Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Zavrieť

Dňa 18. 7. 2019 od 6.00 do 7.00 bude prebiehať údržba nášho systému, počas ktorej môžu byť naše služby nedostupné. Za komplikácie sa vopred ospravedlňujeme.

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovensko – Švédsko

4. apríla 2019 17:00

Preview

18.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_hokej_repre_sr_12_Ramsay

Slovenská hokejová reprezentácia odštartuje záverečnú prípravu na domáce majstrovstvá sveta súbojom proti výberu Švédska. Slováci sa navnadili na blížiaci sa šampionát už vo februári na poslednom turnaji v Bratislave. Zdolali na ňom najprv Bielorusko, potom po výbornom výkone aj Olympijský tím Ruska a stali sa celkovými víťazmi podujatia.

Naši hokejisti odohrajú pred majstrovstvami sveta celkovo deväť prípravných zápasov. Tréner Craig Ramsay má na prvom zraze k dispozícii 23 hráčov. Najskúsenejšími menami v aktuálnom kádri sú Michal Sersen (114 reprezentačných štartov) a Ladislav Nagy (108 štartov). Na súpiske slovenského tímu sa nachádzajú aj viacerí mladíci ako Adam Liška, Dávid Gríger, Tomáš Mikúš či Matúš Sukeľ.

„Tri korunky“ sa vo februári predstavili na turnaji v Štokholme v rámci seriálu Euro Hockey Tour. Domácich fanúšikov však veľmi nepotešili, keď vyhrali len jediný duel a v konkurencii Fínska, Ruska a Českej republiky obsadili až tretie miesto. Švédsky tréner Rikard Grönborg nominoval na zápas proti Slovensku prevažne hráčov z domácej SHL, ktorých doplnil piatimi legionármi.

Naposledy sa Slováci stretli so švédskymi hokejistami na minuloročnom svetovom šampionáte v Dánsku. V zápase základnej skupiny sme Švédom podľahli 3:4 po predĺžení. V posledných vzájomných dueloch zvykne padať pomerne veľa gólov, preto si myslíme, že tento trend bude pokračovať aj v tomto súboji.

info Počet gólov (60 min.) správne tipy výsledok
50245 Slovensko - Švédsko - 0:4
info Zápas správne tipy výsledok
5497 Slovensko - Švédsko 2,02,12 0:4

Vytvorené: 4. apríla 2019 14:25

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.