Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovensko - Maďarsko

21. marca 2019 20:45

Preview

27.7.2019

Viac preview
preview_fut_repre_sr_04

V úvodnom kvalifikačnom zápase o postup na majstrovstvá Európy 2020 privítajú slovenskí futbalisti Maďarsko. Hrať sa bude Trnave. Je smutné konštatovať, že zápas nebude vypredaný.

Na pondelňajšom zraze slovenských futbalistov v Šamoríne mal reprezentačný tréner Pavel Hapal k dispozícii už kompletný tím. Je dobrou správou, že hráči sú zdravotne v poriadku. V našom tíme nastali veľké zmeny. Trojica skúsených hráčov Škrtel, Nemec a Hubočan sa rozhodla nepokračovať v národnom tíme. Do kádra pribudli mladí noví hráči. Staronovým kapitánom tímu bude Marek Hamšík, jeho zástupcom Juraj Kucka.

Slováci absolvujú v Šamoríne päť tréningových jednotiek, v utorok večer sa pripravovali v Trnave. Tréner Hapal má v zostave jasno. Kostru základnej jedenástky budú tvoriť skúsení hráči. Slováci sú si vedomí, že proti Maďarsku musia hrať agresívne. Aj v tomto ukazovateľovi musia prevýšiť našich južných susedov.

Maďarsko má najväčšiu posilu na lavičke. Marco Rossi za pár zápasov dal tím dokopy, navyše počas pôsobenia v Dunajskej Strede dokonale spoznal slovenský futbal. Taliansky kouč dáva dôraz na taktike. Práve ju nacvičovali najviac počas sústredenia.

Nevýhodou Maďarska môže byť menšia vyťaženosť hráčov v ligových duelov. Na druhej strane v kádri sú veľmi skúsení hráči, ktorí už majú za sebou veľa ťažkých duelov.

Zaujímavé čísla

Hodnota kádra: 173,4 mil.eur / 55,25 mi.eur

Priemerný vek: 28,1 / 26,8

Rebríček FIFA: 27. miesto / 51. miesto

Najdrahší hráč Skriniar (60 mil.) / Orban (15 mil.)

Slováci majú väčšiu kvalitu a vyhrajú.

Zápas 1

info Zápas správne tipy výsledok
413 Slovensko - Maďarsko 1,10,12 2:0

Vytvorené: 21. marca 2019 20:45

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.