X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovensko - Holandsko

31. mája 2018 20:45

Viac preview
preview_futbal_repre_01_lobotka

Futbalový tréner Ján Kozák vo štvrtok 31. mája v medzištátnom prípravnom stretnutí v Trnave s Holandskom oslávi jubileum. Na lavičke slovenskej futbalovej reprezentácie to bude pre neho 50. zápas. Stane sa tak prvým trénerom v histórii slovenského futbalu, ktorý pokorí túto hranicu. Z doterajších 49 vystúpení v pozícii šéfa realizačného tímu má vysoko pozitívnu bilanciu 28 víťazstiev, 9 remíz a 12 prehier a priaznivé skóre 74:42. Proti Holandsku v Kozákovom kádri nechýbajú opory Marek Hamšík, Milan Škriniar, Stanislav Lobotka, či Peter Pekarík, absentuje však kapitán Martin Škrtel z tureckého Fenerbahce.

"Oranjes" rovnako ako Slováci neprenikli na letné MS do Ruska. Slováci proti Holanďanom nastúpili dvakrát a na konte majú dve prehry. Prvá sa zrodila v júni 2010 v osemfinále MS v JAR (1:2), dosiaľ posledná v máji 2012 v rotterdamskom prípravnom zápase (0:2). Holandský tím prechádza obmenou po tom, ako sa neprebojoval na dva finálové turnaje po sebe - EURO 2016 a MS 2018. O návrat k úspechom sa pokúsi generácia okolo Jaspera Cillessena, Virgila Van Dijka, Georginia Wijnalduma a Memphisa Depaya. Trénerom tímu je Ronald Koeman, ktorý debutoval tento rok 23. marca prehrou 0:1 s Anglickom v prípravnom zápase v Amsterdame. O tri dni neskôr si jeho zverenci vylepšili renomé, keď v Ženeve zdolali úradujúcich majstrov Európy Portugalčanov 3:0. Slováci v tomto kalendárnom roku uspeli na turnaji o Kráľovský pohár (King's Cup) 2018 v thajskom Bangkoku. Najskôr zdolali výber SAE 2:1 a vo finále domáce Thajsko 3:2. Slovensku patrí v májovom vydaní rebríčka krajín Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) 29. miesto (786 bodov), Holandsko figuruje na 19. pozícii (969 b.). Počet gólov -2,5.

Stavte sa!!!

info Zápas správne tipy výsledok
1312 Slovensko - Holandsko 0,10,02 1:1
info Počet gólov správne tipy výsledok
12004 Slovensko - Holandsko - 1:1

Vytvorené: 30. mája 2018 09:03

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.