Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovensko – Česko

26. apríla 2019 18:00

Viac preview
preview_hokej_repre_sr_12_Ramsay

Slovenská hokejová reprezentácia má pred sebou ďalší prípravný duel pred domácimi majstrovstvami sveta. V Trenčíne sa naši hokejisti predstavia proti výberu Česka. Tréner Craig Ramsey bude mať k dispozícii už aj hráčov z NHL. Do kádra pribudli obrancovia Jaroš, Sekera a útočníci Tatar a Pánik. Okrem nich sú novými tvárami v príprave aj brankár Čiliak a štvorica finalistov zo slovenskej najvyššej súťaže Buček, Lantoši, Lunter a Zigo. S mužstvom naopak už nepokračujú Košarišťan, Chovan, Špirko, Cingel, Bakoš a Sersen.

Slováci odohrali v rámci prípravy na MS zatiaľ päť duelov. So Švédskom prehrali 0:4, neuspeli ani v dvojzápase s Nemeckom (1:2 a 1:3), ale minulý týždeň už prelomili streleckú nemohúcnosť a zvíťazili nad Rakúskom 5:1 a 2:1 po predĺžení. Rakúsky výber však nebol takou kvalitnou previerkou, akou bude český národný tím.

Česi vyhrali doteraz všetky prípravné duely pred MS. V dvojzápasoch zdolali Rakúšanov (3:1 a 5:4sn) i Nemcov (5:4 a 5:4). V kádri trénera Miloša Říhu sa nachádzajú tiež už aj hráči zo zámoria. Hviezdou tímu bude útočník Philadelphie Voráček, ktorého doplnili jeho klubový spoluhráč Gudas a talentovaný mladík Chytil. Prví dvaja menovaní však do piatkového zápasu ešte nezasiahnu.

S českou reprezentáciou sme sa naposledy stretli na vlaňajšom šampionáte v Dánsku. V zápase základnej skupiny sme našim západným susedom podľahli 2:3 po predĺžení. Súboj v Trenčíne nemá jasného favorita, ale myslíme si, že príchodom hráčov z NHL by sme mohli vidieť väčšie ofenzívne divadlo.

info Zápas správne tipy výsledok
5071 Slovensko - Česko 2,02,12 1:3
info Počet gólov (60 min.) správne tipy výsledok
51313 Slovensko - Česko - 1:3

Vytvorené: 26. apríla 2019 15:05

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.