Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovensko – Fínsko

11. mája 2019 20:15

Viac preview
preview_hokej_repre_sr_13_sekera

Slovenskí hokejisti vstúpili do domáceho šampionátu fantastickým víťazstvom 4:1 proti Spojeným štátom americkým. O góly SR sa postarali Sukeľ, Černák, Tatar a Krištof. Zverenci trénera Craiga Ramsayho predviedli skutočne skvelý výkon, ktorým zatienili aj také hviezdy USA ako Kane, Gaudreau alebo Eichel. Mladý tím Slovenska bol po celý zápas aktívny, výborne korčuľoval a napádal, čo robilo Američanom veľké problémy. Jednotku si zaslúži aj naša defenzíva na čele s brankárom Rybárom, ktorá sa vyvarovala zbytočným chybám a súperovi dovolila len 26 streleckých pokusov (Slováci mali 36).

Už dnes večer čaká Slovákov druhý súper v skupine A Fínsko. Suomi si tentokrát nepriviezli hviezdy z NHL, ale ich výber zložený zväčša z hráčov domácej súťaže netreba podceňovať. Svoju silu ukázali hneď v prvom zápase na šampionáte proti favorizovanej Kanade, ktorú zdolali zaslúžene 3:1. Dvomi gólmi sa o triumf Fínov zaslúžil 18-ročný talentovaný útočník Kakko.

S Fínskom sa slovenský národný tím stretol naposledy v príprave na MS v roku 2017. V dvojzápase boli najprv úspešnejší Fíni (0:3) a potom naši hokejisti (3:2). Oba celky ukázali v prvých stretnutiach na MS výbornú hru v defenzíve, ktorou nedovolili svojim zámorským súperom veľa gólových príležitostí. Myslíme si preto, že v tomto súboji nepadne viac ako päť gólov.

info Zápas správne tipy výsledok
5593 Slovensko - Fínsko 2,02,12 2:4
info Počet gólov (60 min.) správne tipy výsledok
5711 Slovensko - Fínsko + 2:4

Vytvorené: 11. mája 2019 10:07

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.