvojitá šanca 0-0

info Zápas správne tipy výsledok
277 Trenčín - Dun.Streda 2,02,12 1:3
info Dvojitá šanca správne tipy výsledok
3114 Trenčín - Dun.Streda 2-2 0:1,1:3

Vytvorené: 7. apríla 2018 14:23

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.