Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovan – Sereď

24. mája 2019 19:00

Viac preview
preview_futbal_slovan_07_Sporar

V záverečnom kole Fortuna ligy privíta majstrovský Slovan na Tehelnom poli šiestu Sereď. Súboj so Sereďou bude špeciálny nielen preto, že zverenci trénera Martina Ševelu si po ňom oficiálne prevezmú trofej pre majstra Slovenska, ale zároveň to bude rozlúčkový zápas pre ikonu bratislavského klubu Róberta Vitteka. Ten si naposledy oblečie belasý dres a zavŕši tak svoju bohatú kariéru. Tridsaťsedemročný Vittek získal so Slovanom majstrovský titul v sezóne 2013/2014 a dvakrát prispel k triumfu v Slovenskom pohári (2017,2018).

Slovanisti pôjdu do zápasu s cieľom potešiť vlastných fanúšikov a zakončiť úspešnú sezónu víťazstvom. Motiváciu navyše bude mať slovinský kanonier Andraž Šporar, ktorý má na dosah gólový rekord Róberta Semeníka zo sezóny 1995/1996. Útočník belasých má aktuálne na konte 28 presných zásahov a už len jeden gól ho delí od legendárneho Semeníka.

Sereď už len dohráva sezónu. Pre nováčika bol úspech už len to, že sa prebojovali medzi „hornú šestku“. V tabuľke ešte môžu poskočiť na piate miesto pred Michalovce, ale to by museli v prvom rade poraziť Slovan.

Belasí vyhrali všetky vzájomné súboje so Sereďou v tejto sezóne (2:1, 1:0, 4:1). Hoci im už o nič nejde, vyhrajú aj po štvrtý raz. Slovan strelí minimálne tri góly a dva z nich by si mohol pripísať Šporar, ktorý by sa tak zapísal do historických štatistík.

info Zápas správne tipy výsledok
92 Slovan - Sereď 1,10,12 3:1
info 1.tím dosiahne gólov správne tipy výsledok
29831 Slovan - Sereď + 3:1
info Dá gól (hráč musí nastúpiť v základné zostave) správne tipy výsledok
97255 Slovan - Sereď:Šporar A. Ano,2.pol. 12

Vytvorené: 24. mája 2019 13:49

Nový príspevok
Pre pridanie príspevku sa prihláste.
😀😎😛😇😉😡😲🤔🙄😞😭🤦‍♂️💀👍⚽🎾🏆🏒🥊🍺💩💡💣💰☕❤☯️🇸🇰
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.