X

Internetový prehľadávač, ktorý používate nie je aplikáciou plne podporovaný.

Niektoré funkcie nemusia fungovať korektne. Odporúčame stiahnuť niektorú z moderných internetových prehľadávačov tu, alebo si otvorte zjednodušenú verziu stránok null.

Naša stránka používa cookies. Jej používaním súhlasíte s podmienkami použitia cookies. Rozumiem

Pre zvýšenie komfortu a možnosti optimálneho využitia všetkých funkcií si prosím zapnite vo svojom prehliadači Javascript. Návod

Stávkové príležitosti
Ligy

Slovan – L.Mikuláš

14. marca 2018 18:00

Viac preview
preview_futbal_slovan_01

Slovan je vo Fortuna lige na 3. mieste, v jarnej časti zaujal najmä presvedčivým víťazstvom 6:0 nad Žilinou. V poslednom ligovom súboji však podľahol na ihrisku Žiliny 0:2 a je viac ako jasné, že boj o miestenky v Európskej lige bude dramatický. Slovan sa stal v minulej sezóne víťazom Slovenského pohára a keďže je viac ako jasné, že na titul v tejto sezóne opäť nesiahne, bude bojovať o pohárovú trofej. Má za sebou už štyri majstrovské zápasy a to je jeho obrovskou výhodou. V osemfinále Slovenského pohára zdolal doma Nitru 3:1.

Liptovský Mikuláš hrá druhú ligu, v ktorej mu patrí 7. miesto. Do jarnej časti súťaže ešte nezasiahol. V posledných dvoch prípravných zápasoch nepresvedčil. Najprv doma podľahol Banskej Bystrici (III) 1:2 a potom zdolal doma Spišskú Novú Ves (II) 3:1. V osemfinále Slovenského pohára vyhral nad Zvolenom (II) 2:0.

Slovan je favoritom ako hrom a jeho výkon bude pozvánkou na dôležitý nedeľňajší ligový duel proti Dunajskej Strede. Neprekvapí nás, ak Slovan vyhrá rozdielom triedy. Liptovský Mikuláš bude mať jasný cieľ, inkasovať čo najmenej a preto neočakávame, že sa bude tlačiť do ofenzívy. Oba tímy dajú gól: nie.

info Zápas správne tipy výsledok
323 Slovan - L.Mikuláš 1,10,12 4:3
info Oba tímy dajú gól správne tipy výsledok
13132 Slovan - L.Mikuláš Ano 4:3

Vytvorené: 13. marca 2018 13:54

Nový príspevok
8-) :-& :-/ c[] ;-) *bomb* *box* *broken* *cafe* :,-(
*idea* :-D *love* *$* *poo* :-( :-O :-! :-) :-P
Nenájdené žiadne príspevky
Zodpovedné hranie

Zodpovedné hranie

Zákaz hrania hazardných hier osobám mladším ako 18 rokov.

Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát.

Hranie hazardných hier môže viesť k silnej závislosti, poškodiť zdravie a spôsobiť nezvratné sociálne škody.