X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Trenčín - B.Bystrica

13. apríla 2018 18:00

Viac preview
preview_extraliga_b_bystrica_03

Dukla sa prebojovala do finále extraligy po jedenástich rokoch a má šancu získať svoj štvrtý titul. Naposledy sa v Trenčíne tešili z titulu v sezóne 2003/2004 a tak bude túžba opäť uspieť nesmierne silná. Po hladkom vyradení Popradu 4:0 na zápasy absolvovala Dukla vyrovnanú semifinálovú sériu so Zvolenom (4:2), v ktorej boli Trenčania mierne lepším tímom a zaslúžene postúpili do finále. Vo finálovej sérii začína Dukla doma a pri pohľade na vzájomné zápasy zo základnej časti, kde sa z výhry vo všetkých šiestich prípadoch tešilo doma hrajúce mužstvo, sa to javí ako slušná výhoda.

Banská Bystrica si zahrá už štvrté finále v rade, v ktorom sa pokúsi obhájiť titul a získať druhý extraligový primát v histórii. V play-off prehrali „barani“ len jeden duel a aj to až po predĺžení v 1.kole v Košiciach. Svoju silu následne deklarovali proti víťazovi základnej časti z Nitry (4:0) a aj napriek tomu, že finálovú sériu začínajú vonku, tak sa im dávajú väčšie šance na zisk titulu. Výborne vystavané mužstvo Vladimíra Országha sa pokúsi zužitkovať skúsenosti z finálových duelov z posledných troch sezón, aby sa v B.Bystrici mohlo po roku opäť oslavovať.

Dukla však bude v obrane pozornejšia ako Nitra a tak by mohla kosa naraziť na kameň. Mierne väčšie šance na úspech vo finále však aj napriek tomu dávame obhajcovi titulu. Víťaz 2.

info Zápas správne tipy výsledok
5011 Trenčín - B.Bystrica 0,10,02 3:3

Vytvorené: 13. apríla 2018 10:08

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.