Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Švédsko – Rakúsko

16. mája 2019 16:15

Viac preview
preview_hokej_repre_swe_04_Lundqvist

Obhajcovia titulu mali slabší vstup do šampionátu, keď podľahli výberu Česka 2:5. Potom však nasledovali dva zápasy so slabšími súpermi, v ktorých si Švédi schuti zastrieľali a brankárov Nórska a Talianska prekonali dokopy 17-krát. O produktivitu troch koruniek sa zatiaľ starajú hviezdy z NHL - Nylander a Hornqvist. Útočník Toronta je s ôsmimi bodmi tretím najproduktívnejším hráčom MS. Škandinávsky tím má aktuálne rovnaký počet bodov ako Česko a Lotyšsko, čo by sa však po zápase s Rakúskom malo zmeniť. Trénerovi Rikardovi Grönborgovi bude zrejme k dispozícii už aj ďalšia posila zo zámoria - obranca Dallasu Klingberg.

Naši západní susedia nezískali v doterajšom priebehu MS ani bod, keď postupne prehrali s Lotyšskom, Ruskom i Lotyšskom. Trápia sa najmä v ofenzíve, v troch dueloch strelili len dva góly. Horšie sú na tom už len Taliani, ktorí na gól stále čakajú. V dueli so Švédmi môžu Rakúšania len prekvapiť. Oveľa dôležitejšie však budú pre nich zápasy s Nórskom a Talianskom, s ktorými si to rozdajú o záchranu.

V súboji jedného z favoritov na zlato s outsiderom turnaja je víťaz viac-menej jasný. Pre stávkujúcich môže byť ale zaujímavá ponuka strelcov gólov. Lákavý kurz je na Antona Landera, ktorý v zápase proti Talianom dosiahol hetrik a celkovo je druhým najproduktívnejším hráčom svojho tímu.

info Zápas správne tipy výsledok
5022 Švédsko - Rakúsko 1,10,12 9:1
info Dá gól (do rozhodnutia) správne tipy výsledok
97788 Švé-Rak:Lander A. Nie 0

Vytvorené: 16. mája 2019 09:03

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.