Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovensko – Česko

18. júna 2019 17:00

Preview

24.7.2019

27.7.2019

Viac preview
preview_hokejbal_repre_slovensko_01

Slovenskí hokejbalisti vstupovali do domáceho šampionátu s cieľom získať štvrtý majstrovský titul v rade. Po troch zápasoch majú na konte tri víťazstvá a osem bodov. V poslednom stretnutí základnej skupiny si zmerajú sily s rivalom z Českej republiky. Tento súboj napokon rozhodne o tom, kto obsadí prvé miesto v tabuľke.

Naši vstúpili do turnaja vydretým víťazstvom 2:1 nad Fínskom. O deň neskôr nasledoval skvelý obrat proti silným Američanom, keď Slováci najprv vyrovnali z 0:2 na 2:2, aby v predĺžení napokon rozhodol Patrik Svitana. V nedeľu nastúpili slovenskí reprezentanti proti outsiderovi z Veľkej Británie. Tréneri Mojmír Hojer a Marián Gregorík nechali v zápase oddychovať niekoľko opôr, napriek tomu naši dominovali počas celých 45 minút a zvíťazili 8:1. Žiarilo najmä trio Lipták – Piják – Teplický, ktoré si pripísalo dokopy 10 kanadských bodov.

Českí hokejbalisti skončili na posledných dvoch svetových šampionátoch na bronzovej priečke. V Košiciach budú chcieť toto umiestnenie ešte vylepšiť. Našliapnuté k tomu majú dobre. Zatiaľ nestratili ani bod a majú skóre 22:2.

Oba tímy sa stretli vo vzájomnom zápase aj pred dvoma rokmi v Pardubiciach. Slováci vtedy zvíťazili v semifinále 1:0 po samostatných nájazdoch. Vyrovnaný duel sa dá očakávať aj tentoraz. Stávkujúcim radíme staviť na počet gólov, že ich nepadne viac ako päť.

info Zápas správne tipy výsledok
7786 Slovensko - Česko 2,02,12 1:2
info Počet gólov (45 min.) správne tipy výsledok
7831 Slovensko - Česko - 1:2

Vytvorené: 18. júna 2019 08:00

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.