Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovensko – Dánsko

21. mája 2019 16:15

Viac preview
preview_hokej_repre_sr_07_nagy

Nedeľná výhra USA nad Nemcami definitívne spečatila osud slovenských hokejistov. Tí budú šiestykrát po sebe chýbať vo štvrťfinále majstrovstiev sveta. Slovákov tak čaká už len záverečný súboj v skupine A proti Dánom. Zverencov trénera Craiga Ramsayho môžu mrzieť najmä zápasy s Kanadou (5:6) a Nemeckom (2:3), v ktorých prišli o dôležité body v záverečných sekundách riadneho hracieho času. Napriek tomu mužstvo ukazuje veľký prísľub do budúcnosti. Naši reprezentanti hrajú rýchly a bojovný hokej, ktorým nadchli fanúšikov po celom Slovensku. Vo výbornom svetle sa prezentujú mladíci ako Sukeľ, Liška, Černák, Fehérváry, Lantoši, Studenič či Koch.

V zápase s Dánskom sa nebudeme lúčiť len so šampionátom, ale aj s kariérou dlhoročného slovenského reprezentanta Ladislava Nagya. Zaujímavosťou je, že aj v roku 2011, kedy sa MS konali tiež na Slovensku, sme posledný zápas hrali proti Dánom a s reprezentačnou kariérou sa vtedy lúčil Pavol Demitra.

Severania vyhrali v doterajšom priebehu MS len dva zápasy. V prvom zápase porazili Francúzov 5:4 po predĺžení a potom deklasovali Veľkú Britániu 9:0. Vyrovnané zápasy však odohrali aj proti Nemcom (1:2) a Fínom (1:3).

Slovenskí hokejisti budú chcieť domáci šampionát zakončiť víťazstvom. Našich budú hnať dopredu aj zaplnené tribúny v košickej Steel Aréne. Stávkujúcim radíme staviť na výhru Slovenska a zároveň v zápase padne aspoň päť gólov.

info Zápas správne tipy výsledok
5174 Slovensko - Dánsko 0,10,02 1:1
info Zápas/počet gólov správne tipy výsledok
52788 Slovensko - Dánsko 0/-4.5 1:1

Vytvorené: 21. mája 2019 15:13

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.