Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovensko – Kanada

13. mája 2019 20:15

Viac preview
preview_hokej_repre_sr_13_sekera

Slovenská hokejová reprezentácia má za sebou dva náročné duely proti favorizovaným tímom, z ktorých dokázala vyťažiť tri body. Dnes čaká našich chlapcov ďalší silný súper Kanada. Slováci podali v oboch doterajších zápasoch výborné výkony, aj keď proti Fínom napokon nezískali ani bod. Súboj to bol však mimoriadne vyrovnaný, keď o triumfe severanov rozhodol až 10 minút pred koncom 18-ročný supertalent Kakko. Na duel s Kanadou je už pripravený nastúpiť Libor Hudáček, ktorého v ostatných dňoch trápila choroba. Pre zranenie zo sobotňajšieho zápasu si však nezahrá obranca Ďaloga a o jeho ďalšom pôsobení na šampionáte sa rozhodne v najbližších dňoch. V bránke našich bude stáť Rybár, ktorý proti USA predviedol niekoľko skvelých zákrokov a výrazne tak prispel k víťazstvu SR v úvodnom zápase.

Kanaďania mali pomalší rozbeh do turnaja, keď v piatok podľahli Fínom 1:3. Včera si už ale napravili chuť a deklasovali Veľkú Britániu 8:0. Outsider MS však nebol súper, ktorý by dokázal preveriť skutočnú silu „javorových listov“. V ich tíme sa tento rok nenachádza toľko hviezd, ako sme boli zvyknutí z predchádzajúcich šampionátov. Najväčšou osobnosťou mužstva mal byť John Tavares, ale ten sa tesne pred začiatkom MS zranil a musel odcestovať domov.

Kanadu sme na MS porazili naposledy v roku 2012, kedy naši reprezentanti napokon dokráčali až do finále. Prekvapenie by sa mohlo zrodiť aj tentokrát. Slovenskí hokejisti začali oba svoje zápasy na domácom šampionáte veľmi aktívne a do streleckej listiny sa zapísali ako prví. Podarí sa im to aj proti Kanade?

info Zápas správne tipy výsledok
5128 Slovensko - Kanada 2,02,12 5:6
info 1.gól správne tipy výsledok
51425 Slovensko - Kanada 1 1

Vytvorené: 13. mája 2019 09:48

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.