Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovensko 21 - Estónsko 21

12. októbra 2018 20:30

Viac preview
preview_futbal_stadion_dun_streda_01

Slovenskí mladíci privítajú v kvalifikačnom stretnutí o postup na majstrovstvá Európy do 21 rokov tím Estónska. Hrať sa bude v Dunajskej Strede.

Mladí Slováci bojujúci o druhé miesto v tabuľke 2. skupiny a miestenku v baráži. Pre zranenia sú stále mimo hry Jakub Hromada a Juraj Chvátal, hoci druhý menovaný sa už zapojil do tréningového procesu v Sigme Olomouc. V kádri dvadsaťjednotky chýbajú aj dve veľké opory pôsobiace v kluboch talianskej Serie A - obranca Dávid Hancko (Fiorentina) a útočník Samuel Mráz (Empoli), ktorých tréner Ján Kozák povolal do A-tímu. Po zranení Matúša Kozáčika sa v utorok presunul k áčku aj gólman Adam Jakubech.

Novou tvárou v jeho tíme je útočník Ľubomír Tupta, ktorý sa dostal do základnej zostavy v druholigovom talianskom klube Hellas Verona.

Slovenskí mladíci majú na sústredení v Šamoríne po septembrových triumfoch v príprave nad Talianskom (3:0) a v kvalifikácii na Islande (3:2) dobrú náladu. Zdravotne sú všetci v poriadku. Stretnutie chcú zvládnuť trojbodovo a o výsledku rozhodnúť už v prvom polčase, aby sa mohli pomaly pripravovať utorňajší duel na Severné Írsko, kde to bude rozhodujúci zápas.

Káder Estónska – až na troch hráčov pôsobiacich v Nórsku a v Čechách – hrajú v estónskych kluboch. Hodnota estónskeho kádra je 2,43 milióna eur, nášho 12 miliónov.

handicap 0:3

info Zápas správne tipy výsledok
1908 Slovensko - Estónsko 1,10,12 2:0

Vytvorené: 10. októbra 2018 14:24

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.