Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovensko – Jordánsko

7. júna 2019 20:30

Viac preview
preview_fut_repre_sr_04

Slovenská futbalová reprezentácia bude v prípravnom zápase proti Jordánsku jasným favoritom a to aj napriek tomu, že sa v Trnave nepredstaví v najsilnejšom zložení a šancu ukázať sa dostanú hráči širšieho kádra.

Tých chce tréner Pavel Hapal s kolegami z realizačného tímu vidieť v akcii, aby si lepšie zmapoval ich perspektívu a využiteľnosť pre národný tím do budúcnosti. Pre Slovákov je v júnovom asociačnom termíne oveľa dôležitejší druhý zápas. V utorok nastúpia v kvalifikačnom dueli v Baku proti Azerbajdžanu.

Júnový termín nepatrí medzi obľúbené. Hráči sú v preddovolenkovom období krátko po ukončení klubových povinností, musia sa však ešte udržať v stopercentnej koncentrácii.

Pre našich hráčov Jordánsko nie je neznáma. Je to veľmi húževnatý súper s organizovanou obranu a silnými štandardkami, čo potvrdil aj na tohtoročnom Ázijskom pohári. Slováci v žiadnom prípade nepodcenia súpera, s ktorým sa zatiaľ nikdy nestretli.

V Trnave sa očakáva návšteva okolo piatich tisíc divákov.

Trénerom Jordánska je Belgičan Vital Borkelmans, ktorý má v realizačnom tíme na pozícii trénera brankárov Slováka Alexandra Vencela mladšieho.

Ázijský zástupca figuruje v rebríčku Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) na 97. mieste, až 65 miest za Slovákmi.

Mužstvo Jordánska už má za sebou tohtoročný vrchol, ktorým bola účasť na Ázijskom pohári. V skupine šokovalo Austráliu, ktorú zdolalo 1:0 a so Sýriou si poradilo 2:0. Bezgólová remíza s Palestínou už nič nezmenila na postupe Jordánska do osemfinále, v ktorom sa však jeho púť skončila. S Vietnamom prehralo v rozstrele z 11 metrov, keď po predĺžení sa stretnutie skončilo nerozhodne 1:1.

Zápas 1

info Zápas správne tipy výsledok
1517 Slovensko - Jordánsko 1,10,12 5:1

Vytvorené: 7. júna 2019 20:30

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.