Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Švédsko – Lotyšsko

20. mája 2019 16:15

Viac preview
preview_hokej_repre_swe_04_Lundqvist

Úradujúci majstri sveta priviezli na Slovensko mimoriadne silný tím. Tréner Rikard Grönborg má v mužstve 21 hráčov z NHL, ktorí v najlepšej lige sveta odohrali dohromady cez 8-tisíc zápasov. Úvod šampionátu však „trom korunkám“ nevyšiel, keď podľahli Čechom 2:5. Odvtedy už ale dominovali. Debakle si odniesli Taliani (8:0), Nóri (9:1) i Rakúšania (9:1). Naposledy porazili aj nepríjemných Švajčiarov tesne 4:3. V tabuľke B-skupiny tak majú 12 bodov, ale stále nemajú istý postup do štvrťfinále. Zobrať im ho môže už len Lotyšsko, ktoré by ale muselo vyhrať oba zvyšné duely a Švédi v posledných dvoch zápasoch nezískať ani bod. Severania však môžu skončiť ešte aj na prvom mieste skupiny, takže do zápasu pôjdu na 100 %.

Lotyši zatiaľ vyhrali dve stretnutia, s Rakúskom 5:2 a s Talianskom 3:0. Veľmi dobré zápasy odohrali aj proti Švajčiarom, Čechom i Rusom. Nakoniec však ani jeden z týchto súbojov nedotiahli do úspešného konca. Ak si Lotyši chcú ešte zachovať šancu na postup do vyraďovacej fázy, musia zdolať Švédov za tri body.

Obaja súperi sa stretli vo vzájomných súbojoch na posledných štyroch svetových šampionátoch. Všetky skončili triumfom „troch koruniek“. Tí potvrdia úlohu favorita aj teraz a lotyšského brankára prekonajú minimálne štyrikrát.

info Zápas správne tipy výsledok
5157 Švédsko - Lotyšsko 1,10,12 5:4
info 1.tím dosiahne gólov správne tipy výsledok
55136 Švédsko - Lotyšsko + 5:4

Vytvorené: 20. mája 2019 10:19

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.