Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Toronto – Golden State

11. júna 2019 03:00

Viac preview
preview_nba_Golden_State_02_Curry

Raptors boli v základnej časti druhým najlepším celkom celej NBA za Milwaukee. Práve najlepší tím dlhodobej časti vyradili vo finále Východnej konferencie v 6-zápasovej sérii (4:2) a to aj napriek tomu, že prvé 2 súboje na palubovke súpera prehrali. Ešte viac sa potrápili predtým s Philadelphiou, cez ktorú postúpili až po siedmich dueloch. Vo finále je Toronto prvýkrát v histórii, ale hráči ako Leonard, Green či Ibaka to už zažili. Po štvrtom zápase vedú domáci v sérii 3:1 a už dnes môžu oslavovať.

Golden State sa dostalo do finále 5-krát za sebou a vyrovnalo rekord Bostonu. Ďalší rekord môžu vyrovnať tretím víťazstvom za sebou, čo sa podarilo Los Angeles. Nevyzerá to však príliš dobre pre hostí. Z dvoch úvodných zápasov priviezli z Toronta dôležité víťazstvo, ale potom nečakane prehrali obidva domáce súboje a žiadne ďalšie zaváhanie si už nemôžu dovoliť. Výrazne im chýba Durant, Cousins je po zranení a hviezdny Curry na všetko nestačí.

Vo vzájomných zápasoch sa Toronto tešilo aj v obidvoch tohtoročných dueloch v základnej časti, ale predtým to bolo len zriedkavo. Stávkujúcim radíme vsadiť na jednotku.

info Zápas správne tipy výsledok
7805 Toronto - Golden State 2,02,12 105:106
info Víťaz správne tipy výsledok
6017 Toronto - Golden State 1 1:-1

Vytvorené: 10. júna 2019 11:33

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.