Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovensko – Kanada

21. júna 2019 17:30

Preview

24.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_hokejbal_repre_slovensko_01

Slovenskí hokejbalisti môžu naďalej snívať sen o štvrtom titule majstrov sveta v rade. V dramatickom štvrťfinálovom súboji zdolali Talianov 3:2 a postúpili do semifinále, kde sa stretnú s Kanaďanmi. Slováci sa však na víťazstvo poriadne nadreli. Už po 82 sekundách prehrávali 0:1 po góle D’Ettoreho, ale ešte v prvej tretine dokázali odpovedať, keď sa presadil Jaroslav Martinusík. Ten pridal v ďalšom priebehu ešte jeden presný zásah i asistenciu na gól Svitanu a zaslúžene ho vyhlásili za najlepšieho hráča slovenského mužstva.

V semifinále čaká našich oveľa silnejší súper. Kanada je s piatimi titulmi najúspešnejšou krajinou v histórii hokejbalových majstrovstiev sveta. V Košiciach sú zámorskí hokejbalisti zatiaľ stopercentní. V skupine porazili postupne Taliansko, Švajčiarsko, Haiti a Grécko. Vo štvrťfinále potom narazili na Američanov, s ktorými vyhrali 4:2.

Kanaďania budú chcieť Slovákom vrátiť prehru z finále na predchádzajúcich MS v Pardubiciach. Naši vtedy zvíťazili 6:4 a tešili sa tak zo zlatého hetriku. Ak chcú pridať štvrtý triumf v rade, budú musieť podať omnoho lepší výkon ako proti Talianom. Očakávame vyrovnaný súboj, ktorý môže rozhodnúť jeden gól. Stávkujúcim radíme staviť na počet gólov, že ich padne najviac päť.

info Zápas správne tipy výsledok
7514 Slovensko - Kanada 1,10,12 6:1
info Počet gólov (45 min.) správne tipy výsledok
7528 Slovensko - Kanada + 6:1

Vytvorené: 21. júna 2019 10:22

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.