X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovan - Trenčín

14. apríla 2018 15:00

preview_futbal_stadion_slovan_01

Slovan aj zásluhou kontroverzných rozhodnutí rozhodcov prehral v kľúčovom zápase v Trnave 0:1 a tak dlho neváhal a podal protest. Ten mu bol uznaný a arbitri z tohto duelu si už na jar nezapískajú. Faktom ale zostáva, že jeho strata na lídra narástla na desať bodov. „Belasí“ sa však musia sústrediť na ďalšie zápasy a tohtosezónnu domácu neporaziteľnosť budú hájiť proti Trenčínu. Slovan ešte nestratil šancu na zisk titulu, ale musí sa mať na pozore aj pred tímami za sebou, nakoľko po prehre so Spartakom klesol na tretie miesto a stále musí bojovať o miestenku do pohárovej Európy.

Trenčín naposledy podľahol doma 1:3 Dunajskej Strede a tak jeho šance vybojovať si miestenku do EL opäť klesli. V skupine o titul tak zatiaľ prehral tri zo štyroch zápasov a tak jeho vysoká výhra 5:1 v Žiline nemá až takú hodnotu. Ukazuje sa však, že skupina o titul je vyrovnaná a do konca sezóny sa to ešte môže poriadne zamotať. AS tak má stále o čo hrať, ale prehra na Pasienkoch by už jeho šance na pohárovú Európu zrejme definitívne pochovala.

Oba vzájomné zápasy v tejto sezóne sa skončili nerozhodne. V posledných šiestich konfrontáciách sa strelecky presadili obe mužstvá a inak by tomu nemalo byť ani v tomto prípade. Oba tímy dajú gól - áno.

info Zápas správne tipy výsledok
296 Slovan - Trenčín 2,02,12 1:3
info Oba tímy dajú gól správne tipy výsledok
25766 Slovan - Trenčín Ano 1:3

Vytvorené: 14. apríla 2018 12:18

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.