Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Taliansko – Fínsko

23. marca 2019 20:45

Preview

19.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_futbal_repre_taliansko_02

Taliansko od zisku striebra na EURO 2012 sa výrazne na európskom či svetovom šampionáte nepresadilo. Na posledné MS 2018 sa ani nekvalifikovalo, keď ho v baráži vyradilo Švédsko. V lige národov 2018/19 v najvyššej kategórií A získalo päť bodov (1-2-1) a skončilo druhé za Portugalskom a pred Poľskom, pričom na domácej pôde s oboma súpermi remizovalo. Taliansko potrebuje urobiť všetko pre víťazstvo, nakoľko v skupine J sú nevyspytateľné tímy Grécko i Bosna a Hercegovina a taktiež Arménsko a Lichtenštajnsko.

Fínsko sa ešte na žiaden šampionát nekvalifikovalo, ale v skupinových bojoch býva často jazýčkom na váhach pre favoritov. V lige národov kategórie C vyhralo skupinu 2 pred Maďarskom, Gréckom a Estónskom, pričom doma všetky súboje vyhralo a vonku bodovalo len po výhre v Estónsku. V novej kvalifikácii, na EURO 2020, by chcelo prekvapiť a prebojovať sa na záverečný turnaj ako sa to naposledy (EURO 2016, prvýkrát v histórii účasť 24 tímov) podarilo Albánsku, Islandu, Severnému Írsku či Walesu.

V poslednom vzájomnom zápase sa stretli tímy v roku 2016, keď „Squadra Azzurra“ využila výhodu domáceho prostredia v priateľskom zápase a zvíťazila 2:0. Stavíte si na ďalšie víťazstvo favorizovaného Talianska, alebo si myslíte, že sa Fínsko postará o prekvapenie? Zápas: 1.

info Zápas správne tipy výsledok
441 Taliansko - Fínsko 1,10,12 2:0

Vytvorené: 23. marca 2019 10:58

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.