Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Švédsko - Slovensko

16. októbra 2018 20:45

Viac preview
preview_futbal_repre_01_lobotka

Už bez hlavného trénera Jána Kozáka sa slovenskí futbalisti predstavia v prípravnom zápase v Štokholme proti domácemu Švédsku. Najúspešnejší tréner futbalovej reprezentácie Slovenska abdikoval po domácej prehre v Lige národov s Českom 1:2. Nálada v kabíne nie je ideálna a doterajší Kozákov asistent Štefan Tarkovič, ktorý bol poverený vedením tímu v tomto zápase bude mať čo robiť, aby mužstvo na tento duel pripravil. Tento prípravný zápas so Švédskom by pred zvyšnými duelmi LN mohol padnúť vhod. Slováci v ňom potrebujú uhrať čo najlepší výsledok, aby sa dostali na pozitívnejšie vlny.

Švédi však v domácom prostredí budú ťažkým súperom. V Lige národov sa im síce podobne ako Slovákom príliš nedarí, ale štvrťfinalista posledných MS v Rusku kvalitu určite má. Švédsko hrá podobne ako Slovensku v B-divízii Ligy národov a po dvoch zápasoch 2.skupiny má na svojom konte iba jeden bod. Na úvod totiž prišla domáca prehra 2:3 s Tureckom a následne bezgólová remíza v Rusku.

Vo vzájomných dueloch sme ešte Švédov nezdolali a naposledy v úvode minulého roka prehral slovenský ligový výber s týmto súperom vysoko 0:6. Švédom dokonca Slovensko v piatich vzájomných dueloch strelilo iba jeden gól. Tentokrát by však v Štokholme nemali Slováci vyjsť strelecky naprázdno. 2.tím dá gól - áno.

info Zápas správne tipy výsledok
1356 Švédsko - Slovensko 0,10,02 1:1
info 2.tím dá gól správne tipy výsledok
16466 Švédsko - Slovensko Ano 1:1

Vytvorené: 16. októbra 2018 15:30

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.